Skoči na vsebino

Dost mam!


_jezus_

Priporočene objave

... Ko je blo se dokaj toplo, je po petem kurblanju vzgal...

Še, ko je bilo toplo, ti ni dobro užigal, sedaj je pa še slabše pišeš. To pomeni, da ni dobro nastavljen.

Nahecaj mamo, da te pelje skupaj s skuterjem na servis, da ti ga nastavijo, potem bo pa verjeno bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo najcnej varjata zate :D :P

Ja sam res najcenejsa ... k ce ga bos sam srov pa rofkov po motorju bos kvecm se kej tko naredu da bo se slabi delal :doze: Razn če si pa majstr za te zadeve, pa kr na delo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če si pa majstr za te zadeve, pa kr na delo ...

Če bi bil majster, potem zdaj jaz v to temo ne bi mogel pisat, ker je ne bi bilo... :lol1:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga tut zaliva, če dam gas pri mrzlem skuterju. Pol mi pa ne vzge, ce se pisem drek z malo :\ :D Pa mam se vse blokade not in to.

Aja, pa ko je skuter mrzu, mi ko ga vzgem pocakam ene 3 sekunde in dam gas, sploh noce spelat ! :blink: Pol pa se mal pocakam se ene pet sekund al pa mal vec pa pocas dodajam gas in pol je pa okej in lepo spelje. V čem je fora ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='10 Nov 2003 @ 15:08'] men ga tut zaliva, če dam gas pri mrzlem skuterju. Pol mi pa ne vzge, ce se pisem drek z malo :\ :D Pa mam se vse blokade not in to.

Aja, pa ko je skuter mrzu, mi ko ga vzgem pocakam ene 3 sekunde in dam gas, sploh noce spelat ! :blink: Pol pa se mal pocakam se ene pet sekund al pa mal vec pa pocas dodajam gas in pol je pa okej in lepo spelje. V čem je fora ?

Ja kolkr se jst spoznam je to lastnost( :BUA: )večine cvajtakterjev...ko je mrzu ga sploh ne tišat k bo šla sam mašina v maloro...pa maš lahk blokade pa nevemkaj not pa ti ne bo kr čist mrzu normalne obrate pridobivu!

Razn moja šestka k je pa itak razred zase :OK: ...mrzla,celo zimo(ok,kšn mesc k je blo preveč v šoli za učit)stala pa kadar si hotu je u prvo zažgala...pa končno si takoj z mrzlim motorjm dosegu,mogoče k je bla topla se je mal raj vrtela sam u glavnm sploh ni blo razlike :OK: :OK: :OK: ...pa sfukana do amena kolkr je bla O:-) :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantje.. probu sm... zaug pa brez gasa... v prvo vzge... To je blo to... ka mi ga je zalivalo.

Zdaj pa bi se prosu ce mi kdo pove kero svecko (ngk) za malossi gus 70? Rabim tocno oznako, da narocim jutri....

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantje.. probu sm... zaug pa brez gasa... v prvo vzge... To je blo to... ka mi ga je zalivalo.

...

Ja viš ga fanta...a ti pa kr do konca gas pa u zaugu kurblu :lol1: Po je pa svečko zalil pa še brez gasa ni hotu :lol1: :lol1: :lol1:

Ja vidš d ni nč narobe z motorjm...sam brez gasa pa zakurbli :OK:

A to ti na elektro v prvo vžge(brez gasa,z zaugom)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, da je ta pizdarija z avtomatskim zaugom podobno deluje kot na šestkah: ko daš gas, se zaug izšteka.

am i right ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj na aprilii rs je tko

moje vžiganje v hladnih dneh:

1. z zaugom vžge sam pol takoj crkne

2.z zaugom lep vžge sam prvih pet sekund morš dodajat gas da ne crkne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr men k mam Yamaho DT125(l.00)pa mam kurbl dam zaug pa mi zmeri v drugo užge zlo redko v prvo če je motor res mrzu če pa hitim pa doskat tud v drugo ne užge...sam k zapelm vn iz garaže(skor)vedno vžge motor v drugo :OK: :OK: :OK:

Če je pa topu pa zmeri v prvo(zlo redko d sm večkat probu) :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam iste probleme- zdej k je mrzlu mi na el. štartr no?e užgat, pa na balanci lu?ke se kr ugasajo pa pržigajo. drgac mi pa na kurbl u prvo užge. whats the problem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor si kupte, men je dozdej še vedn u prvo užgau, pa sm ga meu uzun ene par dni k je blo ponoč orng mrzl, pa zjutri sam bremza pa stikalo, pa je že delu

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ne vem ka se tolk prtožujete:

mam ditecha, tak da kurbla ni ne ;)

pa mi ni niti enkrat še blo da ne bi vžgal, razen enkrat, ampak takrat je bil pa akumulator hin (ker je bil suhi nisem mogu nix dolit)

mam pa skuter skuz zuni, tut čez nuč, pa zjutri vžge v prvo, oz drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam! :yea2: :yea2: :yea2:

runnerce pač :)

Poznam napileno runerco in če se ji zdi užge če ne lahk sam na kurbl probaš :BUA:

Po pa frend skos po kurblu skače...valda d ga pol zjebem d se mal mn k joka k more spet po kurblu skočt :lol1: :lol1: :lol1:

hm, ne vem ka se tolk prtožujete:

mam ditecha, tak da kurbla ni ne

pa mi ni niti enkrat še blo da ne bi vžgal, razen enkrat, ampak takrat je bil pa akumulator hin (ker je bil suhi nisem mogu nix dolit)

mam pa skuter skuz zuni, tut čez nuč, pa zjutri vžge v prvo, oz drugo

No to je hud vžig...d je čez noč na minusu pol pa direkt užge...kaj pa k je tahuda zima pa nafula snega...a maš motor isto uzuni???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem ne ;)

sem motor šele spomladi dubu ;D

ne, ko bo enkrat sneg pa to bo itak šel pod streho obdan z stekleno volno :yea2: da ga ne bo zeblo (da se mal zahvalim za prevožene kilometre ) O:-)

drgač pa res, če me kdo ne verjame; celo noč zuni, pa zjutri zmeram vžge :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jazst sem pa se eno olje za mešanico za motorje, kosilnice itd.. not ulil, tako da to pomoje dodatno pripomore k neužiganju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa res, če me kdo ne verjame; celo noč zuni, pa zjutri zmeram vžge :notworthy:

Ja sam to ti vžge tko da morš ene par sekund štarter držat pol pa zalaufa an? Vsaj pr men je tko!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam to ti vžge tko da morš ene par sekund štarter držat pol pa zalaufa an? Vsaj pr men je tko!!

k ni vseen? važn, da vžge na elektro, drugim ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!