Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Da še jaz pohvalim mojstra Janija...moj Z750S je serijsko brez zadnjega blatnika(ne vem zakaj,Z750 ga pa ima),no sedaj ga pa je tudi on dobil, sicer od Z750,z enimi majhnimi predelavami,ker luknje po defaultu ne pašejo ampak je Jani vse zrihtal;se je dalo po telefonu vse lepo zmenit, pa tudi poslal je po pošti. Pa še enkrat hvala Eri za fotke blatnika njenega Zja.

post-5882-1123156094_thumb.jpgpost-5882-1123156121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jani ni racunalniski frik in ne srfa po internetu, zato ga bos moral kar sam telefonsko povprasati ali pa se zapelji k njemu v delavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

No vidm da tukej vsi obvladate zadeve okrog tega "pacanja" .) pa bi prosil za en nasvet

kako popravit prednji blatnik ki je nalomljen

Zadeve sem se hotel lotiti tako da bi na spodnji strani ki se ne vidi okrog razpoke pobrusil mogoce 1mm plastike in potem s smolo in tkanino ojacal in zalepil stvar

Bolj me pa zanima ce lahko na zgornji strani kjer je potem se vidna razpoka le-to "zalijem" z epoxy smolo ali poiestrom in potem zbrusim? ali je treba na enak nacin kot spodaj - brusenje in ojacanje z vlakni?

Te razpoke niso nevem kako velike zato me zanima ce bi se to dalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene zanima ce bi ta Jani ki ga vsi hvalite lahko naredo komplet plastike iz poliestra ali karbona za aprilio rs 125,ter kolko bi cenovno prislo?

Lahk pa posle nekdo ki ima njegovo stevilko na pm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ce bi ta Jani ki ga vsi hvalite lahko naredo komplet plastike iz poliestra ali karbona za aprilio rs 125,ter kolko bi cenovno prislo?

Lahk pa posle nekdo ki ima njegovo stevilko na pm!

Povej tle, da vem kolk pride cena prbližno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej tle, da vem kolk pride cena prbližno :OK:

Najbols da ga sam poklices,ker jst bom zdaj nabavo gianelija in rave ventil,ce pa bo kdaj se kaj $ ostalo pa ga kontaktiram in se probam zmenit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej tle, da vem kolk pride cena prbližno :OK:

Sem se pozanimal in je reko da tak kot je original s tem da ze mas zrezano lukno za luc pa da je dvosed,ker je moznost tudi enosed,pride cca 200 evrov potem pa si mors dat se pobarvat in pa mors si se lukne za sravfe sam zvrtat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tako, Janiju sem spet dal nekaj dela, naredil mi je stranske zaščite okvirja, stranske trikotnike in zaščito hladilnika, ki pa še ni zmontirana,ker jo moram malo prirediti zaradi maske ki jo ima Z750S. Spet zelo zadovoljen z vso zadevo ter seveda tudi ceno, tako,da ga definitivno priporočam.

post-5882-1129751306_thumb.jpg

post-5882-1129751340_thumb.jpg

post-5882-1129751355_thumb.jpg

post-5882-1129751374_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :hmm: hotu kupid od ERMAXA a me to kr malo mika. Opam da so tudi primerno ojačane kot ostale, ker nebi rad dobil pluga pod zadnje kolo pri 180 km/h. Ja no bomo malo poklicali. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m-Design Lampenmaske GFK unl.

NO NAME ohne Anbausatz � 384.00 EUR

m-Design Universalanbausatz

35-38 mm für NO NAME 49.00 EUR

Si dobro vse prebral in pregledal....Anbausatz je 49 EUR, cela maska z žarometi pa 384 EUR.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No fajn...zdaj se začenja zima,volja je,znanje bomo spro pridobival,čas si bomo vzel in če mi rata kej novega ustvarit za mojo lubico poslikam pa nalimam semle :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!