Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Ima kdo kakšno številko, kakega majstra za izdelovanje plastik iz poliestra.

Sem klical Janija iz Jesenic pa ga ni za dobit.

Mogoče še kak drug?

Hvala

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno številko, kakega majstra za izdelovanje plastik iz poliestra.

Sem klical Janija iz Jesenic pa ga ni za dobit.

Mogoče še kak drug?

Hvala

Lp Rok

Pa preberi si to temo!!!!!!! Že samo na prejšnji strani imaš številko od vsaj dveh mojstrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno številko, kakega majstra za izdelovanje plastik iz poliestra.

Sem klical Janija iz Jesenic pa ga ni za dobit.

Mogoče še kak drug?

Hvala

Lp Rok

Janiju napiš SMS in mu povej kaj rabiš če ima te bo poklical. :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne imate izkušnje z g. Sašo-tom (nicoletti), glede poliestrskih oklepov. Sem namreč naročil plastike za mojega konjička in me zanima če sem se prav odločil...

On jih temeljno barva za privatnika, ki jih izdeluje iz poliestra in kevlerja. Podatek, približno 7 oklepov naredijo dnevno iz poliestra, pa bojda, da povrhu vsega še mudijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On jih temeljno barva za privatnika, ki jih izdeluje iz poliestra in kevlerja. Podatek, približno 7 oklepov naredijo dnevno iz poliestra, pa bojda, da povrhu vsega še mudijo.

delno trditve držijo iz moje strani pa ne :angry: sem naročil pri nikoletiju komplet plastik ,za še kar normalno ceno , ko pa sem naročil pri janiju iz Jesenic pa ni in ni odgovora kljub temu da sva se dogovorila vse

nadalno sem pri nikoletiju naročil komplete deklcov iz karbona dobil po pošti samo del in ne kar sva se dogovorila :headbang: oblubil je da pošlje ostalo kar je bilo v dogovoru kasneje ni nič s tem zato preden karkoli naročite vedite da so to neresni ljudje :cry: tako da so te gsm št neuporabne...

če gdo želi kaj več lahko na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

V nedeljo sem imel nesrečo in mi je počila sprednja plastika. Imam pa problem, da je model motorja dokaj redek in rabljenih delov praktično ni, novih pa verjetno še manj, če pa so... je pa cena verjetno tudi...visoka :( Tako da mi ne preostane drugega kot zrihtat to plastiko, pa bi prosu za malo vaše pomoči.

1.Slišal sem nekaj o varjenju plastik, tako da bi se po vsej vrjetnosti dalo to ''zašvasat'', če kdo pozna kkšnega k to dela, bi prosu za številko al karkol da ga lahko kontaktiram.

2.Ob trku mi je en del plastike odletel neznano kam :D , in mi zdej manjka. Je to na kakšen način možno ''zaflikat''? V mislih sem imel da bi iz notranje strani nekak nanesel poliester? oz nek nadomestek za tist del plastike ki manjka, bi bilo to mogoče?

No prilagam še sliko koliko plastike manjka :(

Če ma pa kdo kkšne druge predloge bi bil pa zelo vesel.

Hvala

post-11961-1178649192_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Slišal sem nekaj o varjenju plastik, tako da bi se po vsej vrjetnosti dalo to ''zašvasat'', če kdo pozna kkšnega k to dela, bi prosu za številko al karkol da ga lahko kontaktiram.

na dolgem mostu en stari to dela...ti loh jst kje nesem..ful pocen pa ful dobr nardi..tud če kej manka...use sestav..k bi vidu kok sm jst meu manjkajočih delov :D

ti bom dau cifro na MSNju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dolgem mostu en stari to dela...ti loh jst kje nesem..ful pocen pa ful dobr nardi..tud če kej manka...use sestav..k bi vidu kok sm jst meu manjkajočih delov :D

ti bom dau cifro na MSNju :D

sam tuki manjka kr en knkreten kos bo treba po motorju narediti da bo pasalo...kaj pa če bi naredil novega iz poliestra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tuki manjka kr en knkreten kos bo treba po motorju narediti da bo pasalo...kaj pa če bi naredil novega iz poliestra?

Jaz sem v bistvu začetnik, nisem delal še ničesar s plastiko, tako da pojma nimam, zato se tudi obračam na vas , če imate kakšne predloge.

Kaj če bi naredil nov, kos ki manjka, ali celotno plastiko? Se to da, glede na to da jo toliko manjka? pa približna cena za eno ali drugo varianto bi bila tud zaželjena :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On jih temeljno barva za privatnika, ki jih izdeluje iz poliestra in kevlerja. Podatek, približno 7 oklepov naredijo dnevno iz poliestra, pa bojda, da povrhu vsega še mudijo.

mudijo...zamujajo?

Jaz sem ga sicer že dobil, vendar se mi izdelava ne zdi najbolj kvalitetna. Ponekod kar velike razpoke itd.

Je to normalno in se nato da zakitat pred barvanjem?

Ko gledam slike drugih oklepov (še nepobarvanih) se mi zdi da so nekak bolj beli kot moj (je "umazan")....

Sicer se ne spoznam na to, zato me zanimajo mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem v bistvu začetnik, nisem delal še ničesar s plastiko, tako da pojma nimam, zato se tudi obračam na vas , če imate kakšne predloge.

Kaj če bi naredil nov, kos ki manjka, ali celotno plastiko? Se to da, glede na to da jo toliko manjka? pa približna cena za eno ali drugo varianto bi bila tud zaželjena :blush:

Jaz poznam ''Đonija'' iz Rudnika, ki ti naredi mankajočo plastiko, pošvasa, pokita, pobarva, naredi nove nalepke.Uglavem vse :OK: in ni pretirano drag.

Če boš potreboval GSM, mi javi

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz poznam ''Đonija'' iz Rudnika, ki ti naredi mankajočo plastiko, pošvasa, pokita, pobarva, naredi nove nalepke.Uglavem vse :OK: in ni pretirano drag.

Če boš potreboval GSM, mi javi

LP

Bi prosil če lahko na PM pošleš gsm :)

Hvala :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

a mogoče kdo ve, kje bi se dalo kupiti spodnji spojler za suzuki sv650s, modre barve, letnik 2000?

hvala

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil Janija in se za moj moped ne dobi plastik, oziroma mi je napisal da nima časa za izdelavo kalupa, tako da se bom zadeve lotil sam, seveda čez zimo, zdej se bom pač vozil z malo bolj zdelanimi plastikami :)

Če pa kdo ne dobi Janija - naj mu pa pošlje SMS kot je meni svetoval T

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm se zdej že odloču kam bom nesu popravt plastike, k bojo pa popravlene pa poročam kuko je narjen :OK: upam na najbolš :D

Hvala vsem k ste bli prpravlen pomagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

a mogoče kdo ve, kje bi se dalo kupiti spodnji spojler za suzuki sv650s, modre barve, letnik 2000?

hvala

IPB Slika

ebay.de, so po 40 €, samo jih je treba še pokitat in farbat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

a mogoče kdo ve, kje bi se dalo kupiti spodnji spojler za suzuki sv650s, modre barve, letnik 2000?

hvala

IPB Slika

Pohajaca kontaktiri.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pozdravljeni:

Zanima me če kdo izdeluje bugspoiler za FZ6 letnik 06?

LP!

Poglej na avtonet, tc moto shop, vprašaj v moto opremo...

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spletni strani moto opreme sem naletel na karbonske oklepe :naughty: motorjev. Zanima me če je kdo to že uporabljal in kako se odnese...

LP Drago

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spletni strani moto opreme sem naletel na karbonske oklepe :naughty: motorjev. Zanima me če je kdo to že uporabljal in kako se odnese...

LP Drago

uporabljam samo deklce za zaščito motorja na ss motorju :rolleyes: je še kar zemrna cena, komplet oklepe sepa po mojem ne izplača kupit so preveč dragi :whistle:

ps deklci se obnesejo sprobal :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajaca kontaktiri.... .)

Ja, gospod Pohajač a.k.a. Marjan (iz Pobegov nad Koprom) mi je izdelal odličen bugspojler za mojo CB-jko. :worship: Priporočam!! B) B)

Evo, še par slikc...

post-573-1180026046_thumb.jpg

post-573-1180026065_thumb.jpg

post-573-1180026099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, gospod Pohajač a.k.a. Marjan (iz Pobegov nad Koprom) mi je izdelal odličen bugspojler za mojo CB-jko. :worship: Priporočam!! B) B)

Evo, še par slikc...

:kva2: :OK: :wub: :yes: :worship: OMG, kok lepo izgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo mogoče telefonsko od majstra iz medvod - naj bi se ukvarjal z poliestri ..

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!