Skoči na vsebino

Problem z mesec starim SF2


[rain]

Priporočene objave

Takole je:

1) Vceraj sem se malce fural in kar naenkrat ugotovil, da ima motor malo visje pospeske kot obicajno :huh: . Končna ista, tam med 50 in 60 (zablokiran)

2) Ker je zablokiran ni teorije, da bi lahko žgal gumo na asfaltu. Včeraj sem jo lahko (sem sprobaval, ce ma res vec moci) ;)

Potem pa se je pojavil en problem: S Jack_assom se peljeva v en breg (skupaj, jaz vozim), nakar ene 10m pred koncem brega mašina začne delat, kot da sem spustil gas, dasiravno sem ga po tem, ko sem to opazil, se bolj navil. Kljub gasu do konca se je motor ustavil (masina je pa tut delala, kot da sem gas spustil, se pravi, kot da ni dobil bencina) :blink: . Počasi sem hotel spet dodati gas a se sploh ni odzival :blink: . Potem je sel Jack_ass dol, jazst pa se pocaaaasi dodajal gas in prisel na vrh brega. Tank sem imel poln, razen če je problem tank za olje, katerega je bolj malo se not (gvira ze 650 km, sem ga pa slab deci dodal ze en cajta nazaj (takrat, ko sem prisel na meeting v zirovnico) ).

Sedaj pa me zanima, v čem je catch, ker grem enkrat drug teden na servis, pa da naj postimajo ? ? :huh:

[popravek] z dva meseca starim skuterjem.... čas res hiti :D

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, zanimivo smrdljivo. Meni je recimo skuter začel zgubljat moč, kakor hitro je prišel en malo večji in daljši hrib. In najprej sem preljal okoli 100km/h, pol pa breg, in na vrhu sem jih mel še kakih 50-60km/h. Navor je pado, mašina ni hotla potegnit nikamor. Ustavu se glih nisem, ampak pojemek moči je bil občuten. Potem se menjal fedrce na sklopki in ugotovil, da je sklopka drsela po šalčki, ter tako skuterju odvzemala moč. Priporočam ti en resn pregled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom šel, ker mam sedaj enkrat (po vsej verjetnosti drug teden) servis na 500 km. (zj jih mam ene 670). PA bom rekel še za to.

edin zanima me, ce lahko kaj tezijo, ker sem enkrat ze odsravfal dekcl do, da sem videl, kako je notr narjen, a lahko zarad tega kj ful morijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je slučajno možno da si mel čist hladno mašino? kr sn se jaz teden nazaj pelo v en hrib pa mi je tut hitrost padla z 80 na 55-60.

pa me je blo kuj sram kr meje avtobus prehitel. :cry:

se pa mi je že parkrat zgodlo ko mi je na kratkem a strmem klancu tut moči zmanjkalo. pol sem pač spusto gas pa ga spet dodal pa je blo vse vrei :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da si kšno smet v dizo dobu :hmm:

pa tist z žganjem gume :lol1: to se da tud z avtomatikam pa z vaskmu zablokiranmu skuterjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem prisel iz dnevne doze izzivljanja (Jack_Assov typhoon 110km/h, hrumi kot svija, jest letim ene 90-100, folk pa mi trobi :), in pa s SFjem - zelo strm breg, gas dol do daske, zadnja bremza do konca, slajd čist postrani.... nor filing, ko ti odnese rit, pa to nadzorujes) in morm rect, da je blo to le vcerj. Dons spet dela kolkor tolk normalno. Sem pa vlil nekaj olja not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slej kot prej bos ugotovil da bremzanje za brezveze,burn outi brez ucinka bla...bla ...bla se ne splacajo in slej kot prej postanejo strosek.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki roba, to ti govoris, ko mas skuto ze kake 3 leta, jazst pa dva mesca :grrr Sej bom tut jest to pokapiral...... Burnout sem pa izvedel prvic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Nov 2003 @ 23:27'] oki roba, to ti govoris, ko mas skuto ze kake 3 leta, jazst pa dva mesca :grrr Sej bom tut jest to pokapiral...... Burnout sem pa izvedel prvic.

Eh.....se tu pa tam pase za duso :) Samo vem kak je meni blo zal ko sem mogo 15k dat za novo gumo pa se policaji so me jebali :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se je tud neki podobnga zgodl :?

sma bla 2 na aeroxu in sma en avto prehtevu s povnim gasom sm pršu mim pa še nek metrov pol je pa kr ugasnu :angry: (k da bi kontakt ugasnu) pol ob rob vstavm čist :doze: kva pa zdej ?sam pol sm pa sam še enkrat čist normaln brez problema vžgov pa naprej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nama z Mariotom se je tudi to zgodilo da sma vse prehitevala ko norca(evo pac :naughty: ) potem pa je motor kar crkno in napaka je bla na kapici od svecke ker je dol padla in ni blo vec iskre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj men je tud to bil problem :BUA: in se je tud večkrat zgodl da je kapca dol padla :angry: pol sm pa nazaj gor mogu nataknt folk me pa gledu k do sm z lune padu :)

pol sm šu pa na servis k je še v garanciji :) tko da mam zdaj NGKkapco :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, meni ja zadnic na voznji ko sem se pred semaforjem vstavu crknu... Mel sem pa probno voznjo :wacko:

Pol sm ga se enkrat normalno vzgal pa je blo... Sam nevem... kr sam crknu.. Ker sem skor ziher da nisem za obesek noge zahaklu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!