Skoči na vsebino

Posodobitev foruma


Priporočene objave

nov izgled foruma torej ... :naughty:

:OK: :OK: :OK:

kar fajn. se bom morala navadit - ampak eno vprašanje: a se samo tako zdi, ali pa je malo preveč na levo potegnjeno vse skupaj???

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgled verjetno še ni dokončen....angleščina je povsod...se mi pa dopade....sprememba na boljše...mini profil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne morem

uporabljati koledarja - ali je to še stvar bodočnosti?

:?

pasemprebralnavodilapress

Koledar se da čisto lepo uporabljati. Malce poglej v zgornji desni kot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne morem

uporabljati koledarja - ali je to še stvar bodočnosti?

:?

pasemprebralnavodilapress

Koledar se da čisto lepo uporabljati. Malce poglej v zgornji desni kot.

sej ga kliknem, pa se odpre.. vendar ko (a sem narobe razumel navodila - tam piše, da ga lahko človek uporablja tudi za svoje dogodke in nič o tem da so kake omejitve) hočem kaj vpisati piše da nimam dovoljenja.. torej:

ali je to nova oblika le za moderatorij

ali tudi za nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobro je zaj !! Sej je prej tud blo sam zaj je še bol ... Lepo ... :OK: :kva1:

ps1 : Nata ... malo vleče taj ja ... :xx: :rolleyes:

ps2 : Lahko samo vprašam zakaj je še vedno spodaj ko piše kao dodaj post to napisano v angleščini kljub temu da mam nastavljen slovenski jezik ??

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo posodobili forum.

Zadevščina še ni čisto dokončana, predvsem so nekatere funkcije, ki jih omogoča nova verzija foruma še vedno neprevedene in še niso vklopljene. Seveda se bo to v najkrajšem možnem času odpravilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga kliknem, pa se odpre.. vendar ko (a sem narobe razumel navodila - tam piše, da ga lahko človek uporablja tudi za svoje dogodke in nič o tem da so kake omejitve) hočem kaj vpisati piše da nimam dovoljenja.. torej:

ali je to nova oblika le za moderatorij

ali tudi za nas

Gre za nove funkcije, ki pa se šele vklapljajo.

Koledar ima možnost vpisa tudi vaših osebnih "OPOMNIKOV", ki jih vidite samo vi in nihče drug.

P.S.

Sedaj bi moralo delovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eno vprašanje: a se samo tako zdi, ali pa je malo preveč na levo potegnjeno vse skupaj???

To bo slo verjetno pripisati resoluciji, ki jo imas natavljeno :hmm:

A mas nastavljeno na 800v600 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je blo treba posodabljat?

Just because. ..

ker je novi forum boljši, lepši, bolj pameten, bolj uporaben, predvsem za moderatorje ... in ker ima višjo verzijo, kot dosedanja različica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa dajmo še enkrat ... :yea2:

UUUUAAAA .... glej ... glej ....!!!

vse je res lepo in fajn ... :kva1: ... v bistvu takole:

novi forum je boljši, lepši, bolj pameten, bolj uporaben, predvsem za moderatorje ... in ker ima višjo verzijo, kot dosedanja različica

;)

in tudi vse lepo deluje (vendarkoledarševednonegrepress) ... O:-) ... in še vsem ... tra_005.gif ... za lep forum in dan ... B)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck, kaj so to carali pri Invisionu - nova verzija je katastrofa za Mozillo, prejsnja verzija pa je z njo delala brez vsakrsne napake :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm... men je do zdej 2x prkazal "prekratek" page, drugo vse ok ...upam da ne bo več :hmm:

No saj ... ampak pri meni je to kar pogosto bilo, poleg tega sem svoj lasten post videl, zraven je pa pisalo, da ga je objavil nekdo drug itd. Mozilla je neuporabna ratala, ali pa forum neuziten v Mozilli 1.5 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj ... ampak pri meni je to kar pogosto bilo, poleg tega sem svoj lasten post videl, zraven je pa pisalo, da ga je objavil nekdo drug itd. Mozilla je neuporabna ratala, ali pa forum neuziten v Mozilli 1.5 :cry:

...sem glih hotu napisat v tale post, da sem ravnkar prebrawzov poste za cel vikend nazaj brez problema pa mi je zdele pokazal prekratek page :wacko: :D

...zgleda da forum res sm pa ke mal zabluzi na mojmu firebirdu, ampak ni krize :)

post-3-1068454906.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa tole slikco k sm jo v zgornmu windowu prlimu mi raztegne čez cel post, čeprav je le okol 300pixlov široka :hmm: ...a jo drugi tud tko raztegneno vidte?

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc....pa smo spet tam! :unsure:

V nobenem topiku ne vidim zadnje objave. Pravzaprav vidim samo prazno polje in ne spusti me dol, da bi lahko menjala kategorijo. :?

... ce je komu kaj jasno, please help...

Se vedno pa foruma ne morem pregledovati z Explorerjem. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem glih hotu napisat v tale post, da sem ravnkar prebrawzov poste za cel vikend nazaj brez problema pa mi je zdele pokazal prekratek page :wacko: :D

...ja, pa to tudi...

No, sej drgac je pa se kar ok. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji post!!!!!!????????

HALOOOOOOOOOO, tole je napisala Zarja in ne Cyc-ko!!!!!

Hmmmm... tale stvar bi pa bla lahko uporabna.......hehehheh :devil:

Popravljeno . Popravil Zarja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zarja - tvoj problem s prestarim IE se ti je vrnil ko bumerang nazaj, ko forum ne dela vec pravilno z Mozillo ...  <_<

daj ji safari gor, če lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!