Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mat

Svečke

Recommended Posts

smasher

Kaj NGK ne dela V line svečk za motorje? Ker zmeraj so v tem klasičnem izgledu. Ker po mojih izkušnjah V line zelo dobro prenesejo tudi višje temperature. Jaz jih imam v avtu in vozim na plin pa komot zdržijo tudi 40 000km, ko navadne svečke zdržijo max 20 000km

Bostjan L
59 minutes ago, thumper said:

razpadla kako ? ker če se je odkrušil porcelan je heba za agregat..

Imel sem srečo, da je takole razpadla.

DSCN0645.thumb.JPG.e8f877a620279a2b79c9a636b294baec.JPG.e84fd50a3b70bfec5ab2efdee565a186.JPG

Snečer
pred 2 urami, Bostjan L pravi:

Sem ji sprobal. Kitajska iridium je držala natanko 1000km nato je na vrhniškem klancu razpadla na tri dele.

Prvih tisoč kilometrov je suvereno oddelala. Čist OK na začetku....

Če slučajno rabiš za test imam spravljen en kitajsko v več delih in eno še celo (rabljeno 1000km). Po specifikaciji so primerne za Ferarija (resno).

Mislim sem na strokovni test, tako kot testirajo druge komponente.

Verjetno tvoja svečka ne paše v moj motor, jaz kupujem na servisu oziroma pri preverjenem prodajalcu v UK.

Kugelschreiber
32 minutes ago, Bostjan L said:

DSCN0645.thumb.JPG.e8f877a620279a2b79c9a636b294baec.JPG.e84fd50a3b70bfec5ab2efdee565a186.JPG

Pizdarija. To se ti je zgodilo med voznjo?

Da se tudi original tako odlomi med odtiskanjem ni cisto nevsakdanje. de se pa tako razcvete po 1000km...

Edited by Kugelschreiber

MiNa
pred 13 urami, Bostjan L pravi:

1Kkm? Zelo oksidirana po obodu. takšne po 20Kkm-ih nisem "potegnil" niti iz boxerja pa je svečka zelo izpostavljena...

thumper
pred 21 urami, Bostjan L pravi:

to se je zgodilo tudi SF-u z denso ... jaz svečke že nekaj časa zategujem z moment ključem po tovarniški specifikaciji..

pred 7 urami, MiNa pravi:

1Kkm? Zelo oksidirana po obodu. takšne po 20Kkm-ih nisem "potegnil" niti iz boxerja pa je svečka zelo izpostavljena...

boxer ima v nasprotju z guzzijem povešene joške in voda prej odteče.. .. .. .. .. :P

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kričač
      E, zdaj sem videl, sa sem v napačni temi ... mater, kaj rakija in mastika naredi s človekom. 😀
    • Kričač
      Kaj me je spravlo v dobro voljo? Pa evo, za pola sata palimo roštilj, pa čemo malo da pečemo nešto ... kobasice, vešalica, čevapi ...  kako da ne budeš dobre volje? Mimogrede:  Moj sorodnik je Boban iz Zemuna. @maus njegov zet te pozna (Igor) in te lepo pozdravlja. Ajde, pišemo si kad se vračam - zdaj sem malo pred Kragujevcem. Ajde, lp. 
    • Akito
    • KennyJR
      Prebral sem samo fb sliko... To, da je Rossi dobival posebno gumo zase je splošno znano... Ne zdi pa se mi goljufanje... Je bolj privilegij... Michelin je takrat posebej za dirko čez noč pekel gume za nedeljo... Razvijali so dve vrsti gum... Eno za Rossija, drugo za ostale...  To, da je MM goljufal.. Hjah možno... Ampak tudi ko MM ne goljufa Luthi ni prvak... In Bradl je MMja eno sezono nabil... 
    • Tedybear
      Ja.  Prejšnja Duke 1 me ni razočarala.....pa sem samo malo apdejtal.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!