Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Hmmm...mislim,da ne bo pasalo direktno; z par predelavami nosilčkov in mogoče tudi lukenj bi pa verjetno šlo;je pa kopija Bodystyle bug-ija, kolko sem se z njim pogovarjal; pri Louisu masta bug-ija za Z1000 in Z750 različne št. artikla.

Na nemškem Z1000/Z750 forumu pa tudi nisem našel nič pametnega, na Ebayu pa nekateri oglašujejo enake bugspoilerje za velikega in malega Zja. Če ti ne bo pasal,pa ga jaz odkupim za 'sindikalno' ceno ;)

lp vuk

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz boljšo zadevo... paše na enega in drugega....če kupiš pa kakšno kopijo maš problem pri nosilcih ker so luknje že pripravljene in pa razlika je v izrezu pri izpuhih tako da ponavadi ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

a ma kdo za prodat 6 kom vijakov kot na sliki?

Lp, Bizi

Samo za info.

Jih hotel imeti tudi jaz, no, moral, ker so manjkali, a je 1.kom stal cca. 3.200sit :blink: in sem raje vzel navadne za sitnih cca 1.900sit 1.kom. :blink: In za to ceno dobiš SAMO vijak, brez podložk in plastičnih notranjih kapic. V mojem primeru je šlo, za 900rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Rabu bi poliestre za tale motor. A ma kdo viška al pa mi lahko to naredi, seveda čim ceneje .) . Izgled ni tolko važen, pomembno je da pašejo na moped. Lahko tudi na PM

Lp,

Rabu bi poliestre za tale motor. A ma kdo viška al pa mi lahko to naredi, seveda čim ceneje .) . Izgled ni tolko važen, pomembno je da pašejo na moped. Lahko tudi na PM

post-4070-1137833165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest sm nabavu poliester plastike. Evo še mal bo trajalo da jih opašem, pol do nalepkarja in ličarja, pol pa prlimam končno verzijo.

Lp, Bizi

post-2615-1138382194_thumb.jpg

post-2615-1138382222_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla Jose,

kupil pri Yamaha Primec, cena 250 eur za komplet(sprednji del komplet plus zadnji del enosed) Rok dobave cca 1 teden.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo kot sem obljubil, slikce končnega izdelka.

Če kdo rabi telefone ali naslove mojstrov, ki so dobavili dele ali pomagali pri projektu, vprašajte po pm.

Lp ,Bizi

post-2615-1140679011_thumb.jpg

post-2615-1140679026_thumb.jpg

post-2615-1140679157_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo pozna koga, ki bi bil pripravljen za nek primeren gnar pobarvat plastike od našega Mileta. Lokacija: Lj.- okolica oz. dolenjska.

lp

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

a ma kdo za prodat 6 kom vijakov kot na sliki?

Lp, Bizi

Sam še nisem spraševal, sem pa zasledil reklamni oglas v moto reviji, da prodajajo hitre sponke za oklepe pri M.A.J. & JEFRA d.o.o.

tel.: 01 / 7248063

upam da bo kaj v pomoč :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je najboljša oz. priporočljiva temperatura za popravljanje plastik iz steklenih vlaken z steklenimi vlakni? ali moram potem dodati na ta vlakne še kit in vse zbrusiti ali lahko zbrusim samo smolo in potem barvam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je najboljša oz. priporočljiva temperatura za popravljanje plastik iz steklenih vlaken z steklenimi vlakni? ali moram potem dodati na ta vlakne še kit in vse zbrusiti ali lahko zbrusim samo smolo in potem barvam?

>>Sobna temperatura bo čist vredu,par stopin gor ali dol :OK: Verjetno boš moral pokitati,ker ne boš naredil tako lepo,da bi lahko dal samo špric kit :? Upam da boš naredil lepo in hitro,pomlad je pred vrati :worship:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da ne težim mojstru iz Jesenic po nepotrebnem: je mogoče že kdo od novih lastnikov Kawasakija ER 6n nabavil pri njem ali kje drugje notranji blatnik (strešico) za zadnje kolo (črne barve ali iz karbona) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne težim mojstru iz Jesenic po nepotrebnem: je mogoče že kdo od novih lastnikov Kawasakija ER 6n nabavil pri njem ali kje drugje notranji blatnik (strešico) za zadnje kolo (črne barve ali iz karbona) ?

Ne še...verjetno ta zadeva pride h bajt tko da če ve kdo kje se to da nabavit lepo prosm za kako informacijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj prosim malo povprašaj, ki se da karbonska vlakna dobit, pa kaka je cena.... pa s čim s zliva... da vijim pol kaki je to strošek

ker drugač če delaš s stekleni vlakni, pa narejiš več plasti, dobiš tud zlo zlo dobro trdnost... tak da bi oni tvoj blatnik blo bol smotrno iz steklenih narejit... bi blo vlko bol ceneje :D - je pa ql, vseeno :D

LP

-matej

http://www.nyu.edu/pages/mathmol/modules/carbon/carbon1.html

mal tole preber......sicer pa jani uporablja mesanico kevlarja in karbona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!