Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Merkur kranj ima plastiko za struženje različnih premerov. rabiš pa samo še enega z stružnico. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če daš sam eno plast karbona je videt luknce dimenzij 0.01mm2 skoz, vem k mam js obe strehce s karbona k majo sam eno plast. Ni lepo videt :grrr

zanima me cena izdelka z eno plastjo karbona,najbrz ima tudi kaksne druge pomanjkljivosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me cena izdelka z eno plastjo karbona,najbrz ima tudi kaksne druge pomanjkljivosti

Kerga izdelka :? Drgač pa js ne delam to :grrr Lih če je kej za se poigrat zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo primer da bi radi naredili nekaj extra za motor (npr. drugačno oblikovan stranski pokrov) pa bi morali verjetno naredit kalup. Kako ga spravit skupaj oz. kakšen material uporabit, da se ga da dokaj enostavno oblikovat brez pretiranega packanja pa da bo služil kot dober kalup? Kalup bi bilo potrebno oblikovati "on the fly" oz. na motorju samem.

Mojstri? Ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti rata naredit kalup brez modela imaš že zagarantirano službo pri Pinifarina al pa kje drugje....

če pa hočeš eno dobro idejo al pa nasvet...

prideš.. poveš kaj bi rad ..naredim...dinarčki...zmontiraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo rabi.... yamaha R6 l'99

zaščita motorja, notranja stran kevlar, zunanja karbon...

post-4499-1120207083_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, bratec je padu s krosom, Gizmo WTF si pa delu? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo WTF si pa delu? :slap:

Mah nism js za ta stil vožnje :grrr :lol1: sm obisku robido pobliže. Tista je bla lih marjana k me je pobožala :lol1:

Tko, d nebomo čist mimo: tizga koščka za R6 ni več je že oddan (prej prideš prej melješ :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

izdelano doma, no ja skoraj doma... fzs 1000 fazer - moja ljubica je dobila krilce...

post-581-1120423991_thumb.jpg

post-581-1120424007_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziv

Ce ma kdo za R1 zadek bi rabu....

Ampak samo tisti spodnji del, ki pride spodaj pod original plastiko, da ni tiste grde strehce in luci, govorim o letniku 98,99.

ce kdo ve kje za dobit...al pa kej...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za yamaho R6 obstajao crash padi, jih nisem nikjer zasledil  :?

V TC motoshop jih imajo na ebayu pa tok, da se boš težko odločil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crash pade sem za cbrko nabavu v hein-gerickeju, imajo jih pa tudi za r6 (v beljaku jih moraš prej naročit)

takole, kot sem obljubil (malo pozno sicer :S)

slike plastik (pa prosim, ne komentirat tanka in tistih čudnih odprtin za luči, JA, tud men je grdo za vidt)

ta vikend gredo dol in v štrihanje (pa na desni morm eno luknjo popravit - zapolnit, ker se je akrapo tiščal plastik in sem izrezal, sedaj ko je pa na notranji strani zadnje tačke prišraufan pa se ne tišči več)

prva slikca

druga

tretja

četrta

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, zdej pa sam še rdeča HONDA barva in črne nalepke "kamikaza" in si zmagu :OK: Tudi js načrtujem podoben podvig na moji :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tkole, honda je pobarvana, nalepke so gor, nekateri ste jo že videli, drugi jo še boste ;)

najprej zahvala janiju iz jesenic

my story: ko sem dobil plastike sem izrezal eno luknjo preveč, ker so se krivine od akrapoviča skoraj dotikale plastik (preventivapress), potem pa sem ga itak prestavil na notranjo stran tačke ker sem drsal z njim po asfaltu in te luknje nisem več potreboval

+ tega sem moral prilepit pleksi steklo spredaj kjer pridejo luči, zato da ni luknje direkt tam

jani mi je dal ves material kar sem potreboval in tudi napotke kako poštimat stvar (nisem nikoli prej delal z epoxy smolo in steklenimi vlakni) :OK:

sicer pa je vse slikano, v prejšnjem postu je še bela, tokrat pa je poštimana ;)

torej: še ena zadovoljna stranka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ko je še bila bela ni bila skoraj podobna Hondi, zdaj pa zgleda super :OK:

glavne nalepke pa nimaš (seveda motosvetove) :D

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk te je stalo vse skupaj

kje so pa slike :D

ne bit živčen :P

sem jih mogu z digitalca potegnt in na server prenest

vse skupaj...ugodno :D pri prvem padcu se bo izplačalo ;)

plastike in karbon-kevlar 85.000, barva in vse kar spada zraven cca 10.000, pol pa luči in crash padi... ne vem več točno. luči se mi zdi da 7.000 po komadu, crash padi pa 16.000. to je iz hein-gericka

mini blinkerji in par malenkosti isto

honda nalepke iz louisa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yozo, honda je honda, ne moreš zamenjat za kaj drugega :P :D

hec

tnx vsem

pa eno napako moram popravit: plastike in komplet karbon-kevlar so prišli 80.000 in NE 85 kot sem napisal v prejšnjem postu (moderatorji, a se da to popravt??)

je že kar nekaj časa minilo in sem pomešal mal :blush:

tkole je ane, jest sm zadovoljen s končnim izdelkom, čeprav od blizu se pozna da ni čist profesionalno prebarvano, vendar za na pisto je čist uredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!