Jump to content
  • Sign Up
  1. VS800

VS800

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• raza
      @tomash Si imel aktivno ruto in te je usmerjal, ali je bil samo vklopljen in kazal zemljevid. Si opazil, da je med vožnjo zemljevid na ekranu obstal? Si vmes ustavljal in ugašal napravo? Včasih se zgodi, da naprava zmrzne in če je ne spremljaš in tega ne opaziš, logično ni beleženja sledi.  Druga možnost je da med zapisovanjem loga naprava zgubi napajanje in fajl gre v franže. In prav napajanje naprave zumo 3xx je problematično. S takimi nedokončanimi fajli pa naprava počasi zgublja lokacije za uspešnega zapisovanja in vedno večkrat se to pojavlja sploh, če je pomnilnik že zaseden z zgodovino. Kot pravi @Snečer probaj prvo počistiti zgodovino in narediti reset. Palec na desni spodnji kot ekrana in vklop. Palec držiš dokler ne dobiš poziva na ekran za reset, ki ga potrdiš.
    • tomash
      Master reset???? - v mapi \GPX\Archive sem zbrisal vse. Bilo je cca 20 datotek, ki so zasedale cca 30MB (to se mi ne zdi veliko). Ali je to bil vzrok za nastalo težavo?, - lahko še kje kaj naredim (vem, da to verjetno kje piše, ampak takole je lažje)?  
    • Snečer
      Verjetno bo smiselno narediti Master reset naprave, pobrisati arhivirane sledi itd. \gpx\archive\ = verjetno polno, da prepisuje Mapo Map lahko prestaviš na spominsko kartico, a to ne bo vplivalo na delovanje, ki ga opisuješ...  
    • Quest
      Tole preber je WikiGarminpedija za Garmine.   https://www.alter.si/tema/garmin-navigacije-wiki-by-popotnik.1290641/ Je kar nekaj za prebrat ampak uporabi iskalnik.
    • Snečer
      pri meni stane 390 eur (leo), je lepši, lažji, manjši, doda moč in navor, pa tudi hrup --- ni problema, če kdo uporablja alternativen program, se pač zapišejo + in - obeh res je brezplačen za osnovne funkcije, za polno fukncionalnost pa je treba odštet sem ga pogledal, je ok, a žal ima zame preveč pomanjkljivosti sicer uporabljam program Mapsource, Basecamp je bolj kompliciran in počasen  
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!