Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• SMregistracija
      Zdravo. Mene tudi zanima kako gre to v Sloveniji... namreč če se ne motim se da registrirat KTM EXC modele, potem ko dodaš še vse potrebne stvari nanj...amapk kako gre to pri recimo kawasakiju kxf ali kateri drugi znamki, če seveda dam vse kar je potrebno na njega (supermoto gume, luči, smernike, itd). Hvala v naprej.  
    • Tedybear
      Se spomnim, da je v ponedeljek zjutraj pihalo okoli bajte, da niti pes ni hotel ven. Po službi grem v prostor ob garaži, kjer imam orodje, po rokavice, zaradi zlaganja drv. Okno, ki je vedno odprto na kip,  tokrat odprto nekam čudno, ena ročna žaga, ki visi na tem oknu, pa na tleh. Peeeessddaaa, res je pihalo, sem " ugotovil". Danes grem v isti prostor po gedore.  Ni jih. Preverim pri sinu ( zna vzet, vrnit zelo težko..), pokličem tasta, če jih je  slučajno rabil. Ni. Vidim, da je na mestu, kjer so ponavadi gedore, nekam velika vrzel. Faaaak..vibracijska ročna brusilka....ni jo. In sedaj meni šele kapne. Zakaj čudno odprto okno, žaga na tleh..... kakšen veter koji kurq...nekdo je vlomil. Evo....krst....sem mislil, da se to dogaja samo drugim in ne v naši vasi. Vrednost.ukradenega......ni vredna omembe.  Ampak tisti občutek.....
    • 50yamaha
      Tudi jaz imam problem po zimskem počitku. Skuter Yamaha sicer vžge, ampak ko dam gas ugasne. Lahko za zaženem na tipko, ali nožno, ampak po nekaj sekundah ugasne. Kaj lahko preverim.  Hvala
    • motozajebant
    • ligenjček
      kot sem že prej rekel-ego, ne znanje. Pa ne sekiraj se toliko za pusy štrajf s pravilno tehniko lahko greš na koleno pa še vedno par milimetrov ostane   jap... pa od teh 99% bi enim 80% res toplo priporočal 
  • Similar Content

• klemen janeš
      By klemen janeš
      Lep pozdrav!
      Imam težave z skuterjem ki mi ne polni akumulatorja. Kako se lotim zadeve? Bemti sm vidu da ma kablov k avto...

• TomosRideR
      By TomosRideR
      Pozdravljeni, 
      Zanima me ali se, da na Tomos-u Flexer narediti da ima akumolator in e-vžig. 
      Najraje, bi naredil doma ker se mi za servis in dele ne splača. 
      Hvala in lep pozdrav ! 
    • SF1
      By SF1
      Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.
      Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.
      Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.
      Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

• ef100179
      By ef100179
      Kateri Akumulator kupiti?

Vem kakšne mere in 12V - 14Ah!
      Katero zagonsko moč priporočate in katero firmo?

Mogoče še kje kupiti v LJ?
      Hvala
      Uroš
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!