Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• damjandugi
      Še vedno iščem nepooblaščenega serviserja za BMW. Ljubljana z bližnjo okolico. Hvala za vsak kontakt.
    • DAMI34
    • solorider
      Eni že imajo pripravljeno (prešvasano) da lahko privijačiš. Moj nima in bom proviziral...
    • BIF
    • thumper
      eh..od moje nevada ima manj kot 17tkm... v 7 sezonah.. kupljen nov.. lani 73km .. je pač tako prišlo .. moj boni jih je v 10 sezonah naredil 81tkm.. vmes par sezon manj kot 5000km ..  je pa res , da je kar nekaj km presedela kot sopotnica na mojem .. pa še 3000km z drugim .. zdaj sem malo v dilemi.. njen guzzzi je njen in ostane.. moj boni je boni in ostane .. potrebujem motor za dva .. gledam norge 1200 pa nikakor ne morem uskladit termina , da bi se vsedla nanj zadaj.. pa ko se bo če mi reče da ji ne sede bomo gledali naprej in nabijali km na obstoječih..
  • Similar Content

• klemen janeš
      By klemen janeš
      Lep pozdrav!
      Imam težave z skuterjem ki mi ne polni akumulatorja. Kako se lotim zadeve? Bemti sm vidu da ma kablov k avto...

• TomosRideR
      By TomosRideR
      Pozdravljeni, 
      Zanima me ali se, da na Tomos-u Flexer narediti da ima akumolator in e-vžig. 
      Najraje, bi naredil doma ker se mi za servis in dele ne splača. 
      Hvala in lep pozdrav ! 
    • SF1
      By SF1
      Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.
      Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.
      Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.
      Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

• ef100179
      By ef100179
      Kateri Akumulator kupiti?

Vem kakšne mere in 12V - 14Ah!
      Katero zagonsko moč priporočate in katero firmo?

Mogoče še kje kupiti v LJ?
      Hvala
      Uroš
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!