Jump to content
  • Sign Up
  1. Scarabeo 500

Scarabeo 500

2. MARE 65

MARE 65

3. skalar36

skalar36

4. b-sprint

b-sprint

5. skofk

skofk

6. Akito

Akito

7. ligenjček

ligenjček

8. Alla

Alla

9. DAMI34

DAMI34

10. VS800

VS800

11. RobiRoberto

RobiRoberto

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      dokler ne napišejo, da je kriv, je pač bil izsiljen Zvezdo so pa v 2mio vasi skoraj vsi, al pa vsak ta drugi, ki mal bolj pritiska po družbenih omrežjih, če je pa še na tv v kakem šovu je pa že "nad"zvezda  
    • RobiRoberto
      OH in splOH
    • DAMI34
      znaš, v pravo temo znaš pisat, vidim. Sem ti samo zapisal odgovor, da ne boš iskala kam je izginila tvoja tema in vprašanje.
    • RobiRoberto
      Evo ga, načrt že imam, še Sam Svoj Mojstr bom moral bit !!!  
    • DAMI34
      določene zadeve vožnja v dvoje krepko bolj troši. In pohvale za kmje. Moj kolega na GS1200 se je lani fural po južni Ameriki skupaj z ženo s preko 200000km na števcu. Je pa tak, da recimo, ko je prišel dol, je crknil ležaj alternatorja in bi ga čakal (tam ga ni za dobit) cca 2 meseca, pa so potem z nekom rešili, da je svojega odmontiral al nekaj v tem stilu, da sta lahko sploh začela potovat. Sem pa mnenja, da ob pravilnem vzdrževanju lahko z večino motorjev visokih kubatur, če niso agregati preveč naviti in zlorabljani narediš krepke kmje. Moj bivši SX (ker že Vandrovec prca :P) je opisan in popisan v njegovi temi. Bivši lastnik je povedal, kaj vse je bilo na njem narejeno in razen rednega dela, obnove prvega vzmetenja in menjave zadnjega, ni šaril po motorju nič, pa tut problemov ni imel. Trenutno ima preko 120.000km in še leti.  
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!