Jump to content
  • Sign Up
  1. Quest

Quest

2. skalar36

skalar36

3. MiNa

MiNa

4. b-sprint

b-sprint

5. MARE 65

MARE 65

6. thumper

thumper

7. skofk

skofk

8. Someone12

Someone12

9. ligenjček

ligenjček

10. BIF

BIF

11. Bmflar

Bmflar

12. Scarabeo 500

Scarabeo 500

13. tomash

tomash

14. RobiRoberto

RobiRoberto

15. VS800

VS800

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      MIsleč, da bo uredu, je pol to napiSU
    • DAMI34
      še tule lahko vprašaš  
    • Jure93
      Pozdravljeni,  Imam en problen na svojem z750 2007l. In sicer menjal sem izpuh iz originalnega na storm gp (enak kot mivv). Pol leta sem se vozil brez problema, nato sem po homologaciji izpuha odstranil dusilec. Zaradi merjenja db sem dusilec dal nazaj v izpuh. Po 3km je motor zacelo dusiti in ni sel cez 6k obratov. Ko sem dal dusilec spet iz izpuha pa motor spet normalno deluje. Mogoce kdo ve kaj bi bil vzrok za to? Je ze kdo imel podoben problem?  Lep pozdrav
    • Alla
      NE mi spet s teMI
    • DAMI34
      loh greš, samo telefon pusti doma  
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!