Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

ja jaz sem si tut zastavil ista vprašanja...

mogoče je pa to en navadn lari fari, tak kot za one spreje proti radarjem(za tablco pošpricat) ko nič ni res... slike so pa mogoče na katerih so predmeti polepljeni s carbonfiber folijo...kaj pa kaj piše na tej strani, ker ne znam nemško, ker dvomim da bi samo z barvanjem nastal tak vzorec...

LP

Poglej malo te slike,pa se prepirčaj ali je larifari ali ni....KLIK

Ta Z750S je od kolega iz nemškega Z1000/Z750 foruma. Na tem forumu ma dosti folka narejene stvari z magic paint-om.

Če pa še koga kaj zanima pa jim naj pošlje mail;prepričan sem,da bodo znali tudi kaj v angleškem jeziku odgovorit.

lp vuk

Ne morem več editirat;razlika med blatnikom iz karbona in blatnikom prebarvanim z Magic Paint:

post-5882-1168265683_thumb.jpg

post-5882-1168265698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak dejstvo je, da je pravi carbon mnooogoooo lepši :) Raje malo več $$, pa imaš pravo stvar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam za pravi karbon mors velik z zepa potegnt :OK: :OK: :OK: sam tole barvo al kar ze to je se pa splaca poskusit .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magic Paint - KLIK

Sam kaj... a to oni naredijo, al se da kupit.. pač barva pa sam doma uštimaš?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole... Zadevšna je u principu zlo simpl, je pa narejena na isto foro kot temporary tattoo. Gre za zelo tenko folijo, ki jo apliciraš na en del (kestl, pokrovček,...) potunkaš v navadno!!! vodo, odlimaš transfer folijo in fiksiraš z njihovo kemikalijo, čez pa avtolak pa je stvar fertik. Se da doma delat!!!

Ful je dobr, k je vzorec na otip po lakiranju popolnoma gladek, ni reliefa kot pri navadnih nalepkah pa lak čez.

V Sloveniji se na isto foro neki že pripravlja... :krneki: Se pa da na to folijo delat tud sitotisk. Bom preveril, če majo karbon vzorec pa sporočim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :D upam da je res tako... ker mam nekaj projektov v katerih mi bi to prav prišlo :)

Upam da ne bo velike cene :rolleyes:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja in kako se ta folija ukrivi brez da se naguba? Nevem no... mal čudnu je tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja in kako se ta folija ukrivi brez da se naguba? Nevem no... mal čudnu je tole...

Mau čuden, res. Sem zadevo gledal že par let nazaj na satelitski (jah, menda ne na rtv1, 2) :OK: in prov zares 'funkcionira'

...sicer pa, kič. Da ne bodo tudi cestaki postajali s časom 'custom'

...živeli, HD pa vse do minđakov :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se nardijo gube, če je objekt ful majhen. Isti klinac je tole k une nalepke za na pirhe, do enga radija še gre naprej so pa gube...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, da je carbon-look... :)

bling-bling

manjkajo samo še kao-zlate ketne ;)

SHUT UP - meni pa je všeč. bi si dal cestaka celega v črn-karbon look. je lepše kot mat črna, drugo pa itak ni barva .) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se nardijo gube, če je objekt ful majhen. Isti klinac je tole k une nalepke za na pirhe, do enga radija še gre naprej so pa gube...

A se to folijo da na mokro gor dajat, pa če se jo lahko s fenom greje... :hmm: Se da marsikaj naredit okol krivin :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHUT UP - meni pa je všeč. bi si dal cestaka celega v črn-karbon look. je lepše kot mat črna, drugo pa itak ni barva .) :blush:

WORD :OK: :OK: :OK: :P :evilgrin: :devil:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

3 leta sem že lastnik monstra 600 l.99,rad bi si ga malo polepšal s karbonskimi dodatki(seveda za zmerno ceno).Kje bi se dale te zadeve dobit? [attachmentid=90381]

post-13618-1169490874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ( firbec )- a pa se ti splaca, ce ga itak mislis prodat ? :krneki:

Saj je pri mopedih isto kot pri avtomobilih, vlozek za dodatke se nikoli ne povrne pri prodaji?

Pa sorry za :topic: !

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To delajo v:

S.M.A.R.T d.o.o

Plinarniška ul.19

Maribor

LP.

Mogoče veš kako ceno? GSM?

Kako to kaj izgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kaj se dogaja z g. Jani iz jesenic :?

Moje plastike ima že 4mes. dobil sem ga samo enkrat na telefon ravno toliko, da je kose obljubil čez par dni(potem to ni držal) in mi povedal da mi je originalen kos uničil.

Sej vem da se kos uniči, sej razumem da ima gužvo, sam potem naj se oglasi na telefon reče, da ga ne zanima delat kosov zame jih grem iskat in je stvar zaključena.

Ne pa da ga sploh ni mogoče dobit.

Tako da ga toplo odsvetujem vsem, ki mislite kupit kaj iz karbona.

Upam, da dobim vsaj kose nazaj.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!