Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      da pretirava, ker se obeša na cifre, ne pa na real life. Simpl. Šteje število "okuženih" v CRO, naše število in lokacije zanemarja, hkrati, upošteva, da ga število okuženih "ogroža", spet brez računice, da pri nas (sem reku da virusu se čist jebe za meje) obstaja možnost kontaktov in okužbe, v CRO pač ne, če tja ne gre, pa četudi gre, lahko pri nas vse nakupi in ni potreben lokalni kontak. Paranoiki bodo pač paranoiki. Čist zdrava pamet: vsak dan dostavim med 15-20 strank. Srečam od 15-30 al pa še več ljudi, posla radi. In to dnevno. Primem vozičke, kljuke, vrata itd...Kje moram bolj paziti na okužbe v Slo al Cro? Na Hrvaškem, ko bova sam z ženo v svojem app, z razkužilom in na plaži vsaj 10m stran od drugih? Nisem ljubitelj Hrčkov, vsak drek mi pa tut ne pride kot izgovor, da izrazim svoje sovraštvo. Ps. baje ma JJ sestanek s Plenkovičem: predlagam začetek pogajanj v stilu: JJ: aj ti nama Piranski zaljiv, a mi vama damo malo goste, da pregurate sezonu  
    • DAMI34
      s prve roke ti povem naslednje: 1. ko mi je foter zaradi depresije delal samomor, in smo ga iskal povsod mi prvič policija ni hotelal triangulirat mobilnega signala in sporočiti lokacije!!!! Le sreči se lah zahvalim, da mi je padlo na pamet, ko je nekoč na neki lokaciji v gozdu reku: tule bi jaz pa komot lahko umrl. In točno tam sem ga našel, zadnjo minuto, s plinsko bombulo v avtu (odprto) in nažrtega tablet. Sem mel res veliko sreče, pa ne zahvaljujoč policiji, da sem ga pravočasno zvlekel v ambulanto. 2. šele ko mi je drugič počel isto, so mi dal zadnjo lokacijo in to takoj. Očitno se držijo nekih zapiskov. Hvala jim, me je pa nafukal, saj je izklopil foun. takrat smo ga našli ob izdatni pomoči policije. 3. kar levica nabija in vsi fakin jokavci varstva podatkov: je bolj kot ne jebanje pozicije. Če hoče "ablast" vedeti kje smo bo pač vedla. 4. problem nastane: ker kot je Maus zapisal, pri zlorabah applikacije, namreč, foun daš drugemu, foun preusmeriš na drugo cifro, founa nimaš s sabo itd itd...dovolj sem IT pismen da vem, da zadeva deluje samo če je folk odgovoren. Če je nemaren kot sedaj, te zlahka pelje scat 5. izjava "preverjamo na meji" račun bivanja, zemljiško knjižni izpisek in podoben šit. Zlahka grem v Bosno, mam parcelo, pokažem lastništvo na Hrvaškem pa še mal Korono šeram. 6. Se pa strinjam, App ni noben vdor v zasebnost, bolj je izgovor za jebanje pozicija opozicija. Da se razumeva, enako je bilo prej, tudi JJ je koristil vsak dim za kontra argument in izgovor 7. EU je že zdavnaj ugotovila in opustila mobilno aplikacijo, saj so po raziskavah ugotovil da je uspešna, če jo uporablja vsaj 80% prebivalstva. Mi pa capljamo za svetom. Dober mesec nazaj sem pizdil, da nimamo nadzora nad ogroženo skupino prebivalcev, in točno to se je sedaj pokazalo. Jebeš APP, če ostalega nismo sposobni zrihtat. Da vsaka Fata in vsak Čuri muri deli virus starostnikom.   dober argument  
    • DAMI34
      sam res, kako vsak od nas ve da ni kužen, še huje, kako vsak testirani ve, da je test 100% na covid 19, ker točno vemo da testi niso popolnoma zanesljivi, predvsem pa pokažejo pozitivnost tudi na vsa ostala protiltelesa Corona virusov... Bojte, res se bojte...
    • BlackDoc
      V večini primerov se strinjam s tabo, tu pa mislim da malo pretiravaš. Zakaj bi bila tvoja hiša na HR bolj nevarna kot v SLO? Tu ne hodiš v trgovino? Itak pa lahko nakupiš za 14dni v SLO in pelješ s sabo, ni treba it v nobeno gužvo dol. Saj je vse isto kot doma, edno če se bojiš da bi na meji kaj staknil, to je edina razlika. Res me zanima kje vidiš razliko...   Razen če se ti dol odpuli in si 24/7 v diskačih
    • DAMI34
      tule je tema okrog takih zadev https://motosvet.com/tabla/topic/32444-barve-laki/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!