Skoči na vsebino

Siol TV


Priporočene objave

poročaj...

pa glej da se ne boš razvadil zdaj...ko maš 24/7 na voljo programe za odrasle.... :kva2: :naughty:

me vedno vpraša za kodo??? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Je tu še kdo, ki uporablja LASTOVKO?...Zadeva je namreč zadnje čase (od njihove zadnje ,,posodobitve,, antene na Krvavcu) čist v kurcu. Vsakič, ko nekaj gledam in mi je všeč cvikam, da bo zmanjkalo signala in največkrat imam prav...non stop crkava/zmrzuje. Da so ukinili oz. povozili prejšnji sistem, ko si si lahko sam nastavil vrstni red programov sploh ne govorim in sem mirno požrla, da imam na enki POP tv in da pač nimam izbire...vsakič, ko zmanjka signala pa imajo telefonsko linijo zasedeno...na netu pa nikakor ne morem odpreti strani ljubljanski kabel. V glavnem zmešal si mi bo, ker trenutno SPET NI SIGNALA in ne morem jih dobiti na telefon. :headbang:

AHA..sinal je spet pršu :huh:...tokrat je rabil manj kot 15 minut.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

evo danes sem prvo preklinjal siol tv ker se je updejtal in mi je potem javil da morem vpisati SVOJO vstopno kodo. seveda te kode nisem našel nikjer, po pol ure na siolovi tehnični pomoči in ob poslušanju butaste muzike pa mi prijazen glas pove da je ta OSEBNA VSTOPNA KODA v resnici splošna in 4x0 oz 0000.

sledi prijetno presenečenje, ko sedaj preklopiš na kanal se ti pokaže spodaj katere oddaja je ravno na programu in kako dolgo bo še trajala ter katera sledi. z pritiskom ene tipke se ti odpre cel program za tisti kanal za tekoči dan in za dneve naprej, če pa si izbereš določeno oddajo ali film pa imaš še kratki opis oddaje.

končno je konec mučnega brskanja po teletekstu - BRAVO SIOL TV!!!!!!!!!! :OK:

PS: manjka samo še da bi si lahko nastavil katere oddaje hočeš gledat in bi ti tv sam preklapljal ko se oddaja začne. potem bi lahko skril daljinca in uporabil roke za držat pivo in čohat jajca :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sem prvo preklinjal siol tv ker se je updejtal in mi je potem javil da morem vpisati SVOJO vstopno kodo. seveda te kode nisem našel nikjer, po pol ure na siolovi tehnični pomoči in ob poslušanju butaste muzike pa mi prijazen glas pove da je ta OSEBNA VSTOPNA KODA v resnici splošna in 4x0 oz 0000.

sledi prijetno presenečenje, ko sedaj preklopiš na kanal se ti pokaže spodaj katere oddaja je ravno na programu in kako dolgo bo še trajala ter katera sledi. z pritiskom ene tipke se ti odpre cel program za tisti kanal za tekoči dan in za dneve naprej, če pa si izbereš določeno oddajo ali film pa imaš še kratki opis oddaje.

končno je konec mučnega brskanja po teletekstu - BRAVO SIOL TV!!!!!!!!!! :OK:

PS: manjka samo še da bi si lahko nastavil katere oddaje hočeš gledat in bi ti tv sam preklapljal ko se oddaja začne. potem bi lahko skril daljinca in uporabil roke za držat pivo in čohat jajca :grim :whistle:

kaj to še mene čaka???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

bemti siol tv, nimajo sportkluba in ga ne bodo vklopili ker je baje samo za kabelske operaterje :headbang: :SS :SS

pa ravno zdaj ko so začeli špansko ligo prenašat :BUA: :(

PS: še komu siol tv dela slabše zadnji teden-dva??? nikoli nisem imel kock sedaj pa se pojavljajo, sicer ne prepogosto ampak vseeno.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti siol tv, nimajo sportkluba in ga ne bodo vklopili

pa ravno zdaj ko so začeli špansko ligo prenašat :BUA: :(

ti posnamem jutrišnji večni derbi med Barco in Realom ? :naughty:

bom pa res pri Telemachu ostal kljub temu da zatemnjuje HTV ob ligi prvakov ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti posnamem jutrišnji večni derbi med Barco in Realom ? :naughty:

bom pa res pri Telemachu ostal kljub temu da zatemnjuje HTV ob ligi prvakov ! :fredy:

ni treba siol ne zatemni HTV :devil: , sicer pa še en razlog več da pogledaš tekmo v gostilni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jest mam zdej adsl, rad bi pa nabavu siol tv in me zanima kwa nardit. A grem sam na siolovo stran pa tm narocim siol tv pa se mi pol za 2 let podlasa naročnina. A kdo ve kako je z akcijo k ce si kopu siol tv si mel 4 mesece brezplačno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Samo bi lohkr SIOL programe doadal oz. "uredil" tudi bolj regionalno...tudi kak podnapis več na kerem izmed programo ne bi škodil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 <_<

se pa da še enga priklopit, pa da gledaš isto po njem kot gleda glavna enota oz. z dokupom transponderja (30.000 sit) lahko vsak svoje gleda....

....jeah,right....pa poznaš koga, ki mu to dejansko dela?.....jaz osebno ne, saj jim še ena televizija komaj "vleče".....da ne govorimo, da mora biti "amino" v dosegu 10m od gateway-a....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo tudi Siol moral znižati ceno :kva2: samo to je ista banda enih ljudi, ko nas nategavajo :BUA: in s to ceno Kramberger dela lepo reklamo. Čez nekaj časa bo pa imel Siol boljšo ponudbo in bomo spet čez druge šinfal :SS Najbolje je malo počakati in videti kaj bo! :worship:

mešaš hruške in jabolke......razlike med ponudnikoma so astronomske, verjemi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da napisem, če ima kdo podobne težave.

Imel sem tećave z siolom zadjega pol leta (večje) skoraj vsak večer je

modem izgubil povezavo in se ni hotel več povezat.

Sem klical na tehnično pomoč, pa so poslal čez kakšn teden enga Telekomovca, ki ni točno vedel kaj naj naredi...

Potem nama je prekipelo in sva čisto vsakič, ko je crknilo klicala(vsak dan) to sva se šla enih 14 dni.

Čudezno se je pojavil striček iz Telekoma priklopil drugačen modem in sedaj nama dela Tv in internet bp že 1 teden.

Prej so pa meril in tuhtal pa je bla zmeri premajhna hitrost (6200 namesto vsaj 9600)

Se pravi, da je vse možno sam tečn je trba bit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!