Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Potem lahko malce prišparaš in daš le eno plast (prvo) karbona, nato pa lahko še dve plasti poliestra čez.

Kaj ni boljše dat zadno plast iz karbona, saj bo vendar ta tista, ki "se vidi"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni boljše dat zadno plast iz karbona, saj bo vendar ta tista, ki "se vidi"?

Če delaš v kalupu, je vidna prva plast. Pozitiv, negativ, model, odlitek, izdelek pa take finte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če daš sam eno plast karbona je videt luknce dimenzij 0.01mm2 skoz, vem k mam js obe strehce s karbona k majo sam eno plast. Ni lepo videt :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če delaš v kalupu, je vidna prva plast. Pozitiv, negativ, model, odlitek, izdelek pa take finte!

Aha...ja, verjetno res, odvisno od tega kako delaš odlitek.... sem si predstavljal na primeru prednjega blatnika, ki bi verjetno naredil odlitek notranjega dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če daš sam eno plast karbona je videt luknce dimenzij 0.01mm2 skoz, vem k mam js obe strehce s karbona k majo sam eno plast. Ni lepo videt :grrr

Ali si siguren, da so luknjice? Ponavadi se tak problem reši s premazom notranje strani karbonskega izdelka, uporablja se gostejša črna barva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se tak problem reši s premazom notranje strani karbonskega izdelka, uporablja se gostejša črna barva.

Ja so luknice... Na barvo pa nism niti pomislu, bom namalu z barvo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, majo sam nek starter set, ku maš not vse d poliestra do brus papirja, za 2.5k 0.4m2 steklenih vlaken

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam rabim nove plastike za motor (preventivapress ;)) in sem jih najprej mislil narediti sam.

Potem sem malo izračunal koliko bo vse stalo, prištel čas in živce....

ter poklical janija ( 041 813 443 če kdo rabi), včeraj sem bil pri njemu in sva se vse zmenila :OK:

kolikor sem uspel videti njegove izdelke je res stručko na tem področju

plastike in kevlarske zaščite za cbr 600 (se mi zdi da je pred časom nekdo spraševal kje bi se dalo dobit za ta motor...) bom dobil konec drugega tedna, če koga zanima bom lahko tudi poslikal, o kvaliteti pa ne dvomim že zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cene...najbolje da pokličeš janija na gsm pa ti bo vse povedal točno za tvoj motor (tud to če sploh ima kalupe...)

mene bo vse skupaj prišlo 80k SIT

se pravi: komplet vse plastike (mono zadek) in pa 4 karbonske zaščite za okvir in mašino

samo plastike bi prišle 55kSIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ni pocen, sam glede na to da so nove verjetno ful dražje se ti splača, pa še lepše verjetno zgleda, a bojo original look, al kej drugačne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... poklical janija ( 041 813 443 če kdo rabi), včeraj sem bil pri njemu in sva se vse zmenila  :OK:

...

janija ne dobim več na telefon :unsure: :rolleyes: sva bila zmenjena da se danes slišiva ( plastike naj bi bile gotove do danes...)

ima kdo še kako drugo telefonsko od njega oz. ve kaj počne da se ne oglaša na telefon???? :angry:

(nimam imenika nikjer :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, panika je bila odveč, danes me klical, plastike so fertik (samkajkdanespajestnismmogu:S)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, panika je bila odveč, danes me klical, plastike so fertik (samkajkdanespajestnismmogu:S)

ko bo izdelek na motorju, ga mal poslikaj in pošlji, da vidmo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me če bi blo dobro če bi namesto kalupa dal tako čist tanko mrežico, na katero bi dal na vsako stran eno plast poliestra in tisto smolo čez, lepše bi se ga dalo oblikovat, pa še trše bi bilo!

Kaj mislte?

Tle sm mislu narest pokrov zadnjega sedeža al kej tazga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weee, ja Dolf sm popravu RAČ in FIZ, hvala tebi in Moharju za pomoč:004, brez vs dveh bi se dns tuku po buči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!