Skoči na vsebino

NOVOLETNO FS


Priporočene objave

Skrajni cas je, da se dogovorimo, kje in kdaj bomo imeli "novoletno srecanje" - veliko festo! v decembru.

Prvi predlogi:

1. skupaj z drugimi moto klubi (v Kratochwillu ali kjer ze pac bo),

2. v kaksni fajn gostilni - samo forumasi (ala zbiljsko srecanje),

3. srecanje v gostilni v Prekmurju (lahko tudi kje drugje), kjer bi se dalo tudi prespati (vse skupaj dokaj ugodno) - kjer bi si koncno lahko povedali vse, kar si se nismo in spili vse runde, ki smo si jih obljubili.

V katerem delu Slovenije?

Kdaj? V prvi ali drugi polovici decembra? (@NoiseData, kdaj tocno se vrnes?)

S predlogi in zeljami na plan.

Perla

Uredil - Perla on 27/10/2001 18:55:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej se bomo zmenili,prej bomo nasli prostor,ceneje bo dolgorocno.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je.

Torej na delo.

Verjetno bo potrebno izbrati bolj zgoden termin, zacetek decembra, ker potem se bodo feste vrstile od sluzbenih do prijateljskih in druzinskih in je december kar naenkrat prekratek.

1. december na primer, je sobota.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdaj? V prvi ali drugi polovici decembra? (@NoiseData, kdaj tocno se vrnes?)

Da ne boste cakali do torka, vam bom zaupal magični datum :)

Kolikor vem se vrne 15. decembra !!!

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, NoiseData (ki sem ga dobila na zvezo, ko je sel uzivat Saturday Night v London) se vrne v soboto, 15. dec. in bi bil zelo vesel, ce bi bilo srecanje takrat, ko si se ga lahko udelezil tudi on.

Kako se vam zdi termin pe, 21. / so, 22. dec.

(upam, da niste takrat ze vsi zasedeni!?!?)

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi sam zorganitirajte, pol pa se bomo že zmenli. Itak je tako da noben datum ne odgovarja popolnoma vsem. Prej ko se določi datum večje so možnosti, da si splaniraš kaj boš tisti dan počel in kaj ne. Jaz sicer mislim, da bo tam enkrat okrog naša službena fešta, zto še smem dodati svoje skromno mnenje, bi raje videla, da se zadeva dogaja v soboto. Katerokoli že.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamisel je ta,da se dobimo nekje,zuramo,prenocimo in se naslednji dan vrnemo domov.zato bi potrebovali najprej priblizno stevilo udelezencev,da lahko zacnemo iskati prostor za zur in prenocisca.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam en odlicen plac - otocek Hios, super italjanska restavracija poleg mesta, pa toplo je

Mogoce bi kaksen stormanov lokal ubodl, jaz sem tam bil vedno zadovoljen? Datum pa pomoje najboljs, da takoj obvelja 21/22, pa se bomo ze vsi prilagodili.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene, po dolgem času spet tukaj.

Lahko vam predlagam kraj za Novoletno srečanje.

Kranjska gora - Hotel Erika

Dost placa, cena nočenja je od 2.200 SIT pa do 4000 SIT skupaj z zajtrkom ( odvisnom od sobe) , pa še Kranjska je blizu tko, da se najde tudi prostor za žur.

Vse je le odvisno od tega, če že nimajo v decembru kaj rezerviranega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, Perla, ... radikalno dobre ideje iz tvoje kuhinje!

21/22 Dec., termin je good, ... kar se tiče variante kje organizirati mi je v bistvu vseeno (vse ideje dobre) samo je potrebno obvezno za spanje poskrbeti.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21. - 22.12. je dober termin. Po moje je najbolje, da se dobimo na kakšnem kmečkem turizmu, kjer se bomo res lahko skupaj poveselili, ase pogovorili in tudi prespali. Osebno mi je všeč ideja v zvezi z Prekmurjem, kjer ima baje Ice lady neke VIP.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najnovejse iz prekmurja......plac za zur je,za prespati se tudi najde,cena nekje do SIT 3.500.- vse skupaj (ce me niso narobe informirali seveda ),gostilnicar ima vedno usesa za motoriste,muzika po zelji (sam pliiiiiiiiizzzz,nobenih domacih zavijanj,ok?!),vse drugo po dogovoru.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s terminom, samo strah me je, da bo prijavljenih preveč za kmečki turizem (po navadi nima nihče večjih kapacitet kot prenočiti 15 do 20 ljudi), tako, da predlagam, da najprej Perla zbere število zainteresiranih, oz kar pobereš prijave, in se na osnovi števila odločimo za mesto in način FS7. Osebno sicer podpiram Kranjsko goro oz. okolico, ni pa nujno, mislim, da se bo vsak prilagodil večini !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za, kadarkoli, kjerkoli, priletim takoj iz Miamija, ce je treba...

Kranjska mi pa se najbolj disi, ceprav tudi Prekmurje ni slabo (razen kot ze receno: imajo dovolj prenocisc?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Prekmurje rules!!

Kar se tiče prenočevanja za večje skupine tudi nebi smelo biti problema, dve tri leta nazaj, smo s klubom imeli tridnevni seminar v Prekmurju in nas je bilo cca 40 "indijancev" v neki bivši karavli tik ob meji.

Ni komfort parih zvezdic, vem pa da je bilo poceni in toplo.

Tako da če bo potrebno najti prenočišče lahko priskočim na pomoč Ice-u in njegovi lady.

Sploh sem pa prepričan, da zadeve že brez mojega modrovanja poznata, ... no ja tok samo ideja.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prekmurje je zakon da se enkrat mal dislociramo iz središča slovenije!Datum 22 mislim da je nadvse primeren!Še seznamček pa bo!Ketne na motor pa eno skupinsko vožnjico do gor .Se že veselim!

Pomoč pri organizaciji- zakaj pa ne sam recte!

Lp Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z prekmurjem. jaz bi imel cas iz petka na soboto (21/22.12) ker imam v soboto ze eno drugo praznovanje.

mislim pa da morajo bit prenocisca obvezna zato ker je drugace brezveze da se na eno pijaco cez pol SLO vozimo pol pa domov.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nacelno,ce se strinjate o terminu (21./22.12.2001) bi vas prosil,da se vpisete v listo prenocitev.

termin NI izklesan iz kamna,smo fleksibilni kar se tega tice.samo veliko vec jih tudi ni.

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nacelno,ce se strinjate o terminu (21./22.12.2001) bi vas prosil,da se vpisete v listo prenocitev.

termin NI izklesan iz kamna,smo fleksibilni kar se tega tice.samo veliko vec jih tudi ni.

Hm, pri meni je shit, ker je 21.12. zadnji delovni dan (kot verjetno v večini firm) in bo žurka že v službi. Glede na predviden nivo "pribitosti" bi težko ocenil kdaj in kako bi bil sploh sposoben potem še priti v Prekmurje.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!