Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      DEj ne NO
    • Scarabeo 500
      Italija je zelo lepa. Sploh tam, kjer ji malo gričevnato ali hribovito ali skalnato.  Mogoče pa dobiš kakšno idejo. http://pelc.splet.arnes.si/prvomajske-2018/      
    • DinDiin
      Men je sla zadnja metzler 01 v manj k 5k,sprednja je se ok. Tko da sm zdej zadej Savo nataknil, bosta verjetno obe fuc cez 5k
    • Buki123
      Imam skuter znen f11. Motor v manjšem klancu sploh ne štarta. Kaj bi lahko bilo. Imam občutek da nima niti pravih obrato. Mer je to naš prvi tak skuter ter 4t nimam pojma o njih. Kaj lahko sam preverim. Valjčke ter sklopko bom preveru ker to ni nek bau za ostalo pa ne vem. Hvala za odgovore. Lp
    • Raskolnikov
      Kako priti do tega motorja? Honda zoomer-x 110ccm. Proizvaja se od 2012. Prisoten povsod razen v EU. Iščem novo ali rabljeno. Vsaka informacija dobrodošla. https://komarjohari.wordpress.com/2013/09/09/ap-honda-unveils-new-zoomer-x-the-naked-at-bike-in-new-colours-strenthening-its-year-old-think-fun-enjoy-out-of-box-fun-concept/
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!