Skoči na vsebino

Priporočene objave

Otog, ki se je avgusta letos hudo ponesrečil na Viru (HR) je po skoraj 3 mesecih zapustil mariborsko bolnišnico in je odslej na rehabilitaciji v Soči, v Ljubljani. Še vedno je trdno priklenjen na posteljo, za roke pa obstaja upanje, da mu jih bodo "porihtali".

Vesel bo vsakega izmed vas, saj so dnevi tam dolgi, dolgi, dolgi...

Najdete ga v Soči, 3. nadstropje, soba 7. Uradni obiski so med tednom od 14h do 18h, v soboto in nedeljo pa ves dan (od 10h do 19h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prilepite kako slikco na kateri je otog oziroma napišete njegovo ime ker ne bi ravno spraševal po "otogu" v sobi. Raje po imenu oziroma po izgledu.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prilepite kako slikco na kateri je otog oziroma napišete njegovo ime ker ne bi ravno spraševal po "otogu" v sobi. Raje po imenu oziroma po izgledu.

Hvala!

Otogu je ime OTO, našel ga boš zlahka - v troposteljni sobi sta trenutno samo dva in Oto je pri oknu. Bral sem tvojo zgodbo. Prepričan sem, da mu boš ti lahko dal največ energije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bom jutri popoldne pri njem pa da bova kako rekla.

Hkrati pa pozivam vse ki mu tukaj želimo vse dobro da mu vsaj kakih 10 minut namenimo tudi osebno in ne samo preko foruma.

Verjemite da mu bo to veliko (več ) pomenilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hkrati pa pozivam vse ki mu tukaj želimo vse dobro da mu vsaj kakih 10 minut namenimo tudi osebno in ne samo preko foruma.

Verjemite da mu bo to veliko (več ) pomenilo

Hkrati pa polagam vsem na srce, da obiski niso nekaj, kar je trenutno "in" oz. v našem primeru "aktivno". V prvem tednu se običajno obiskov kar tre, da je človek izčrpan bolj, kot bi to bilo dobro, naslednji teden jih je manj, in manj, na koncu ostane le še peščica sorodnikov in pravih prijateljev. Toploto se izkazuje predvsem tako, da se človeka obišče tudi takrat, ko je téma že davno med pozabljenimi, oseba pa ne. (prosto po prijatelju, motosvetovcu) Nenazadnje je nekaj vredno že samo to, da na nekoga misliš.

Ota ne bom obisk(ov)al; nisem ga poznal, niti ne vem, kaj bi mu rekel... "saj bo" ali "saj boš kmalu zunaj" sta dve grozni floskuli... verjamem, da nikoli nista rečeni zlonamerno, v (pre)mnogih primerih pa žal nepremišljeno. Se pa mnogokrat spomnim nanj, poskušam si predstavljati grozo, ki jo doživlja, a se vanjo ne upam vživeti. Po tem, kar sem prebral a forumu in slišal, vem, da ni realnih možnosti za okrevanje, upam pa, da mu bo uspelo usposobiti vsaj roke, da si zagotovi minimalno samostojnost.

Vesel bom, če ga bom imel kdaj priložnost spoznati. Sicer ne vem, kakšen tip človeka je, poznam pa kar nekaj ljudi, ki so priklenjeni na invalidski voziček in še noben od njih ni zavrnil tople besede, roke, ki bi mu priskočila na pomoč ali se branil dobrih misli in dejanj.

LP

Windsurf

p.s.: Joc, preveri PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z vsem, kar si napisal, Windsurf, sam ne bi mogel tega povedati bolje. Oto potrebuje moralno podporo in potreboval jo bo še precej časa. Prvotna obiskovalska vnema pa lahko pri posameznikih zelo hitro splahni.

Lepo bo, če ga bo kdo izmed vas (predvsem tistih, ki ga poznate) šel obiskat, pa čeprav prvič, šele (tudi) čez mesec, dva ali tri! Soča bo, zaenkrat, njegovo domovanje za nedoločen čas, vsekakor pa bodo to meeeseci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem bila pri Otog-u. Prav fajn sva počvekala.

Tako kot je bil vesel mene, bo vesel prav vsakega, saj s prihodom malo razbijemo njegovo monotonost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede okrevanja: poznam primer, ko so zdravniki govorili, da ni vec moznosti, pa se je vse skoraj popolnoma normaliziralo. Vse kar je potrebno je volja in véra v uspeh.

Oto, upam da boma vseeno se kdaj skupaj "savflala" sneg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj smo bili pri njem Teya, Hanzi in jaz... Otog je se vedno nasmejan in pozitivističen... B) :yea2: :OK: Zelimo mu cimboljsega okrevanja, da bi mu lahko kmalu vsaj roko stisnili.. obe... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V teh dneh ko vsi vse povprek izražamo lepe želje v novem letu in si voščimo lepe praznike vam sporočam: Tudi Otog bi vam rad zaželel lepe praznike in srečno novo leto 2004 :( . Če pridete pravi čas k njemu (takoj po kosilu ob 1h) greste z njim lahko na kavo (v bife), na cigaret (v posebno sobo) ali pa ven na sonce (če bo toplo).

Sem bil včeraj pri njem pa sem šel lepo z njim na kavo-čaj, nekaj cigaret sva pokadila, kako rekla (ni veliko manjkalo da bi šel na Miklavževanje ki je bilo ob 4h v 4. nadstropju ampak je kljub temu dobil darilo od Mikalvža), na koncu pa sem mu šel v BTC še po reklamno gradivo za nov avto. :OK:

Lahko rečem samo to: Če bo šlo tako naprej bomo v nekaj mescih tule gor spet brali njegove objave. :yea2: Potrudimo se da bo teh mescev čim manj in da bodo čim krajši. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem vikend preživela v Ljubljani, sem nekaj časa bila tudi z Otog-om. V soboto sva bili pri njem z Vale, v nedeljo pa s Hanzijem in Moniko.

V nedeljo so ga dali na voziček, zato smo se potem sprehajali od kadilnice do kafiča in nazaj do kadilnice. Kafič je bi žal zaprt, smo pa zato več kadili.

Otog je dobre volje in fajn ga je pogledat. Samo tako naprej Otog!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otog res te je blo fajn videt ... pridem še ... bova kakega skup pokadila ... pa še zdej ne vem a ti resno lahk refošk prnesem al ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj gremo spet na obisk?

Bi rada vidla izraz na Otovem obrazu, ko sliši novico! :D

Izraz na Otovem izrazu, ko sliši novico, bi naj bil 26.12. po kosilu! Prosili bi, da mu prej novice NE sporočate, ker bomo takrat naredili slovesno predajo zbranega $$$!

Več info sledi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!