Skoči na vsebino

Hyosung GV 650 in 1000


frenk

Priporočene objave

ja morebiti pa res :D ...sam cena se mi zdi da bo kej drugačna....podatkov sploh še ni...tako da bo treba še malo počakat...mogoče ve kdo kaj več?

Je tale hyosung lepši a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hmmm hysungi niso znani po kvaliteti sam tok in jemljejo licence od drugih motorjov tko da men ne disijo prevec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
hmmm hysungi niso znani po kvaliteti sam tok in jemljejo licence od drugih motorjov tko da men ne disijo prevec

Moje izkušnje z aquilo 250 so odlične in predvsem zato me zanima še naprej hyosung sicer se pa tudi "znamke"pokvarijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak men tole zgleda k skret. Bolj ga gledam bolj je podoben skretu. Upam da je v živo kej lepši za pogledat.

Al sem pa sam jest čuden....

Dal bi se pa narest kej luškanga... cafe racer sceno al pa kej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al sem pa sam jest čuden....

Ma nisi ti čudn, :SS pecikl ni lep pa konec, no vsaj meni ne, verjami pa da se bo v SLO fenomenalno prodajal če bo cena podobna Naked Husotu, :OK: ki pa mi je všeč.

lp bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

6.290 € cena v italiji

71 KM

198 km/h končna hitrost

prenos preko jermena iz karbonskih vlaken

barve: siva, črna, svetlo modra

zanimiv motorček.... edino kakšnega boljšega uvoznika si zasluži hyosung

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv motorček.... edino kakšnega boljšega uvoznika si zasluži hyosung

in boljšo kvaliteto izdelave, višjo ceno,.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Cena je zelo slična italijanski..Bomo videli kako se bo prijel na našem trgu. Upam le, da bo z GV-ji manj problemov kot s prvimi Cometi.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Cometi so mel na začetku sezone ceno okrog 1,3 miljona tko da glede na pretekle modele se ga bo najbrž konc leta dobil za dobr miljon :OK: :D Do takrat bo pa tud že več znanga kaki problemi so in kako se zadeva obnese :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Cometi so mel na začetku sezone ceno okrog 1,3 miljona tko da glede na pretekle modele se ga bo najbrž konc leta dobil za dobr miljon :OK: :D Do takrat bo pa tud že več znanga kaki problemi so in kako se zadeva obnese :P :D

odvisno od količine uvoza in povpraševanja .) zastopnik še sedaj ni prodal vseh Cometov 04 in 05.... mogoče se je kaj naučil iz tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od količine uvoza in povpraševanja .) zastopnik še sedaj ni prodal vseh Cometov 04 in 05.... mogoče se je kaj naučil iz tega

To je pa tud res,ampak nikol ne veš ;) Drugač pa mislm da glede na to da Aquilo 250 ful hvaljo,da tud ta pomojm ne bo dost zaostajala za njo :hmm: Čepov me mal matra tale jermenski pogon kok se bo kej obnesu na Hyosungu.

Popravljeno . Popravil rkasteli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čepov me mal matra tale jermenski pogon kok se bo kej obnesu na Hyosungu.

:o Verjetno zelo slabo glede na to, da bo "made in korea". A ne da? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zastopnik še sedaj ni prodal vseh Cometov 04 in 05.... mogoče se je kaj naučil iz tega

Premišljujem: mogoče pa ni vse odvisno od uvoznika in trgovcev; po mojem gre tu tudi za zaupanje potencialnih kupcev v kvaliteto proizvoda (če zanemarimo mrežo trgovcev, pa serviserjev, dobavo nadomestnih delov in potrošnega materiala ... ) - ne moreš kar enostavno trdit, da ker je Hyundai korejski avto in pač dober, da so zato dobri tudi korejski motocikli; tudi pri Hyundaju je trajalo kar dolgo, da si je pridobil zaupanje in simpatije Slovencev ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

promocijska cena 1.429,000sit od 05 02 20006 do25 02 2006redna cena1.479,000sit :OK: to so podatki za" gv650" :yea1: ugodno ni kaj O:-) z našim tržiščem hyosong nima problema :grrr jermen pa izvira iz USA :hmm:

hmmm hysungi niso znani po kvaliteti sam tok in jemljejo licence od drugih motorjov tko da men ne disijo prevec

[s/quote] ja pa kdo danes ne krade ali pa celo kopira(ali pa namenoma sodeluje) O:-) pri licenci :ninja: (si že šlišal za besedo GLOBALNO) :lol1: :kva2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!