Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Bok

J sam novi na ovom forumu,i slovenski jezik ne znam pisat ali razumjem citat,pa se nadam da cete vi razumjet citat hrvatski!

Zanimaju me karbonski oklopi( i tank) od slovenskih ptoizvodaca,za kojeg mislite da je naj kvalitetniji,kakve su cijene i slicne informacije!

Ja sam cuo za Zornik-a i imam informaciju za njega da je dobar,sta vi mislite!?!?

Ako imate kontakt brojeve ili web/mail adrese dobrodosli su!!

Hvala vam unaprijed!!

(ako sam pogrijesio mjesto otvaranja teme ili postoji slicna moderatori ce napravit sto treba! hvala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Bok

J sam novi na ovom forumu,i slovenski jezik ne znam pisat ali razumjem citat,pa se nadam da cete vi razumjet citat hrvatski!

Zanimaju me karbonski oklopi( i tank) od slovenskih ptoizvodaca,za kojeg mislite da je naj kvalitetniji,kakve su cijene i slicne informacije!

Ja sam cuo za Zornik-a i imam informaciju za njega da je dobar,sta vi mislite!?!?

Ako imate kontakt brojeve ili web/mail adrese dobrodosli su!!

Hvala vam unaprijed!!

(ako sam pogrijesio mjesto otvaranja teme ili postoji slicna moderatori ce napravit sto treba! hvala)

Pozdravljen!

Če še potrebuješ kontakt od Zornika... piši na privat!

Karbon pri Zorniku je zelo kvaliteten.

lp

Polona

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam cuo za Zornik-a i imam informaciju za njega da je dobar,sta vi mislite!?!?

Ako imate kontakt brojeve ili web/mail adrese dobrodosli su!!

MS PRODUCTION MIKLAVŽ ZORNIK S.P.

BLED

POŠTA: 4260 BLED

POT NA LISICE 17

TELEFON: (+3864) 5758000

TELEFAKS: (+3864) 5741692

PE LIPICE

TELEFON: (+3864) 5353300

E-POŠTA: MSP@MS-P.COM

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi imitacija karbona, da je kot nalepka jaz sicer imam en kos a je premajhen :(

[attachmentid=92889]

LP

post-7775-1172908138_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi imitacija karbona, da je kot nalepka jaz sicer imam en kos a je premajhen :(

[attachmentid=92889]

LP

Louis, 24x30 cm - kje bi pa dobil večje kose, pa ne vem...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi imitacija karbona, da je kot nalepka jaz sicer imam en kos a je premajhen :(

LP

Pa ja ne boš te ciganije gor limal?! Razen če hočeš imeti namesto motorja reklamen pano :fredy:

Če že karbon, naj bo pravi... (tudi te nalimki so nesramno dragi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja ne boš te ciganije gor limal?! Razen če hočeš imeti namesto motorja reklamen pano :fredy:

Če že karbon, naj bo pravi... (tudi te nalimki so nesramno dragi)

Ne bom kar tako limal!

Gre se za začćito okvirja pred drgnjenjem moje noge ob njega. In to je to rabim pa samo 30x20 veliko plahtico. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je ze kdo kaj zanimal kolko pride kaj tole tiskanje z vodnim nanosom pri s.m.a.r.t.?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene to zanima :) Zgleda kar intresantna zadeva, ampak pomoje je drago.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobi imitacija karbona, da je kot nalepka jaz sicer imam en kos a je premajhen :(

[attachmentid=92889]

LP

Louis 2007 str 262, velikost 24 x 30cm po ceni 6,95 Eura/kos

lahko naročiš tudi v Ljubljani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Jest rabim eno fliko (karbon izgled nalepka) cca 15x10cm. A ima kdo viska za prodat?

LP

G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nucam gsm od mojstra iz Žiri (NICOLETTI-RACING) ki se bavi z poliestrom .)

če ma kdo tu na MS bi prosil................................ :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je uspelo dokončati ploščici iz karbona :OK: za pod stransko tačko, če motor parkiram na mehkejšem terenu. Sem naredil kar 2. Še eno za kolega :yes:

Do sedaj sem takšno ploščico že uporabljal, saj me je izučilo, da na travi ni za parkirat brez česa takega. Posledice vidne še danes.... :angry: :xx:

Ploščico nosim vedno s sabo v žepu kombinezona. Mere: 80x80 mm in cca. 2,5 mm debeline.

Lahko bi se reklo: močno kot železo :)

Še nekaj slik:

[attachmentid=94165]

[attachmentid=94166]

[attachmentid=94167]

post-873-1174509942_thumb.jpg

post-873-1174509961.jpg

post-873-1174509968_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kaj se dogaja z g. Jani iz jesenic :?

Moje plastike ima že 4mes. dobil sem ga samo enkrat na telefon ravno toliko, da je kose obljubil čez par dni(potem to ni držal) in mi povedal da mi je originalen kos uničil.

Sej vem da se kos uniči, sej razumem da ima gužvo, sam potem naj se oglasi na telefon reče, da ga ne zanima delat kosov zame jih grem iskat in je stvar zaključena.

Ne pa da ga sploh ni mogoče dobit.

Tako da ga toplo odsvetujem vsem, ki mislite kupit kaj iz karbona.

Upam, da dobim vsaj kose nazaj.

lp

T

Dobil karbonske kose in original nazaj.

Ker je en original pri izdelavi poškodoval sem dobil najugodnejšo ceno :kva2:

Kvaliteta je O.K. samo še lakirat jih dam pa bojo lepi.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje!

Vidim, da kar dobro poznate karbon zadeve pa me zanima, če kdo ve kje bi se dalo nabavit karbon za cross motor Honda CRF.

Hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve kje bi dobil karbonski Air-intake za GSXR750 L.2000? Preklical sem že tele strokovnjake od katerih ste podal kontakte tule na forumu pa nobeden nima. :(

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako so v predelu sedeža izdelani poliestrski oklepi? Je možno namestit originalni sedež, ali neko gobo nalepit gor oz. neopren. Kje sploh dobit te "racing" sedeže?

Lp,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kako so v predelu sedeža izdelani poliestrski oklepi? Je možno namestit originalni sedež, ali neko gobo nalepit gor oz. neopren. Kje sploh dobit te "racing" sedeže?

Lp,

Andrej

Kolikor sem jaz videl serijski sedež brez rezanja ne pride v poštev. POnavadi je cel zadek iz enga kosa in potem nalimaš gor špužvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v SLO dobit to? Kolk gledam po netu, so to neoprenski sedeži, ki se nalimajo na plastiko...

Zdej če prav razmišljam :hmm: pa ne mi zamerit, če bom v temo brcnil, pa vendarle:

Ko sm še kot študent pomagal pri privatniku, kateri se je bavil z industrijskimi klimami, smo imeli izolacijsko peno za izolirat kanale (Armstrong, samolepilna, različnoh debelin). Ko sem na nekem motorju potipal omenjen sedež se mi je zdelo, da je oblazinjenje čisto podobno... tko da je mogoče to rešitev :blink:

Drgač pa: :grim nalima se na poliestersko plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne imate izkušnje z g. Sašo-tom (nicoletti), glede poliestrskih oklepov. Sem namreč naročil plastike za mojega konjička in me zanima če sem se prav odločil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok.potrebujem oklope za GSXR 100 k7.imav sam za slisati da ih izdeluje nekdo u Domzalah(Ales).Jaz bi prosiv njegovo stevilko da bi se lahko s njim dogovoriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj sem imel čas in sem vlil ploščo karbona. Nalepil sem jih ob strani kjer čevlji drgnejo ob kovino. Mislim, da je kar dobro izpadlo.

Nekaj slik:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!