Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      SUperge bom obul in odšel, ker me ima Alla poln kuFR                                                          
    • hy650
      povsod ga je dost s tem kufrom....
    • izibajker
      Me kliče prejšnji teden frend: na morju smo. Če ti znese, daj prileti naokoli, bomo zavrteli roštilj in kakšno rekli... Hitro se zorganiziram. Start v sredo popoldan, v smeri Kočevje – Delnice - Fužine. Ker se mi nikamor ne mudi, grem od tam dalje po cesti, kjer se nisem peljal še nikoli, vedno mi je zanimivo kaj novega videt. Čez Lič je filmska pokrajina  po vijugah sledi spust do Vinodolca. Ob sedmih zvečer sem v Jadranovem. Tuš, kratke hlače in mrzlo pivo so pravi balzam za dušo in pregreto telo. Roštilj, debata v prijetni družbi ter kozarčki tega in onega pa nas ne pustijo spat vse do polnoči... Ob 7h sem pokonci, po zajtrku predlagam kofe v mestu. Čez Crikvenico se zapeljemo po obalni poti v Selce. Terasa pred lokalom ima debelo senco, bližinski pogled na rivo, dober kapučino in odlične torte. Sonce, morje, zvoki, okusi, vonjave, relaksirana atmosfera... V takih in podobnih trenutkih se mi večkrat zazdi, kot da se je čas ustavil. Po vrnitvi v »bazo« takoj spakiram in se preoblečem. Samo nekaj kratkih, vendar lepih in intenzivnih, uric smo bili tokrat skupaj. Ampak čas je za slovo, treba bo naprej.... Od tu dalje proti domu mi je najlepša trasa čez Kraljevico in bakarski zaliv. Naprej po reški obvoznici v smeri Matulji – Veprinac in prek naravnega parka Učka. Za naslednji postanek je bil prvotni plan Buzet, toda ko se mi v daljavi nakaže simpatična in nepoznana kontura na gričku, takoj zavijem gor na Roč. Kosilo si privoščim v tejle konobi. Prijetno okolje in dobra hrana. Priporočam. Po kosilu me spet popade raziskovalni duh, se pravi, da sledi fura po nepoznani cesti. Nazaj do kraja Lupoglav, pa gor čez Trstenik – Vodice – Jelovice. Kratek postanek in preverjanje papirologije na meji, nato sledi Podgorje – Črnotiče – Kozina – Postojna, in po ac domov. Nekih 430 km se je vsega skupaj zavrtelo.
    • mladench
      mene 2 tedna nazaj prestrašil v BTC. Pa dobr, ne zgleda tolk slabo tale zadnji kufr  
    • hy650
      Danes ob 7:52 projektil v nizkem letu nad Starim logom. Nihče drug na jutranjem sproščanju adrenalina kot @skalaprava...
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!