Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Alla
      IŠjas je bolezen, ne pa fetIŠ
    • RobiRoberto
      Včeraj zvečer se je moja "torbica za okrog pasu" le najdla, toda na žalost malo prepozno...   50 % mož moje hčerke in 50 % jaz.   Hčerkin mož se je pozanimal pri Telekomu kako je z "obnovo" izgubljene telefonske SIM kartice in povedali so mu, da je obnova mogoča, če je "redna naročnina" in tudi če je "na kartice", če je bila pred tem redna naročnina, kakor je bilo pri meni ...   50 % Roberto, ker sem se spomnil da sem pred včeraj izgubljenim telefonom že imel enega Samsunga, katerega sem v idrijski Telefoniki kupil za neverjetnih 5 € in katerega sem za izgubljenega zamenjal samo zato, ker na njega nisem mogel namestiti Sport Trackerja, katerega pa ne potrebujem več, ker je že krajni čas da se malo umirim, kar pa pri meni najbrž ni mogoče ...  
    • VS800
      IŠjas maš pumoje loh za fetIŠ
    • maus
      IŠijas ne moreš imeti za fetIŠ
    • raza
      http://download.canadiancontent.net/Garmin_MapSource.html http://www.gmaptool.eu/en/content/gmaptool Upam da si to imel v mislih?
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!