Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MdAzz
      Sem si kupil dvojne gume za GS-a, pa so ene viška med oglasi.
    • MdAzz
    • MiNa
      Premontira vulkanizer, centriram pa sam. Vzamem si čas, pregledam še ležaje, semeringe vse lepo namastim in sestavim. Za tak poseg na "gumikliniki" ponavadi ni časa. Jaz ga imam pa na pretek...
    • Snečer
      Gume sam premontiraš?
    • MiNa
      Sestavljanje... V oba kraka dolil predpisano količino "mešanice" olja in sestavil nazaj ter vse skupaj privil na križe. Da se vilice pred zatezanjem lepo "uležejo" sem vstavil os in šele potem vse vijake na križih in mostičku, zatisnil na predpisano vrednost. Mostiček je tudi nosilec prednjega blatnika. Vse zatisnjeno na prave vrednosti. Seveda je sledil še pregled prednjih čeljusti in zavornih ploščic. Najprej vse razstavim očistim z namenskim čistilom, namažem z namensko pasto in preverim, če je vse OK. Ploščice so še precej nad oznako za izrabljenost, ker je vse BP sestavim nazaj... tako, še premontaža gume in potem...
  • Similar Content

• klemen janeš
      By klemen janeš
      Lep pozdrav!
      Imam težave z skuterjem ki mi ne polni akumulatorja. Kako se lotim zadeve? Bemti sm vidu da ma kablov k avto...

• TomosRideR
      By TomosRideR
      Pozdravljeni, 
      Zanima me ali se, da na Tomos-u Flexer narediti da ima akumolator in e-vžig. 
      Najraje, bi naredil doma ker se mi za servis in dele ne splača. 
      Hvala in lep pozdrav ! 
    • SF1
      By SF1
      Zdravo, sem nov na tem forumu in sem se pridružil, ker rabim pomoč pri pripravi mojega skuterja na tehnični.
      Zanima me ali je normalno, da mi na Speedfightu brez akumulatorja luči svetijo zelo slabo, nedela števec za gorivo in temperaturo.
      Sklepam, da bi z akumulatorjem to delalo oz. vsaj luči, ampak sem, ko sem ga hotel priklopiti naletel na problem in sicer, da ni prostega rdečega in zelenega kabla na katere bi ga lahko priklopil.
      Mi zna kdo povedat kje bi jaz to našel in ali mi še kaj druga manjka?

• ef100179
      By ef100179
      Kateri Akumulator kupiti?

Vem kakšne mere in 12V - 14Ah!
      Katero zagonsko moč priporočate in katero firmo?

Mogoče še kje kupiti v LJ?
      Hvala
      Uroš
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!