Skoči na vsebino

Post festum FS7 (Bilo je: FS7)


Priporočene objave

ice javlja,da je srecno zlezel iz bane ,brez zlomov in podplutb.

da ne boste mislili,da sem totalno nesenzitiven...samo kaj dodajati perfektni izjavi perle.....ostaja samo se: COOL

-------

What part of NO don´t You understand?

Uredil - Ice on 27/10/2001 19:14:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super, motosvetovci pa smo zopet dokazali, da se znamo voziti v skupini oz. se znamo marsikaj zmenit. Osebno mi je blo najbolj vsec, ko smo se ustavili za nekimi serpatincami, da so se brzinoinadrenalino željni se enkrat pognal skoz, ostali smo pa mal pogledal!(se mi pa niti ne sanja, kje je to blo, tko kot za ostalih 80% poti )

POVZETEK: Mogoce ne vem,kje vse sem bil, vem pa, da sem se mel super

LP Twix

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je res odlično (če odmislim ozebline na rokah). Hvala vsem z one strani Trojan za dobro izbrano traso in seveda vsem skupaj za dobro družbo.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ze doma.

Sprejemam samokritiko, da sem premalo fotografiral. Tistih nekaj fotografij bom posrdoval Codeinu, da jih objavi.

Druzba odlicna, pot dobra, Sonce je bilo tam zgoraj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni kaj, res smo se imeli krasno. Easy, odlično si izbral pot, pa še izjemen road captain si - za nas, ta počasne seveda. Hvala vsem, za ta nepozaben zaključek sezone. Komaj čakam prve toplejše dneve, ko se spet snidemo na dveh kolesih.

Mimogrede, ko sem parkiral v garažo, je moj elektronček pokazal naslednje podatke za pot od LJ do LJ: 301 km, 4h45min čiste vožnje, max 135 km/h, povprečje 63,9 km/h. Ko smo še vozili skupaj, ta počasni, je bilo povprečje 60. Brez vsakršnih težav.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bom poslal v ponedeljek.

Doma nov racunalnik in se ne cisto vse urejeno na njem, sedaj pa ni casa, festa s prijatelji.

Uzivajte preostanek konca tedna.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE BEST.........

Fotke zalagalcev uspele....stop......bodo poslane ....stop

Tedej...Roly...Perla....hvala k ste mi mal gnarja pršparal...jest bi namreč kar mim padu....ahhaahhaaaaa

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra ni zakaj!!! Zdej veš, kje se izogneš cestninski postaji. Remember: izvoz Šentrupert in Terme Topolščica. Zakaj se pa nisi z nami peljal do Ljubljane ?????? HR, HR, HR!

No men je blo tudi super, posebej vožnja v ta hitri skupini. Ob 18:00 sem parkiral motor v garažo.

Zdej grem pa spat, kej več o današnjih vtisih (mogoče celo poročilo) napišem v ponedeljek.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse cool, vse super,.... samo s tistim spodaj se bo treba zmenit, da ne bo tolk pri kurjavi šparal !

Domov sva prispela cca ob 18:00; plastika in meso cela!

Thanks vsem skupaj za prijeten oktoberski dan na dveh kolesih!

LP Kasti + 1/2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaaa. Tooooooooooooooo.

Jst uživala 250 na uro. Je bilo fenomenalno. Javljam, da sem okrog pol petih srečno prispela v Sevnico on zdaj že tudi nazaj v Lj. Vsem ki ste za mano zgubljali živce se opravičujem in hkrati obljubljam, da pridno vadim, da bom lahko pri naslednji turi držala boljši tempo tut skoz ovinke.

Tvix, tiste serpentine so pa bile tik nad Vitanjem. Če hočeš pa ti jutri na karti pokažem kje vse smo se vozili.

Easy in družba, super ste to zorganizirali. Vsaka čast. Vem, da ni bilo ravno lahko delo.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TEDEJ.....hahahaha...zelo smešno,le zakaj neki aaaaaa?

Mi tut to ni jasn...kok ste letel po banu...jest za vami preko 170...pa vas tut vidu nisem....,no potem pa itak sam še slišu par sekund.

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi s Trisho sva srečno prispela domov ob 18.10

Vmes sva se vstavila še na kavi v Kamniku, potem pa direktno domov.

Srečanje je bilo res enkratno. Hvala Easy in ostali.

If you want more, find me!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je že žal, da sem na Vranskem obrnil. Sem moral na piknik. Drugo leto pa si vzamem čas, pa naj bo kar hoče.

Macica, kar se mene tiče si super vodila kolono do Vranskega.

MACICO ZA VODJO "TROPA".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot sem obljubil, kratko poročilo s sobotne voľnje:

Ob 9:30 smo se v Ljubljani na črpalki zbrali Mačica, Desmo, Lucky in Marja. Pri voľnji do Kamnika se nam je pridruľil ąe zamudnik Klimbra. V Trzinu je termometer nad cesto kazal 5,2 stopinje.

V Kamniku so se nam pridruľili ąe ostali - skupaj 13 motorjev. Z avtom in familijo nas je priąel pozdravit Lojzi. No s Twixom in Mačico na čelu smo se odpeljali na Vransko, kjer so nas na pumpi ľe čakali ©tajerci. Ob 11:00 nas je 27 motorjev krenilo proti Velenju. Pri Paki se je v naąo kolono vrinil pleąasti ata, ki je vozil reąilca. Ne vem a je mel komplekse al kaj, sploh se ni hotel umakniti, Kekcu 3 je vozil 20 cm za ritjo, pol nas je kr prehiteval. Meni je delal ąkarice, tko da sm mogu zapelat ob njega in mu pokazat pesti in sredinec. Potem se je končno pleąa stara umaknila dol s ceste in to na izogibaliąče na levi strani ceste in brez ľmigovca.

Sledile so prijetne sarpentine nekje med Doličem in Vitanjem. Tam smo se tudi ustavili in nekateri smo jih odpeljali ąe enkrat, bolj na hitro, drugi so nas pa od spodaj gledali. Aja pa Klimbra je vse poslikal.

Po 10 km voľnje smo se ustavili v eni kafani in spili kavice in čajčke. Aha pa kelnarca je bla prav fejst! Za naprej smo se ločili v dve skupini. Hitrejąo in počasnejąo. Na neki bencinski (pojma nimam kje) kjer sta se skupini zdruľili, sta nas ľe čakala Ice in Pervy. No potem pa spet v dveh skupinah v Podčetrtek na kosilo. Po uro in pol dolgem ľretju pa naprej. Skupino sta predčasno zaputila Trisha in Pegaso. V dveh skupinah smo jo mahnili do Podsrede in ©entjurja, kjer smo tankali, vmes pa nas je dohitela počasna skupina. S Pervijem, Icom in ostalimi smo se poslovili in jo skupaj mahnili proti Celju. Ona dva sta jo mahnila po avtocesti proti Mariboru, mi ątirje (Perla, Rolly, Klimbra and me) pa proti Ljubljani. Vmes smo ąe Klimbri pokazali, kje moraą iti ven iz avtoceste, da se izogneą plačilu cestnine. Pol pa sam gasa proti Ljubljani in ob 18:00 sem dal motor v garaľo na centralno stojalo.

Sploąni vtisi: vse super, osvojili smo tehniko voľnje v skupini, padcev na srečo ni bilo. Radarjev pa tudi ne HA, HA, HA...

Tisti, ki ste se ustraąili mraza in megle: pa drugič

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej,cajcek (in fejst kelnerco ) ste "uzivali" v zrecah,s pervyjem pa sva vas cakala v poljcanah pod bocem.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi Zreče tokrat nismo sli.

Gostilna je bila na križišču stare ceste Celje-Maribor s cesto v Vitanje (kraj Stranice).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MACICO ZA VODJO "TROPA".

Ja Marja vse lepo in prav, samo če bi jaz ves čas vodila kolono, bi vse skupaj trajalo vsaj še kako uro dlje. Pa vsi za mano bi živce zgubli. Ko so ta hitri šli naprej sem si prav oddahnila.

Ampak bom še vadila, da mi ta levi ovinek ne bo delal takih problemov.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Uredil - macica on 29/10/2001 09:21:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo moje prvo FS. Mavdušen sem nad družbo, vožno, vremenom in sploh vsem skupaj. Vožnja v skupini je bila v primerjavi z Vipolžami pravi šolski primer kako se to dela.

Samo malo sem se precenil, ko sem se nazaj grede pridružil ta hitrim. Bom vedel za drugič.

The life is short, but the way is long!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz recem samo to: kolikor vam zavidam, toliko vam tudi privoscim!

Lepo, da ni nihce podlegel asfaltu v vodoravni legi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vam zavidam in privoščim hkrati. Res mi je zelo žal, da nisem moral z vami po naši Štajerski deželi. Kot veste sem bil na Boču nad Poljčanami, kjer sem za vsak slučaj čuval za vas 2 steklenici Jacka, dve gajbi Laškega pira in nekaj malega brezalkoholnega. Važno je le to, da ste se imeli fajn.

Pa lep pozdrav iz totega eka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!