Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

najbolj da pošlješ mail ali pa pokličeš pa boš zvedu

vem da tiste cene ko so so za že pobarvane oklepe (500€ al kok so, odvisn od modela), če pa češ nič barvanega pa pride 250€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se neki zanimu že pa so mi povedal da pride street verzija 280€ če pa še pobarvajo pride pa 520€ kar se mi zdi mal dost sam za špricnt tiste plastike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no špricnt, so pa še nalepke, pa tiste poslikave tut ni neki enostavno nardit veš........se pa strinjam ja da je drago, jaz ko jih bom vzel bom ziher nebarvane, pa bom potem dal farbat kolegu pa še naredu mi bo kokr bom sam hotu, za nalepke mam pa photoshop, in jih potem samo na cdju nesem tam ko jih delajo pa bodo nardil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :)

sm gledou en bmw forum...neki je en omenu bauhaus...sam ze ful doug nazaj, drugi je pa napisu da ma to njegov kolega edini v slo....

tkd a bom su drug tedn pogledat u bauhaus..ce ne, bom probu z uno plastiko ja, ce pa še to nau bom dau pa rezat plexi na kvadratno palco ene 8x8mm pa spolirat tm k je blo rezan, ce pa se to ne bo dobr....pol bom pa tele kvadratne palce sam naredu okrogle haha :))

thx

Sporoči če si kej dobu. A si poklical pečenkota? On ti jih zihr zrihta za male pare. Če boš kaj dobil, mi povej, bom tudi jaz vzel za narest 2 ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Na ogled postavim, izdelal POHAJAČ, montirano na H-cbf1000.

A Pohajač izdela tudi plastiko za pod rep motorja ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

louis.de, ebay, itd

louis nima sm ze cev katalog pregledu pa celo spran prekliku

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Mene pa zanima, kako bi aluminijasti del kot je prikazan na sliki "oblekel" v carbonlook. Baje da obstajajo nekakšne folije, ki se nalepijo na kos...ve kdo kaj o tem?

Lp

post-15289-1205361836_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že uporabljal tole Louisovo folijo. Prvo kar mi je padlo v oči je to, da je precej slaba imitacija carbona, saj se že takoj vidi, da je samo naprintan karo vzorec gor. Sem videl že veliko boljše imitacije, kjer ni tako očitno, da je fejk.

Poleg tega pa je folija kar debela in ti bodo robovi delali težave.. Ok, če se folija samo "prelomi" potem ni problema, če boš pa hotel obleči rob, pa mislim, da ne bo šlo..

Jaz sem folijo takrat vseeno kupil in uporabil in jo tudi imel na motorju cca 1 leto. Kljub temu, da me je malo motil izgled, se mi ni dalo iskat druge, ker sem bil ravno v Louisu. Kar se tiče obstojnosti je bilo pa kar ok, po 1 letu je bila nespremenjena in nič se ni odlepila. Sem jo pa uporabil na ravni površini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Mene pa zanima, kako bi aluminijasti del kot je prikazan na sliki "oblekel" v carbonlook. Baje da obstajajo nekakšne folije, ki se nalepijo na kos...ve kdo kaj o tem?

Lp

Za takole velik kos se lahko zmeniva, da ti naredim carbon look z tem.... pa ni folija :whistle:

Več info pa na mejl...

post-11178-1205396013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Efekt tisk, lak na koncu pride...

Zanima me kako se naredi ta 'carbon look' s 'tisk efektom', kako se to obnese, cena....a ti tole delaš?....a maš kako sliko itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes pa iščem bug spojler za fazerja, pa sm že use živo pregledou pa al mi ni ušeč dizajn(od pohajača), al je predrag(original) edin od puiga je dost ugodn pa kr lep, sam je pa samo črn al pa karbonski, se mi pa ne splača da bi tega preštrihou k bi me spet predrago pršlo... :headbang:

Če mogoče kdo pozna še kje kaj al pa koga k te spojlerčke dela al pa prodaja...... :cry:

Pa lahko kr na PM, če so kakšne iformacije :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!