Skoči na vsebino

Dost mam!


_jezus_

Priporočene objave

' date='10 Nov 2003 @ 15:08'] Aja, pa ko je skuter mrzu, mi ko ga vzgem pocakam ene 3 sekunde in dam gas, sploh noce spelat ! :blink: Pol pa se mal pocakam se ene pet sekund al pa mal vec pa pocas dodajam gas in pol je pa okej in lepo spelje. V čem je fora ?

Hehe to se je tud men dogajal, ce sm skuter takoj przagala in se odpeljal ga je kr na tazadnga cukal, ce sm pa pocakov da je stantgas mal padu na normalne obrate pa probov spelat, se skuter skor ni premaknu, vcasih sm ga mogu kr mal z nogo porint da je revcek spelov, nato ga je treba lepo, previdn&pocas ogret, pol pa gre kot sneta skira :) delj cajta kot sm ga ugreval, leps je masina delala in bl je vleku, pa kasnej se ni tko hitr pregrel..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe to se je tud men dogajal, ce sm skuter takoj przagala in se odpeljal ga je kr na tazadnga cukal, ce sm pa pocakov da je stantgas mal padu na normalne obrate pa probov spelat, se skuter skor ni premaknu, vcasih sm ga mogu kr mal z nogo porint da je revcek spelov, nato ga je treba lepo, previdn&pocas ogret, pol pa gre kot sneta skira :) delj cajta kot sm ga ugreval, leps je masina delala in bl je vleku, pa kasnej se ni tko hitr pregrel..

lp

Normalno...sej je cvajtakter B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa na kurbl nikak neče vžgat :D B)

mojga tud ne vzges na kurbl, pa da si car!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa u mrzlih dneh zmer na kurbl vžigam ;) k se mi akomulator smil k bi mogu štartr tišat 2min O:-) tko pa dvakt močno na kurbl stopš pa lavfa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa u mrzlih dneh zmer na kurbl vžigam ;) k se mi akomulator smil k bi mogu štartr tišat 2min O:-) tko pa dvakt močno na kurbl stopš pa lavfa :OK:

Aja sej ti maš elektro :huh: :OK:

Ej Jerry a dela teb elektro na DTjki brez kšnih problemov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sm jst kr na kurbl vžgal na akumolator sploh ne,ko sm si nogico odrezo na levi strani :( ,sj vem bad sam ko je blo včasih treba bežati je pa akomulator jamral namisto da bi palil

tk je ko še nism mel izpita

sam me nikol niso dobli :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sej ti maš elektro :huh: :OK:

Ej Jerry a dela teb elektro na DTjki brez kšnih problemov???

jap nobenga problema ni blo še nkol z štartrjam. pa full prov pride če se vstavš na kakšni neprijetni poziciji tko da rabš obe noge da motor pokonc držiš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sej ti maš elektro :huh:  :OK:

Ej Jerry a dela teb elektro na DTjki brez kšnih problemov???

jap nobenga problema ni blo še nkol z štartrjam. pa full prov pride če se vstavš na kakšni neprijetni poziciji tko da rabš obe noge da motor pokonc držiš :naughty:

ja sej vem .) ...sej jst bi tud meu elektro štarter k zna včasih ta kikštartr zamorit...sam te tanovejši(ne te k 2004 pridejo ampak te do zdej)modeli nimajo elektro k je motor kao hard enduro pa je bl tko kt krosa pa to <_< ...pol naj pa še leti kt krosa :fight2:

Ja hudo bi blo met elektroštartr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tud fedri niso ko kroska pa tud use ostalo na motorju ni ko kroska... sam kao je elektro odveč zato k je še kurbl... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj bi bil motor na osnovi YZ125 pa ne vem kolk je kej to res...mogoče je mal viši kt drugi kšne posebne dobre lastnosti,ki bi prišla do izraza na kros progi pa mislim da ni :hmm: ;)

Po moje da če bi dau enmu šampinjonu k obvlada krose u nulo d ti prpele po kšni urci motor vs zlupan nazaj č če...drgač pa luškan motorčk če nisi preveč zahtevn!!! :OK:

OK...back to the topic!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj bi bil motor na osnovi YZ125 pa ne vem kolk je kej to res...

ma ja, sej KMX nej bi tud bil kao sorodnik KXa, pa nima kaj dost skupnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!