Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

Ekola kritika na tvojo fotko.

Punca ima premalo prostora pred sabo..  :P

 

Primerno utesnjena za to temo.  :jezik:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da je fotografija (kot medij) preveč kompleksna, da bi se na tem našem forumu učinkovito moderirala. 

Druga situacija bi bila, če bi sedaj nekdo na novo postavil teme, in jasno opredelil smernice, okvirje, naslove kategorij... Tako pa je bilo v vseh teh letih že ogromno fotk objavljenih. Ene so avtorske, druge skopirane iz neta, spet tretje so ekstremno retuširane in bolj podobne airbrush stvaritvam kot pa fotkam... Potem se razlikujejo še po kvaliteti. Za ene bi (nekdo) lahko ocenil, da so odlične, spet druge bi bile (pod)povprečne... 

Bi bilo pa morda zanimivo, da bi tisti, ki objavljate fotke iz neta, poskusili na nek način "utemeljit", kaj in zakaj vas je pri kakšni takšni fotki navedlo k temu, da jo delite z drugimi... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da vsak, ki tukaj deli slike, jih deli z določenim namenom, predvsem pa zato, ker so mu všeč (ni pa nujno, da tudi drugim) in tudi jaz mislim, da je to čisto nepotrebno zapravljanje časa za preverjanje pristnosti slike ali je avtorska ali z neta, itak ima vsak pravico odločanja ali bo sliko pogledal, označil, "lajkal" itd. Ob pregledovanju foruma in tematik na forumu sem videla toliko "čudnih" naslovov in komentarjev, da neke slike z neta res ne predstavljajo neke grožnje folku oz. forumu, če pa, polej pa lahko samo zaželim good luck administratorjem glede ugotavljanja pristnosti avtorske fotografije. Mislim pa da nihče tukaj ni dovolj podkovan, da bi o tem lahko z gotovostjo trdil katera je avtorska in katera z neta, na samo poštenost forumašev pa jaz ne bi šla :). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uf ..jebenti..

...sej nisem hotu, da bo tak rompompom okoli tega..  :eek:

...jest sem samo mislil, da NAJ BI SE dajale tule gor avtorske fotke....take, ki jih še ni na netu...

...ker ne vidm fore, zakaj bi dajal tule slike z neta...če so že na netu.....    :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zivnorc said:

..ker ne vidm fore, zakaj bi dajal tule slike z neta...če so že na netu.....    :huh:

Morda ker je tudi o motoriranju na soletu (drugih forumih) že vse povedano, pa vseeno na temu pogrevamo stvari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...uf ..jebenti..

...sej nisem hotu, da bo tak rompompom okoli tega..  :eek:

...jest sem samo mislil, da NAJ BI SE dajale tule gor avtorske fotke....take, ki jih še ni na netu...

...ker ne vidm fore, zakaj bi dajal tule slike z neta...če so že na netu.....    :huh:

Brez slike si :topic::P

photo-05-08-2017-15-57-1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GO_Tomi pravi:

Tazgornjo je žena stisnila. Kadar pa jst škljocnem, pol je pa tko ;)

DSC0047_8_9_tonemapped.jpg

.

... a mam nočš mamike pokazat a ??? :eek:

 

 

 

ps.

... sej je lahko oblečena ... :D

... itak smo v temi "brez motorjev in nagih ljudi" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!