Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Jp! Jih niso naročili v prvotni pošiljki in sedaj se jim ne splača naročat samo rokavic, tako da jih dobim, ko bodo ponovno naročali. Kdaj pa to bo, pa nihče ne ve, se mora prej nabrati nekaj robe.

Saj bi vzel kake druge a nobene tam mi niso všeč pa tudi od kakega drugega proizvajalca mi nič ne pade ravno v uč. Saj za sedaj še ni panike, poletja še ne bo tako kmalu in če jih ne najdem drugje, mi ni problem malce počakati, če pa jih najdem, jih tam kupim.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ma ker tukaj na forumu kak koristen link do poceni karbonskih rokavic :D :D :D :D :D Dej postite :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupil no-name rokavice za 25 eurosongov pa so se izkazale za zelo dobre. Če vas ne moti dizajn, seveda. Aja, kengurujevo usnje na dlaneh.

post-1019-1210530404_thumb.jpg

Ebay link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima v čem je prednost in slabost rokavic z kratko manšeto? Ker vidim da se v zadnjem času vednoveč takšnih rokavic prodaja.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :?

jaz jih nebi imel, ker ziher not na rokave piha, to pa mi nekak ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam raje malce daljše, da grejo lepo čez rokav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere Berikove rokavice priporočate za športni oz touring motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, mogoče kako priporočilo za zračne, fleksibilne in lušne rokavicčke za suprmoto? :whistle: Pa ne ravno za 200€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa imam TELE rokavice, pa me zanima če je normalno da so tako trde, tudi če jih namažem se usnje ne omehča kaj posebej......malo mi je čudno ker sem probal ene kolegove rokavice (ne vem točno katere) isto iz kengurujevega usnja, pa so veliko bolj mehke (to govorim za predel dlani).....mogoče obstaja kak postopek za mehčanje usnja, ali so te rokavice pač že po defaultu trše od ostalih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, mogoče kako priporočilo za zračne, fleksibilne in lušne rokavicčke za suprmoto? :whistle: Pa ne ravno za 200€ :)

jaz bom :unsure: tele kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri labi so meni tele lične: KLIK

no ja, Ocate so veliko bolj zračne in fleksibilne,

so pa manj luštne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam , da si greš ogledat v trgovine rokavice cenovno višjega in nižjega razreda in ugotoviš, kje so razlike med slabšo in boljšo kvaliteto. Vsekakor naj se ti dobro prilegajo, naj bodo zračne, s trdimi zaščitami, kvalitetno usnje ali kordura, kevlar. Več imaš napisanega v motosi št. 8 (nov, dec, jan - 06). Jaz uporabljam cloverjeve že 3 leta in so mi super, http://www.clover.it/en/ , kar pa velja tudi za druge renomirane firme Alpinestars, Dainese,...

Pregledal sem forum in o rokavicah nisem kaj dosti našel.

Zanima me kje in kakšne ojačitve naj bi imele, da bodo moje roke najbolj vesele, če se iz motorista prelevim v padalca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hornet: Sam ima (mislim da) te http://www.tc-motoshop.si/si/rokavice-berik-i2307.shtml. Po prevoženih cca 45.000 km so še zemraj 1A (no sicer so dobile že malo po pi*** :D). Prav tako tudi filing v njih.

Jaz imam enake Berikove rokavice. Zadeva je super,ampak nisem delan ravno po JUS,tko da me rahlo tiscijo v palec :( Tko,da bom vidu mogoce se bojo se kaj raztegnile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, meni so pa glih te kot ulite. Pri vseh drugih sem imel preveč lufta v palcu, pa sem sprobal malo morje firm in modelov :D

Tako, da....naslednje bojo enak ali podobni model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sem poskusil že ena par berik rokavic pa me je med prsti tiščalo na koncu sem imel pa luft. Pa ker imam ravno kombinezon berikov, bi imel še rokavice. Bo treba it še enkrat v tcja probat čim več modelov, nebi pa rad imel vsak kos druge znamke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik rokavice imajo tudi v Trebnjem, v Tramas-u. Tako da lahko tudi tam probaš. Na njihovi strani imajo tri različne modele, menda pa nekaj še dobijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu sm rokavice k so mi die beste: ALPINESTARS GP PRO model '08

Vendar so pri nas 180€ v Italiji pa cca. 150€.

No če kupim še čevlje prišparam še kakih 50€ na čevljih.

alpinestars_gppro_allblack.jpg

Vendar se pojavi problem...glupi italijani kot vedno ne pošiljajo v Slovenijo?!?! :headbang:

Konkretno: www.motostorm.it

A pošljejo lahko v USA, Avstralijo Nemčijo, Češko ma ni da ni a vSlovenijo kot da nas ni in nismo sosedje?!?!?

V čem je kle fora?

Je kdo še kje najdu kako štacuno ali pa ve za kako v Trstu, ki ima te rokavice ali pa pošiljajo v Slovenijo.

Lahk je tudi Avstrija, samo kakor sem jaz gledaj je Italija cenej.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sem poskusil že ena par berik rokavic pa me je med prsti tiščalo na koncu sem imel pa luft. Pa ker imam ravno kombinezon berikov, bi imel še rokavice. Bo treba it še enkrat v tcja probat čim več modelov, nebi pa rad imel vsak kos druge znamke.

Hehe jst mam tut Berik kombi. pa mi niso všeč berik rokavice k nimajo modela ki bi bil cel črn.

Je pa še neki res, da tut če bi ga mel, jih neb šu iskat v TC-ja NIKOL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!