Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kugelschreiber
      V primerjavi z integralko, preklopno resijo cepki, al pa voznja v avtu. Preklopne s podobno malo hrupa kot integralka, jez nism mel na glavi. Morda obstaja, nism je se nasel. Za gor nastete pac vem, da na nakedu in SUVju proizvajajo obcutno vec hrupa, kot Integralke.    Howg. 
    • Kugelschreiber
      Vedno sem mel filing, da je aerodimika bistveno vecji faktor kot 100-200g. Zarad dioptrije in obvezne voznje z ocali sem menjal boga in pol celad. Dobro sm se pocutil samo z Arai in Shoei. Ari se ocal sploh ni dotikal, Shoei je bil na glavi zelo fiksen tud po petih letih, Zdej k ocal ne nosim vec, pa sm (p)ostal razvajen, in so mi Razni nolani schuberthi in sharki totaln srot na glavi  
    • Andrej P
      če hočeš imet preklopno, lahko hrup z šipo na motorju porihtaš
    • Kugelschreiber
      Ker sm probal preklopne od : airoh Ls2 nolan schuberth scorpion shoei x lite si upam trdit, da se v primerjavi z integralnimi celadami, tocki 1 in 4 izkljucujeta, izredno pomembna tocka 5, pa zanemarja.   Vse ostalo je subjektivno. Tud hrup je ZELO subjektiven. Z isto celado in opremo, je na enem motorju skor totalna tisina, na drugem neznosn hrup, in vozim s cepki. Od probanih preklopnih, je meni in moji glavi best value Scorpion, best overall pa Shoei. No, spet sm kupil Shoeijevo integralko, in mam filing, de nism nc zgresil. 
    • marincspeedshop
      Euro6 dusilci 😇 #cafferacer #oldschool #MarincSpeedShop
  • Similar Content

• klemen janeš
      By klemen janeš
      Lep pozdrav!
      Imam težave z skuterjem ki mi ne polni akumulatorja. Kako se lotim zadeve? Bemti sm vidu da ma kablov k avto...

• TomosRideR
      By TomosRideR
      Pozdravljeni, 
      Zanima me ali se, da na Tomos-u Flexer narediti da ima akumolator in e-vžig. 
      Najraje, bi naredil doma ker se mi za servis in dele ne splača. 
      Hvala in lep pozdrav ! 
    • SF1
      By SF1
      Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.
      Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.
      Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.
      Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

• ef100179
      By ef100179
      Kateri Akumulator kupiti?

Vem kakšne mere in 12V - 14Ah!
      Katero zagonsko moč priporočate in katero firmo?

Mogoče še kje kupiti v LJ?
      Hvala
      Uroš
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!