Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      tko bo .. prineseš bon za 200 € izplača ti 100 € in vsi zadovoljni   in jaz imam za vikend za v Paklo   (edin če nau spet za mizo spet 20 motoristov  ) a gremo staut, da bo v večini primerov tko ... 
    • maus
      kje je bilo to .. a je kakšen videoposnetek ?  
    • DAMI34
      verjame, tudi primorci v Vipavski dolini na pamet poznamo izhode, kje ma "lokalni seljak" prednost in ne bo stal pri znaku stop ampak bitnil na cesto, prav tako poznajo kraševci podobne odseke. Problem nastane, ke se ne zaneseš, ali pozabi, al pa je kak lev vstop na cesto. Izgovor, pičkice, ki me je snela: "SONCE ME JE OSLEPILO, PA NISEM VIDELA V OGLEDALU NIČ" moj komentar: jebo ti pas mater, kako potem spelješ, če ne vidiš nič???? Pa da ne bom klobasal samo kot motorist: vsaj nekajkrat tedensko moram rikvercat s kombijem na glavno cesto, brez videti. Lahko samo slutim, dokler ne zapeljem dovolj nazaj. V obzir moram vzeti starce brez motorike in logike, peršinge na mopedu, ter telefoniste, ki ne gledajo na cesto. Vsakokrat je muka in težko, vsi 4je žmigavci, cm po cm nazaj...ni druge, pa še se zna zgodit, da me kdo nabaše.     divje, vozila s hitrostjo 78 spjloh ne moreš vidit. lp Nona od Karlota divje, vozila s hitrostjo 78 sploh ne moreš vidit, če pišeš sms na founu. Lp Pepca iz Wajdušne mama 2 mulcev v vrtecu v trenutku pogovora s taščo, kdo bo šel po mularijo ob 14 uri. Aja, delam na Fruktalu 2 km stran od vrteca, stanujem pa 3km stran od službe       ne, ne zmišljujem si, dnevno vidim te norosti
    • maus
      ups .. se popravljam in opravičujem za zavajanje ... ni bilo 75 ampak 78 km/h Citiram:  VOZIL NAJ BI 78 KM/H KAR JE 18 PREHITRO...to je policijsko poročilo
    • motozajebant
      ko malega otroka  
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!