Jump to content
  • Sign Up
SiR

Lepe fotke (brez motorjev)

Recommended Posts

ligenjček
pred 19 urami, LunaticFringe pravi:

Da vidimo, če so za božič kalamari kej lačni 😂

IMG_20191225_165132.jpg

Kalamari smo vedno lačni  :P

Edited by ligenjček

LunaticFringe
Ob 26. 12. 2019 ob 11:51, ligenjček pravi:

Kalamari smo vedno lačni  :P

Oprosti, ker sem te ulovil, sedaj si na hlednem v skrinji skupaj še s tremi sotrpini, kasneje pa boš premeščen na toplo v pečico napolnjen s kraškim pršutom. :D

ligenjček
pred 34 minutami, LunaticFringe pravi:

Oprosti, ker sem te ulovil, sedaj si na hlednem v skrinji skupaj še s tremi sotrpini, kasneje pa boš premeščen na toplo v pečico napolnjen s kraškim pršutom. :D

Mene pa ni tako lahko ujet ;) me pa veseli, da je za "sorodnike" dobro poskrbljeno :D 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      lejte, jaz pomagam kolikor se le da:
    • KARMEN1
      Menda je res iz njihovega laboratorija v Wuhanu, kjer preizkušajo biološko orožje. Na netopirjih preizkusi niso bili dovolj učinkoviti, pa so ga preizkusili kar na svojih ljudeh 😥. A menda so sedaj že izumili cepivo, tako da nič panike, denar se bo dobro obračal.  
    • J.a.m.e.s
    • DAMI34
      tist k maske prodaja fino služi  
    • smasher
      Bolj tak trač tisk, če se komu da preverjat koliko od navedenih podatkov je točnih https://www.zdravo-slovenija.com/tu-in-tam-1/2020/2/24/profesor-francis-boyle-koronavirus-je-iz-laboratorija?fbclid=IwAR270sxgkNB2Q4OLhu9KJ8YZuZw0E3yc-ztKB_ziOwXr9nClznaLicuhsAE Dejstvo pa je da smo mi za korporacije samo materjal za denar obračat, skrb za človeka je šla že zdavnaj iz mode v velikih korporacijah. 
  • Similar Content

• alime
      By alime
      Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše .

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!