Skoči na vsebino

Odhod na FS 7 iz Ljubljane


Priporočene objave

Predlagam, da se dobimo na črpalki na Dunajski cesti (na desni strani gledano iz centra) malo pred WTC in ob 10:00 ątartamo proti Vranskem.

©li pa bi po novi avtocesti do Krtine (Moravč), zato ker na stari cesti Črnuče, Domľale, Vir, mrgoli radarjev.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varjanta po avtocesti je definitivno bol zdrava.Sam je ena vrajanta,da bi potegnil proti Kamniku...pa se tam še z ostalimi dobil....naprimer z gorenjci.....TRISHA...KAJ MISLIŠ??????????????

Potem pa lepo počasi po tuhinski dolini proti vranskem.

PRIPOMBE PROSIM!!!!!!!!!!!!!

Klimbra....za enostavno polnjenje in .... praznenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varjanta po avtocesti je definitivno bol zdrava.Sam je ena vrajanta,da bi potegnil proti Kamniku...pa se tam še z ostalimi dobil....naprimer z gorenjci.....TRISHA...KAJ MISLIŠ??????????????

Potem pa lepo počasi po tuhinski dolini proti vranskem.

PRIPOMBE PROSIM!!!!!!!!!!!!!

Klimbra....za enostavno polnjenje in .... praznenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra! A bi ąli po tvoji varijanti rająi nazaj, ker se nam bo na Vransko mudilo in je pot čez Trojane hitrejąa. Gorenjci se nam pa pridruľijo kje na poti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra! A bi ąli po tvoji varijanti rająi nazaj, ker se nam bo na Vransko mudilo in je pot čez Trojane hitrejąa. Gorenjci se nam pa pridruľijo kje na poti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo bi mi pasala družba.....

zdej k je še pegaso odpovedou sem s tega konca sama??

mogoče bi šu GUMY!!!

ne bom vplivala na večino..... če boste šli čez Tuhinjsko se zihr dobimo u Kamniku..... drugače pa bom sama premislila, al se vam prdružm u Domžalah...

deža ne bo.... lepo sončno in toplo pa tudi ne

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo bi mi pasala družba.....

zdej k je še pegaso odpovedou sem s tega konca sama??

mogoče bi šu GUMY!!!

ne bom vplivala na večino..... če boste šli čez Tuhinjsko se zihr dobimo u Kamniku..... drugače pa bom sama premislila, al se vam prdružm u Domžalah...

deža ne bo.... lepo sončno in toplo pa tudi ne

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jst grem z vami. Sam predlagam, da gremo raj na poti do tja čez Tuhinjsko, pa čeprav bi zato morali mal prej štartat, se dobimo npr. ob 9.30 namesto ob 10.00. Sej ne, da bi uro in pol rabli do Vranskega, pač pa da se nam ne bo rabilo mudit. Zvečer pa mene itak ne bo z vami, sam tut ne priporočam takrat vožnje po tisti cesti. In če Klimbra 'stari maček' tko pravi, bi ga jaz podprla.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk jst grem z vami. Sam predlagam, da gremo raj na poti do tja čez Tuhinjsko, pa čeprav bi zato morali mal prej štartat, se dobimo npr. ob 9.30 namesto ob 10.00. Sej ne, da bi uro in pol rabli do Vranskega, pač pa da se nam ne bo rabilo mudit. Zvečer pa mene itak ne bo z vami, sam tut ne priporočam takrat vožnje po tisti cesti. In če Klimbra 'stari maček' tko pravi, bi ga jaz podprla.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica....stari že...sam ne maček.......sem tisto cesto pred leti delal...pa vem kok zanič asfalt je......so šparal(mi pa tut hahaahahaaa)

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica....stari že...sam ne maček.......sem tisto cesto pred leti delal...pa vem kok zanič asfalt je......so šparal(mi pa tut hahaahahaaa)

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še mal počakala, če bo ker podpru predlog klimbre in mačice.....

jest bom štartala okol 9.30 z Jesenic... pa do Vranskega rabm 1.20 ure največ..... če se boste odločl it skoz Tuhinjsko proti Vranskem predlagam, da se ob 10.00 dobimo na bencinski pred - al je že v Kamniku..... na obvoznici mislm jasno

grem raje nazaj čez Trojane..... hm mogoce bo tud asfalt bl topu k je več prometa

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še mal počakala, če bo ker podpru predlog klimbre in mačice.....

jest bom štartala okol 9.30 z Jesenic... pa do Vranskega rabm 1.20 ure največ..... če se boste odločl it skoz Tuhinjsko proti Vranskem predlagam, da se ob 10.00 dobimo na bencinski pred - al je že v Kamniku..... na obvoznici mislm jasno

grem raje nazaj čez Trojane..... hm mogoce bo tud asfalt bl topu k je več prometa

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa dejmo rečt tkole:

Ljubljančani se dobimo ob 9.30 na Petrolovi črpalki na Dunajski (za AMZS, ane Tadej?). Štartamo in ob 10.00 v Kamniku poberemo Kamničane, okoličane in Gorenjce (naj mi oprostijo, če sem se pri kateremkoli narobe izrazila), pol pa jo mahnemo čez Tuhinjsko lepo počasi do Vranskega.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol pa dejmo rečt tkole:

Ljubljančani se dobimo ob 9.30 na Petrolovi črpalki na Dunajski (za AMZS, ane Tadej?). Štartamo in ob 10.00 v Kamniku poberemo Kamničane, okoličane in Gorenjce (naj mi oprostijo, če sem se pri kateremkoli narobe izrazila), pol pa jo mahnemo čez Tuhinjsko lepo počasi do Vranskega.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, pol pa dejmo rečt tkole:

Ljubljančani se dobimo ob 9.30 na Petrolovi črpalki na Dunajski (za AMZS, ane Tadej?). Štartamo in ob 10.00 v Kamniku poberemo Kamničane, okoličane in Gorenjce (naj mi oprostijo, če sem se pri kateremkoli narobe izrazila), pol pa jo mahnemo čez Tuhinjsko lepo počasi do Vranskega.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Zmejnenu!!

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No, pol pa dejmo rečt tkole:

Ljubljančani se dobimo ob 9.30 na Petrolovi črpalki na Dunajski (za AMZS, ane Tadej?). Štartamo in ob 10.00 v Kamniku poberemo Kamničane, okoličane in Gorenjce (naj mi oprostijo, če sem se pri kateremkoli narobe izrazila), pol pa jo mahnemo čez Tuhinjsko lepo počasi do Vranskega.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Zmejnenu!!

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OB 9:30 V LJUBLJANI NA PETROLOVI ČRPALKI NA DUNAJSKI ZA AMZS, POTEM OB 10:00 NA KAMNI©KI OBVOZNICI PUMPA OMW (POBEREMO GORENJCE) IN ČEZ TUHINJSKO DOLINO NA VRANSKO.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK OB 9:30 V LJUBLJANI NA PETROLOVI ČRPALKI NA DUNAJSKI ZA AMZS, POTEM OB 10:00 NA KAMNI©KI OBVOZNICI PUMPA OMW (POBEREMO GORENJCE) IN ČEZ TUHINJSKO DOLINO NA VRANSKO.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!