Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Kje si poliester kupil, koliko si odkartal?

Kaj rezervoar maš tudi zamenjan?

LP

MK

Poliestre mi je Čarman zrihtu.Rezervoar bom pa kr original pustu.Cena je bila prijatelska,tko da jo nebi kle gor omenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje za vas ki se malo bolj spoznate na te predelave plastik.

Ima mogoče kdo kakšno idejo za predelavo zadka pri CBR 600 F letnika 99.

Predelal bi z sedežem vred tako da bi bil samo enosed ne vec dvo sed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za vas ki se malo bolj spoznate na te predelave plastik.

Ima mogoče kdo kakšno idejo za predelavo zadka pri CBR 600 F letnika 99.

Predelal bi z sedežem vred tako da bi bil samo enosed ne vec dvo sed.

stvar je preprosta, kupiš druge plastike pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa boš dobil sedež od fs?

pogledat bi mogu kako je pritrjen sedež pri f, fs je imela spredaj zakavčenega, zadaj pa prišravfanega (govorim za sprednji sedež), zadnji se je odpiral na ključavnico.

f ima najbrž spredaj zakavčenega zadaj pa se odpira na ključavnico? nekje na sredini bi mogu pogledat če so na tistmu železnemu okvirju luknje za šraufe.

drugače pa imam jaz ene plastike za fs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce bi pasale zadnje plastike gor bi blo lepo pa se se mal dodela

bom jst mal bl pogledu kako bi to z zicem uskladil pa se mogoce pol slimo za plastike ce mi bos lohk kej pomagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Mihec :) nisi prvi k je pomislu nardit na letniku 99.00 FS predelavo :grrr Js poznam vsaj še dva :P Pa ne gre, k so nosilci drugi :cry: razn če dobiš kje cel nosilc (tist trikot iz 4h štang k drži celo rit na mopedu) pa daš komplet vse od Fs :OK: Edin tko je izvedljivo :grim Če pa prou ustrajaš met zadi samo plastiko pa kupi poliester rito k pokrije zadnji del sedala... se jih najde :grim

Pa uživaj karkoli boš delu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je že kdo videl nosilec za tablice iz karbon/kevlarja ?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je že kdo videl nosilec za tablice iz karbon/kevlarja ?

:?

Sem,poglej na www.klaere-carbon.com Priporočam ti pa da pokličeš Janija iz Jesenic,če ti lahko kaj naredi.

Za Zja zgleda recimo tako:

IPB Slika

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bo karbonski nosilec če ga tablca prekriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je za kaksnih par gramov lazji od ksnga plehnatga :OK:

Zgleda ql samo kaj ko pol spiješ en pir pa si pri teži na slabšem. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, teža res nima nobenega pomena pri mojih 90+ kilah. Bi več naredil, če bi eno dieto užgal pa kak pir manj spil :OK:

Zadeva me zelo mori, ker bi si rad naredil nosilec sam - za kupiti so malce preveč dragi. Pa nisem popolnoma odločen iz katerega materiala naj naredim. Poliester je enostavnejši za obdelavo (pa je v bistvu vseeno kakšna vlakna bi bila notri). Kovina pa tudi ne bi smela delati posebnih težav le malo več orodja je potrebno.

Hja bom videl moram narediti prvo skico in načrt, potem si bom pa premislil in vrgel vse skup v koš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, teža res nima nobenega pomena pri mojih 90+ kilah. Bi več naredil, če bi eno dieto užgal pa kak pir manj spil :OK:

Zadeva me zelo mori, ker bi si rad naredil nosilec sam - za kupiti so malce preveč dragi. Pa nisem popolnoma odločen iz katerega materiala naj naredim. Poliester je enostavnejši za obdelavo (pa je v bistvu vseeno kakšna vlakna bi bila notri). Kovina pa tudi ne bi smela delati posebnih težav le malo več orodja je potrebno.

Hja bom videl moram narediti prvo skico in načrt, potem si bom pa premislil in vrgel vse skup v koš :blush:

vzami 2 ali 3 mm alimunij, ga izreži, obrusi malo segrej in zakrivi. Na koncu ga lahko še pobarvaš v željeno barvo. Enostavno in pršparaš sej veš kolk. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he, teža res nima nobenega pomena pri mojih 90+ kilah. Bi več naredil, če bi eno dieto užgal pa kak pir manj spil :OK:

Zadeva me zelo mori, ker bi si rad naredil nosilec sam - za kupiti so malce preveč dragi. Pa nisem popolnoma odločen iz katerega materiala naj naredim. Poliester je enostavnejši za obdelavo (pa je v bistvu vseeno kakšna vlakna bi bila notri). Kovina pa tudi ne bi smela delati posebnih težav le malo več orodja je potrebno.

Hja bom videl moram narediti prvo skico in načrt, potem si bom pa premislil in vrgel vse skup v koš :blush:

jest sem naredu doma sam nosilec, čist lep, še za žmigovčke nosilčki, trden in vse

kako ti lahko pokažem ko pridem domov, torej ju3 ku mam doma slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ker motor pa delas ta nosilcek :?

Za GSX-R 1000 K6. Tista glomazna plastika mi zgleda preveč robustno. Ali pa se jo bi moral samo navaditi.

Bom sporočil kako se bom odločil. Trenutno mi čas ne dopušča preveč igranja bom pa še ta mesec se lotil zadeve :whistle:

Pa hvala za nasvete bom upošteval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za GSX-R 1000 K6. Tista glomazna plastika mi zgleda preveč.......

..točno tko, grdo k pes,. sm mel na SV-ju tut "homemade" nosilc tablce in blinkerji,.. je prav dobr zgledal... evo če slikce,. Sicer se mal slabi vidi, pa vseen

post-1291-1146806279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve, kdo bi znal izdelati povišano sprednje steklo za SUZUKI DR750 1989

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!