Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Baje da je to zadosten podatek za ličarja. Zna pa bit problem, ker je nov avto in barve verjetno še ni v bazi. Če ne bo druge bom pa vzel nek drug odtenek oranžne. Samo ta mi je res všeč in paše k ogljikovim vlaknom  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je to zadosten podatek za ličarja. Zna pa bit problem, ker je nov avto in barve verjetno še ni v bazi. Če ne bo druge bom pa vzel nek drug odtenek oranžne. Samo ta mi je res všeč in paše k ogljikovim vlaknom  :OK:

Pač candy oranžna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo dovolj ker to je bmw-jeva oznaka barve in s tem si avtoličar nima kaj pomagat

 

Podatek je zadosten. Barvo ima v sistemu in jo lahko zmeša. Prav tako jo lahko pripravijo tudi v Mavrici.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo dovolj ker to je bmw-jeva oznaka barve in s tem si avtoličar nima kaj pomagat

 

Boljši ličarji imajo program, v katerem lahko išče barvo po imenu. Na koliko se pa to update-a oz. če imajo stalno osveženo bazo pa nimam pojma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah en tolko, tut uno zadevo za skenirat barvo da jim pol vrže sestavo majo pa se učasih zgodi da mašina po domače rečeno vrže vn "wtf", za mojo kawo niso našli identične barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah en tolko, tut uno zadevo za skenirat barvo da jim pol vrže sestavo majo pa se učasih zgodi da mašina po domače rečeno vrže vn "wtf", za mojo kawo niso našli identične barve.

 

Ti skenerji so izjemno nenatančna stvar. Važno je, da veš kodo, če ne veš kode pa fabriško oznako in ime. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni .

Če koga zanima imam  komplet oklepe poliester ( nimajo luknje za luči  )  za Suzuki GSX-R  600 ali 750 L. 2004,2005 .

Imam tudi nekaj dodatne opreme za ta model . Tel. 041/834-158

Lp DavidManx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kdo od vas majstrov nardi podblatnik,gre pa za hondo cbr 600f,letnik 2003,carbon seveda,pa še zraven ščit za ketno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Francosko JMV podjetje je dvema tednoma zgorelo oni ti bi preskrbeli popolne oklepe za motorno kolo 

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Fantje kje v Lj imajo maloprodajo epoxi smole? Sem bil v mladem tehniku v btcju in nimajo. Sm skocu se v Mirnika in najman kar lahka prodajo je za 50eu, jst pa tega nam ponucu za ceu lajf :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ti je najbližje mibomodeli v logatcu sam jo boš drago plačal ;)


Mislim da ti je najbližje mibomodeli v logatcu sam jo boš drago plačal ;)

sem pozabil napisati če iščeš kvalitetno epoksi smolo drugače jo pa dobiš tudi v kaki mavrici pomoje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

zaradi lastne bedarije imam zdaj tezavo z barvo na Belly Panu, opral sem ga z preagresivnim cistilom in izgleda izpral lk?!? Zdaj ko so mi ga pa ponovno polakirali pa se ocitno nekaj nabira med kevlarjem in lakom saj rata cisto bel???

 

Ima kdo kaksno idejo, kaj bi to lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znam jaz to popravit pa ni to nek hud problem drugače edino roke si je treba umazat :D je pa dobro stvar v živo videt ;) ker je odvisno kako globoko se to dela. Drugače se pa to zgodi zato ker je del slabo narejen oz pri kevlarju je to sploh problem saj kevlar nikoli ne otrdi ampak je vedno elastičen.  in ko si pobarval in zatesnil zunanjost kosa ti je vlaga najverjetneje udarila z druge strani izdelka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ti je najbližje mibomodeli v logatcu sam jo boš drago plačal ;)

sem pozabil napisati če iščeš kvalitetno epoksi smolo drugače jo pa dobiš tudi v kaki mavrici pomoje 

Sm našu v Bauhasu isto kot jo prodajajo v Mavrici za 6€ cenej. Zame bo dobr :D.

Danke :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Dons po naključju v Elisi najdu moj karbonski tank iz leta 1995  :)  ( Honda CBR 900 RR L.94- komplet v karbonu ) Mater cajt kr gre :huh: :huh:

post-8975-0-61564600-1405028856_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Eno vprašanje. Če smolo + vlakna polagam na že obstoječ kalup. Kaj je najbolj pametno/praktično dat umes da se smola ne prime nanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Če smolo + vlakna polagam na že obstoječ kalup. Kaj je najbolj pametno/praktično dat umes da se smola ne prime nanj?

 

Zelo kvaliteten ločilni vosek v treh slojih, za prvič priporočam več...dobro je vedeti kateri vosek se je že prej uporabljal v kalupu, da slučajno ne pride do kakšnih nesoglasji med novim in starim voskom :P

lahko tudi vosek + PVA

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prosim kak prevod, pa kje se te stvari nabavi. Sem že pacal marskej z smolo, ampak na kalup pa še ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prosim kak prevod, pa kje se te stvari nabavi. Sem že pacal marskej z smolo, ampak na kalup pa še ne.

Acmosan vsaj 3 nanose raje 5 če delaš prvič dobiš pri mirniku v lj pa sc kompoziti ga ma tudi pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!