Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
fazerer

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari

Recommended Posts

jose

Fantje, jaz bi prosil za številko od velemojstra Janija iz Jesenic.

Hvala.

pobrskaj malo nazaj po temi, pa jo boš našel .)

ixs

Eno kratko in jedrnato vprašanje. A je kdo poskusil dati bug spojler za Kawo Z750 na Z1000? JAni ne ve ali paše iz 750 na 1000. MOrda kdo že poskusil?!?!?

vuk76

Hmmm...mislim,da ne bo pasalo direktno; z par predelavami nosilčkov in mogoče tudi lukenj bi pa verjetno šlo;je pa kopija Bodystyle bug-ija, kolko sem se z njim pogovarjal; pri Louisu masta bug-ija za Z1000 in Z750 različne št. artikla.

Na nemškem Z1000/Z750 forumu pa tudi nisem našel nič pametnega, na Ebayu pa nekateri oglašujejo enake bugspoilerje za velikega in malega Zja. Če ti ne bo pasal,pa ga jaz odkupim za 'sindikalno' ceno ;)

lp vuk

Edited by vuk76

pohajač

mam jaz boljšo zadevo... paše na enega in drugega....če kupiš pa kakšno kopijo maš problem pri nosilcih ker so luknje že pripravljene in pa razlika je v izrezu pri izpuhih tako da ponavadi ne paše

krava

Živjo,

a ma kdo za prodat 6 kom vijakov kot na sliki?

Lp, Bizi

Samo za info.

Jih hotel imeti tudi jaz, no, moral, ker so manjkali, a je 1.kom stal cca. 3.200sit :blink: in sem raje vzel navadne za sitnih cca 1.900sit 1.kom. :blink: In za to ceno dobiš SAMO vijak, brez podložk in plastičnih notranjih kapic. V mojem primeru je šlo, za 900rr

fp4492

Lp,

Rabu bi poliestre za tale motor. A ma kdo viška al pa mi lahko to naredi, seveda čim ceneje .) . Izgled ni tolko važen, pomembno je da pašejo na moped. Lahko tudi na PM

Lp,

Rabu bi poliestre za tale motor. A ma kdo viška al pa mi lahko to naredi, seveda čim ceneje .) . Izgled ni tolko važen, pomembno je da pašejo na moped. Lahko tudi na PM

post-4070-1137833165_thumb.jpg

BIZIXXX

Tudi jest sm nabavu poliester plastike. Evo še mal bo trajalo da jih opašem, pol do nalepkarja in ličarja, pol pa prlimam končno verzijo.

Lp, Bizi

post-2615-1138382194_thumb.jpg

post-2615-1138382222_thumb.jpg

BIZIXXX

Hojla Jose,

kupil pri Yamaha Primec, cena 250 eur za komplet(sprednji del komplet plus zadnji del enosed) Rok dobave cca 1 teden.

Lp, Bizi

BIZIXXX

Evo kot sem obljubil, slikce končnega izdelka.

Če kdo rabi telefone ali naslove mojstrov, ki so dobavili dele ali pomagali pri projektu, vprašajte po pm.

Lp ,Bizi

post-2615-1140679011_thumb.jpg

post-2615-1140679026_thumb.jpg

post-2615-1140679157_thumb.jpg

misty

zelo lepo bizi, vidm da je moped komplet za na pisto pripravljen (nove gume vštete ;))

motobaby

Mene pa zanima, če kdo pozna koga, ki bi bil pripravljen za nek primeren gnar pobarvat plastike od našega Mileta. Lokacija: Lj.- okolica oz. dolenjska.

lp

Mtb

footprint

Živjo,

a ma kdo za prodat 6 kom vijakov kot na sliki?

Lp, Bizi

Sam še nisem spraševal, sem pa zasledil reklamni oglas v moto reviji, da prodajajo hitre sponke za oklepe pri M.A.J. & JEFRA d.o.o.

tel.: 01 / 7248063

upam da bo kaj v pomoč :huh:

gapi

Mene pa zanima kakšna je najboljša oz. priporočljiva temperatura za popravljanje plastik iz steklenih vlaken z steklenimi vlakni? ali moram potem dodati na ta vlakne še kit in vse zbrusiti ali lahko zbrusim samo smolo in potem barvam?

PERO58

Mene pa zanima kakšna je najboljša oz. priporočljiva temperatura za popravljanje plastik iz steklenih vlaken z steklenimi vlakni? ali moram potem dodati na ta vlakne še kit in vse zbrusiti ali lahko zbrusim samo smolo in potem barvam?

>>Sobna temperatura bo čist vredu,par stopin gor ali dol :OK: Verjetno boš moral pokitati,ker ne boš naredil tako lepo,da bi lahko dal samo špric kit :? Upam da boš naredil lepo in hitro,pomlad je pred vrati :worship:

Edited by PERO58

Fazer03

Da ne težim mojstru iz Jesenic po nepotrebnem: je mogoče že kdo od novih lastnikov Kawasakija ER 6n nabavil pri njem ali kje drugje notranji blatnik (strešico) za zadnje kolo (črne barve ali iz karbona) ?

<=YaMaHa=>
Da ne težim mojstru iz Jesenic po nepotrebnem: je mogoče že kdo od novih lastnikov Kawasakija ER 6n nabavil pri njem ali kje drugje notranji blatnik (strešico) za zadnje kolo (črne barve ali iz karbona) ?

Ne še...verjetno ta zadeva pride h bajt tko da če ve kdo kje se to da nabavit lepo prosm za kako informacijo :)

fahrer

daj prosim malo povprašaj, ki se da karbonska vlakna dobit, pa kaka je cena.... pa s čim s zliva... da vijim pol kaki je to strošek

ker drugač če delaš s stekleni vlakni, pa narejiš več plasti, dobiš tud zlo zlo dobro trdnost... tak da bi oni tvoj blatnik blo bol smotrno iz steklenih narejit... bi blo vlko bol ceneje :D - je pa ql, vseeno :D

LP

-matej

http://www.nyu.edu/pages/mathmol/modules/carbon/carbon1.html

mal tole preber......sicer pa jani uporablja mesanico kevlarja in karbona

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      in potem gledajo TV zaslon, po možnosti kako strankarsko televizijo, ter ugotovijo da so krivi levi, desni, srednji, da zdravstvo nč ne dela, da nimamo na zalogi dovolj mask, hrane, jajc, otrobov. Potem premaknejo kanal še na kak bolj skrajen tip tv in so čist zgroženi, ker je 5G kriv vsega, pa letala mečejo viruse skoz ispuhe itd itd... In pol od vsega hudga gredo srat, si ne umijo rok, ker od tega silnega strahu pozabijo, si vrtajo po nosu, kaj sedaj naredit, ko je vse zmanjkalo v trgovini in gredo v bar...tam s prijatelji modrujejo naprej, se objemajo, kihajo, šmrkajo, prhajo slinijo..in potem se čudimo, kako se virus širi  
    • Kugelschreiber
      thundercat, a iskanje lope pomeni de si najdu bajk?
    • Bmflar
      KNapi bi rekl, dej raj dva, da bl priME
    • Bmflar
      Lepa žena u životu prođe kao najlepša kruška na vrhu drveta .... Niko ne može, da je dohvati i na kraju padne i svinja je pojede.....
    • VS800
      ENga takratkega ruKN
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!