Skoči na vsebino

Polnilec (zunanji) za akumulator


marem

Priporočene objave

...eh. Če je motor na hladnem čez zimo, odšravfaš ven akumulator (5 min. dela) iz motorja...in ga daš na toplo v kurilnico...al pa v špajzo med kisle kumarice....

Spomladi pa ga zmontiraš... Mora užgat v prvo...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh. Če je motor na hladnem čez zimo, odšravfaš ven akumulator (5 min. dela) iz motorja...in ga daš na toplo v kurilnico...al pa v špajzo med kisle kumarice....

Spomladi pa ga zmontiraš... Mora užgat v prvo...  :D

 

sej ga ma na toplem :P tko da niti vn mu ga ni treba šraufat 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh. Če je motor na hladnem čez zimo, odšravfaš ven akumulator (5 min. dela) iz motorja...in ga daš na toplo v kurilnico...al pa v špajzo med kisle kumarice....

Spomladi pa ga zmontiraš... Mora užgat v prvo...  :D

ja pa jade. kej mate vsi po 14Ah akumulatorje?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je na toplem ker sedim vsak vikend na njem  :grim  Luka po eni strani mas prav....

 

...eh. Če je motor na hladnem čez zimo, odšravfaš ven akumulator (5 min. dela) iz motorja...in ga daš na toplo v kurilnico...al pa v špajzo med kisle kumarice....

Spomladi pa ga zmontiraš... Mora užgat v prvo...  :D

Kaj bom sraufal ce se mislim vozit...ravno zato bi rad mel nek "hitri" konektor, kjer bi vkljucil cez teden ce bo mraz v garazi pa da se cez vikend (ce je kolikor toliko toplo) kar odpaljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je na toplem ker sedim vsak vikend na njem  :grim  Luka po eni strani mas prav....

 

Kaj bom sraufal ce se mislim vozit...ravno zato bi rad mel nek "hitri" konektor, kjer bi vkljucil cez teden ce bo mraz v garazi pa da se cez vikend (ce je kolikor toliko toplo) kar odpaljal :)

ja ker živiš v sibiriji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primoz.... pol je pa brezveze, da ga filaš...

 

... to je isto, ko da ima baba moža, ko sexata samo za čez vikend.... za čez teden pa je prklopljena na dildota....

Če mož dobro nafila čez vikend, čez teden ne rabi....

 

...no ja ... tko je , če si že dolgo poročen...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker živiš v sibiriji :D

Veš kaj draga njegova (da ne bo jezen) kar tle gor pišeš si že en lep čas pokrita z dekco tak da :P:)

 

Primoz.... pol je pa brezveze, da ga filaš...

 

... to je isto, ko da ima baba moža, ko sexata samo za čez vikend.... za čez teden pa je prklopljena na dildota....

Če mož dobro nafila čez vikend, čez teden ne rabi....

 

...no ja ... tko je , če si že dolgo poročen...   :P

Super primerjava...poanta tega je...ce mas GS-a ne rabis dildota  :D

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj draga njegova (da ne bo jezen) kar tle gor pišeš si že en lep čas pokrita z dekco tak da :P:)

 

in kej bi rad povedu? sej pr nas ni glih temperatur tko nizkih, da to tolko vpliva. itak pa maste vsi neke ogromne baterije, tko da tudi po enem zimskem tednu ne dvomim da vam ne bi vaše mašine vžgale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moja ma 16Ah :D   aja a sm omenu da da italjani mislijo tudi na dostop do baterije 

 

http://www.grantoros.com/ducati/6-22-13_starboard-engine.png

ja sm pogledala na motobatt in me je skor kap :eek: http://www.motobatt.com/index.php?route=product/product&product_id=86&year=99-00&cc=996&manufacturer_id=30&category_id=63&model_id=185

 

dobro sej angleži so pogruntali, da so dali premajhno baterijo in naslednji updejt ma večjo, samo vseeno ta od ducatija je ogromna! veš kolko kil bi šele tle pršparal, če bi eno manjšo dal :naughty:

 

a pa lidl bo mel nek polnilc baterije, za tiste bolj šprovne :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm pogledala na motobatt in me je skor kap :eek: http://www.motobatt.com/index.php?route=product/product&product_id=86&year=99-00&cc=996&manufacturer_id=30&category_id=63&model_id=185

 

dobro sej angleži so pogruntali, da so dali premajhno baterijo in naslednji updejt ma večjo, samo vseeno ta od ducatija je ogromna! veš kolko kil bi šele tle pršparal, če bi eno manjšo dal :naughty:

Ubistvu niti ni tolk velika deluje velika  ker je drugačen oblike (ful ozka) drugače pa ja čakam da crkne ker prej jo ne mislim menjat (mam že nagledano drugo baterijo ki je peresno lahko pa pol manjša kot ta tko da bo pol tud nosilc za baterijo karbonski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu niti ni tolk velika deluje velika  ker je drugačen oblike (ful ozka) drugače pa ja čakam da crkne ker prej jo ne mislim menjat (mam že nagledano drugo baterijo ki je peresno lahko pa pol manjša kot ta tko da bo pol tud nosilc za baterijo karbonski :D

tle piše da ma 6kg :? tko da prou majhna ni :P 

une litionske :? so pa tudi meni ušeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi koga utegnilo zanimat, od četrtka 4. decembra naprej v akciji v Lidlu ....

 

filer.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi koga utegnilo zanimat, od četrtka 4. decembra naprej v akciji v Lidlu ....

 

filer.jpg

Zanima me,cena je res smešno mala.Kakšna je kaj kvaliteta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,cena je res smešno mala.Kakšna je kaj kvaliteta?

Dva trije kolegi uporabljajo že dal časa in nimajo nikakršnih težav.

 

priklopiš in poli.

 

Ni lih ctek dela pa.

Edin mrbit bi jst odklopil klemo z baterije predn bi to prklopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest imam dva starejša tipa iz Lidla....

...in ne moreš verjemet, da nafilata akumulator :D in ga  tutudi vzdržujeta...

 

Luka:

...kaj boš LiPo 3S 10Ah not vtaknil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale iz lidla je preverjeno dobr.. že eno par let dela BP B)  tako da ni nobenih skrbi, tudi če kleme ne daš dol...

Kitajc ti je pa naredo tega in Cteka tako da ni vesoljske tehnike v nobenem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Teviona iz Hoferja pa čisto normalno polni od avta, do motorja, tudi vzdrževalec. Razen če je aku čisto prazen, ga ne more obuditi, ker nima dovolj zagonskega toka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Teviona iz Hoferja pa čisto normalno polni od avta, do motorja, tudi vzdrževalec. Razen če je aku čisto prazen, ga ne more obuditi, ker nima dovolj zagonskega toka.

Ni problem v zagonskem toku, ne bo ti polnil ko napetost akumulatorja pade pod deset voltov, ker to pomeni da je ena celica mrtva... taki primeri se dajo rešit na drug način..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tist aku, ki je pod 10V...itak ne bo več dolgo živel, tudi, če ga oživiš.... pa refleksno polniš...itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta ok...jaz sem vzel iz Hoferja pa je delal ok, pol sem ga senkal kolegu ker sem novga nabavil in je tale iz Lidla samo do 100aH polnil, v avtu imam pa mocnejso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!