Skoči na vsebino

hmmm...za vse ki nimate izpita...


miki

Priporočene objave

Neverjetno! Ko pritisnete plin ali zavrtite ročico se bo mrcina med vašimi nogami hipoma spremenila v na primer 800 kubično zver. Končno bo naš imbecilni zakon izgubil pomen. Motocikel, ki ima v prostem teku regularnih 350 ccm bo ob polnem plinu že tričetrtlitski.

Izumitelj novega tipa motorja z notranjim izgorevanjem je dr. Joe Erlich, 82 letni starosta razvoja agregatov na bencinski pogon. S svojim novim dosežkom upa na popolno revolucijo razmišljanja o bencinskim motorjih.

Različne parametre spremenljive kompresije so preučevali že pri švedskem Saabu. V homogeno celoto s spremenljivo prostornino pa jih ni spravil še nihče. Po zagotovilih dr. Erlicha so se agregati na testnih mizah že dokazali.

http://moto.avtomania.com/novice/default.a...ce&noviceid=176

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko verjamem, da bo to kaj pomagalo nam revežem z omejitvijo do 350 ccm. Sliši se že lepo, vendar bodo naši vrli zakonodajalci hitro kaj naredili, da se bo upoštevala najvišja možna prostornina in moč. Če ne drugega že zato, da bo cestnina večja...

Bi pa ta tehnologija verjetno dobro dela moji dokaj visoki porabi bencina in nizkemu navoru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda že kdo kaj ve gdaj bodo že spremenili ta zakon in kakšen bo nov.Verjetno je veliko folka ki čaka to novico prav nestrpno.Zato ti nestrpneži pošlite to vlado v tri pi... mat...e. Tako kot sem jo jaz sedaj, ko so me dali ob eno sezono vožnje nad 350 hvala bogu pa so mi pri 20 samo izdali nov ispit.Ampak hudo mi je za druge ki preživljajo to morijo.Zato navalit,kajti nekje se moreš izpovedat.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A morda že kdo kaj ve gdaj bodo že spremenili ta zakon in kakšen bo nov.Verjetno je veliko folka ki čaka to novico prav nestrpno.Zato ti nestrpneži pošlite to vlado v tri pi... mat...e. Tako kot sem jo jaz sedaj, ko so me dali ob eno sezono vožnje nad 350 hvala bogu pa so mi pri 20 samo izdali nov ispit.Ampak hudo mi je za druge ki preživljajo to morijo.Zato navalit,kajti nekje se moreš izpovedat.

sanda

Če bi forum malo preletela smo o tem morje stvari že napisali.

Pa še v ta topic ne paše ta tvoj prispevek. Drugače te pa čist zastopm. Mislim, da nobene spremembe glede te problematike ni na vidiku.

Imajo poslanci obilo drugega "bolj pomembnega posla".

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A morda že kdo kaj ve gdaj bodo že spremenili ta zakon in kakšen bo nov.Verjetno je veliko folka ki čaka to novico prav nestrpno.Zato ti nestrpneži pošlite to vlado v tri pi... mat...e. Tako kot sem jo jaz sedaj, ko so me dali ob eno sezono vožnje nad 350 hvala bogu pa so mi pri 20 samo izdali nov ispit.Ampak hudo mi je za druge ki preživljajo to morijo.Zato navalit,kajti nekje se moreš izpovedat.

sanda

Do nove sezone (2002) bo nov zakon verjetno že sprejet in ne bo več večjih problemov (vsaj po zatrdilih pos®lanca Lavrinca...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A morda že kdo kaj ve gdaj bodo že spremenili ta zakon in kakšen bo nov.Verjetno je veliko folka ki čaka to novico prav nestrpno.Zato ti nestrpneži pošlite to vlado v tri pi... mat...e. Tako kot sem jo jaz sedaj, ko so me dali ob eno sezono vožnje nad 350 hvala bogu pa so mi pri 20 samo izdali nov ispit.Ampak hudo mi je za druge ki preživljajo to morijo.Zato navalit,kajti nekje se moreš izpovedat.

sanda

Do nove sezone (2002) bo nov zakon verjetno že sprejet in ne bo več večjih problemov (vsaj po zatrdilih pos®lanca Lavrinca...

Lp

samo en prispevek ket to ne pase v ta topic: HA HA HA HA HA HA HA, OPTIMISTI!!!!! ce bo zakon sprejet do 2003 je to hitro!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!