Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Ker pofukan kurac mi je zbrisal post ker je bil popolnoma na mestu?

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve koliko približno pride 1m^2 karbonske tkanine, in koliko plasti se jo nardi za naprimer izpušni lonec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve koliko približno pride 1m^2 karbonske tkanine, in koliko plasti se jo nardi za naprimer izpušni lonec?

Za izpušne lonce se uporablja druga smola ''epoksi'' , za katero je potrebna tudi peč z višjo temperaturo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve koliko približno pride 1m^2 karbonske tkanine, in koliko plasti se jo nardi za naprimer izpušni lonec?

V tej spletni trgovini dobiš praktično vse klik

In še nekaj koristne literature ter katalog kjer dobiš tudi tako smolo kot je bi potreboval za auspuh klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoce kaksne plastike za HONDO CR 250?

naj sporoci na PM...bi jih TAKOJ kupil.

LP

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi naročil komplet plastike za svojo R6 pa se gospod Nicolleti seli že 100 let. Na telefon ga ni za dobit 1 mesec nazaj je rekel, da se selijo in da bodo tudi telefonske številke menjali. Na mail odgovori bolj ne. Je še kakšna vrjanta, ki je ugodna kot on? Dajte pomagat prosim.

Nicolleti - http://www.nicoletti-bike.com/

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Nicolleti ima to varianto.. Je pa res, da niso ravno resni kar se tiče odnosa do strank.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak na teh linkih je vse fulll drago prot Nicolletiju.. Cene od 300-400 eur za poliestre brez zaščite za tank, medtem ko je pri Nicoletiju skupaj s pokrovom za tank set poliestrov 250eur..

Se vseeno kar splača malo pomatrat po telefonu pa jih probat nekako dobit in se zmenit :) Naredijo pa lepo, mojgap ima njihove poliestre na RSV Mille in so kvalitetno narejeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da bo treba neki začet delat. Ker vsi jamrajo, kolk je težko dobit poliestre (Jani, Nikoletti & Co. ) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih je res težko dobit..

Samo zakaj? Set maš narejen (če se pobrigaš) v 3-4 dneh... kje je fora :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zakaj? Set maš narejen (če se pobrigaš) v 3-4 dneh... kje je fora :hmm:

sej vem da majo vsi kalupe..sam spravt te mojstre da ti nardijo je pa druga stvar..

jani vem da zelo veliko dela s karbonom in ga poliestri bolj mal brigajo..sej nardi..sam zna trajat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam nabavljam poliestre in sem pisal nicolettijo na email, odgovor sem dobil v roku nekaj dni, ampak za dodatna vprašanja pa že odgovora ni cca.10 dni, nevem kako je če se direkt zapelješ do njih? najdeš koga tam :hmm:

Je še pa nekaj ponudnikov v Slo:

- jani

- Černe

- Čarman

- yahosuka...

Tudi sam bi najraje imel tako, da bi original luči ostale

p.s

@Valetski

kje boš naroču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac ma brdaus prou. namest da okol letate pa nobenga ne najdete...vsaj resnega. kupis na litre pa na metre mato, smolo pa trdilc. ni drago, pa se sam nardis kokrkol hoces. pa predvsem hitrej.

sj tok tezko pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da bo treba neki začet delat. Ker vsi jamrajo, kolk je težko dobit poliestre (Jani, Nikoletti & Co. ) :lol:

Samo zakaj? Set maš narejen (če se pobrigaš) v 3-4 dneh... kje je fora :hmm:

pohit da bom lohk ze kej naroču pr teb :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da bo treba neki začet delat. Ker vsi jamrajo, kolk je težko dobit poliestre (Jani, Nikoletti & Co. ) :lol:

se ti ne splača...boš mel doma enih 10-20 setov kalupov pa boš mogoče prodal 5 setov na leto...pa itak boš predrag...tudi če boš imel polovično ceno kot v tujini.....tako je to pri nas v Sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem, meni se pa zdi da tole ful laufa, Nicoletti je prezaposlen, sem ga že 2x klical v zvezi s pokrovom za tank in je rekel, da lahko naredi, ampak vedno je rekel, da je vsaj za tri tedne vnaprej na polno zaseden, da se dajva raje pozneje slišat.. Potem nisem niti klical več, ker sem se itak odločil, da letos še ne bom nabavljal tega, ampak poznam tudi nekaj ostalih, ki so po mesec in več čakali na vrsto pri njemu, da so mu sploh lahko pripeljali motor..

Tako, da jaz mislim, da splača se, ker očitno je interes večji kakor ponudba, je pa verjetno res, da če se ukvarjaš zgolj s poliestri, ni toliko povpraševanja kot npr pri Nicoletiju, ki ima v svoji ponudbi poleg izdelavo poliestrov tudi popravila original plastik, tankov, prodaja sete nalepk za replike, barva motorje v racing replike, v original stanje, ipd.. Tu imaš na enem mestu vse po zelo konkurnečnih cenah in verjamem, da ne more shajat, ker že jaz poznam vsaj 5-10 folka, ki so se poslužili, oziroma čakajo na njihove storitve.

Je pa res, da bi odnos do strank lahko bil boljši, prav tako pa bi si lahko kam zabeležili, če kdo kliče da, bi nekaj naročil in mu rečejo, da bo na vrsto prišel čez tri tedne, potem pa čez tri tedne pokličeš, pa spet noben nič ne ve in zopet čakaš na vrsto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam...če bi delal samo poliestre bi bilo dela za 80% manj...je pa res, da če hočeš ohranit ime in kvaliteto moraš imeti tudi odnos do strank

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s

@Valetski

kje boš naroču?

Najraje bi pri nicolletiu zaradi cene, ampak ga ne mislim več kaj dolgo čakat, ker bom vmes kr dost na pisti in nebi rad uničil originalov če slučajno zletim.

Če se mi ne javi v kratkem, bom vzel pri italjanih. Bom pa najvrjetneje res vzel tiste plastike pri katerih lahko obdržiš luči na motorju, ker če se bom kaj po cesti vozil, nebom spet menjaval in šraufal motorja, ker ta menjava plastik vzame kr nekaj časa kolk vem.

Pa tudi do njega bi šel, ampak se kao selijo in nimam pojma kam točno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najraje bi pri nicolletiu zaradi cene, ampak ga ne mislim več kaj dolgo čakat, ker bom vmes kr dost na pisti in nebi rad uničil originalov če slučajno zletim.

Če se mi ne javi v kratkem, bom vzel pri italjanih. Bom pa najvrjetneje res vzel tiste plastike pri katerih lahko obdržiš luči na motorju, ker če se bom kaj po cesti vozil, nebom spet menjaval in šraufal motorja, ker ta menjava plastik vzame kr nekaj časa kolk vem.

Pa tudi do njega bi šel, ampak se kao selijo in nimam pojma kam točno...

menjava plastik vzame nekje uro in pol ko se enkrat zverziraš..tko da se skor splača..glede na to da pri morebitnem padcu skor sigurno grejo tudi luči..te pa vemo koliko stanejo

pa nosilec armaturke..pa ostale male pizdarije..tisto je najdražje..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!