Skoči na vsebino

Lepe fotke (brez motorjev)


Priporočene objave

Sem sadiko oreha, ki je zrastla iz  velike orehove lupine in si je par mesecev delila lonec z oleandrom  ,tja ga je utural oče tako za poiskus, presadil v svoj lonec in po dveh dneh je že ves postaven mladenič:)

 

1627413012696.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Mavti pravi:

Sem sadiko oreha, ki je zrastla iz  velike orehove lupine in si je par mesecev delila lonec z oleandrom  ,tja ga je utural oče tako za poiskus, presadil v svoj lonec in po dveh dneh je že ves postaven mladenič:)

 

1627413012696.jpg

Oreh ni problematičen rad se zaseje in hitro raste ...cel travnik jih imam ?....

20210728_084229.jpg

20210728_084210.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Akito pravi:

Oreh ni problematičen rad se zaseje in hitro raste ...cel travnik jih imam ?....

 

 

To je res , narava je neuničljiva:D

Ta oreh ima korenine iz kmetije kjer smo nabrali jabovka za slatki mošt lani   pa smo zraven pobrali še gajbico orehov res velikih ,takih še nimamo pri nas. Pa sva z očetom spomladi posadila vsak svojega v lonček ,ata ga je uturil k oleandru, ki sem ga tiste dni pripeljal s skuterjem domov in mu je ratalo    moj, ki sem ga posadil pa je že pognal nato pa omagal    saj veš ko nekaj misliš ,da je izi narava reče drugače:)

Gostitelj oreha

1627498651113.jpg

Oreh ob reki Savinji

1627498767888.jpg

 Tudi pred avtobusno postajo sva s sosedom uturila  enega kakih deset let nazaj.

1627498787867.jpg

Za naravne mladike orehov pa tele ovčke poskrbijo,  jim gredo res v slast

1627498746432.jpg

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Mavti pravi:

Neke čudne dvametra visoke rožice na bregu pred hišo:eek: bo treba bolj pogosto kositi:D1627934141464.thumb.jpg.ecf943b77ec60d1a353cabbe6cfd1756.jpg

...ti kar pusti te rožice, ker postajajo ravno zaradi rednih in doslednih košenj že prav redke; drugače pa ta rožica spada v družino svetlinovk, teh je kar nekaj sort pri nas rastočih ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je paradajz bolj bogi ampak tale je imel 406 gramov,:) je imel ker sem ga že snedel:whistle:

1628538915709.thumb.jpg.f0bad7e275a7cf15e20c78afad991f2f.jpg

Pa res dober je bil  v družbi z njegovimi malo manjšimi kolegi:worship::naughty:

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Alla pravi:

1AlLA_1794.JPG

to pa ni lepa slika..on se trudi ona pa njemu mozeg pije,,

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!