Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

pred eno uro, a79 pravi:

ok, snopc imam... Ne predstavljam si smrada rokavic po snopcu...

Ne predstavljam si pogled policista, k te ustavi in ti da takoj pihat in je 0,00 - Neprecenljivo :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, a79 pravi:

ok, snopc imam... Ne predstavljam si smrada rokavic po snopcu...

Pa namesti šnopca nalij noter čisti alkohol. Smrdelo bo manj. Pa saj ni treba noter naliti liter alkohola, sam toliko, da se prepoji  njim. Potem daj rokavice na roko in jih nosi nekaj časa, pa se bo usnje lepo uleglo po obliki roke. Vsaj malo se bo, morda bo to dovolj, da ne bo treba iskati novih. Kaj pa imaš za izgubiti s tem poskusom? Nekaj drobiža, če boš kupil alkohol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav razumel so ti nekoliko prevelike in tiščijo na členkih? Se ti naredi guba pod prsti in na dlani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Lukec1 said:

poskusi pred dolgo turo fajn namazat z mehčalcem za oblačila :) do zdaj sem še vse rešil na tak način...

Pozabil napisat, da iz notranje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem kupil rokavice v KMC za ...mislim da ene 70€ . Odlične. Nič ne žulijo.. mehke... kot ulite so mi. Napram prejšnjim oh in sploh rejs gp, ki sem jih kupil za mislim da okoli 150€ , ki so mi BTW po dveh ali  treh letih razpadle.... so več kot odlične.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, poggy said:

Pozna kdo rokavice Held Air n dry?

Tudi jaz si jih nagledujem. Malo me skrbi, kako se to obnese poleti...ne maram občutka pretiranega švicanja v roke, kaj šele da bi poleg roke ven potegnil še podlogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

... jaz sem kupil rokavice v KMC za ...mislim da ene 70€ . Odlične. Nič ne žulijo.. mehke... kot ulite so mi. Napram prejšnjim oh in sploh rejs gp, ki sem jih kupil za mislim da okoli 150€ , ki so mi BTW po dveh ali  treh letih razpadle.... so več kot odlične.

 

Kere???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, mez pravi:

Evo tudi jaz zamenjal rokavice letos(dainese full metal pro)....po prvih vožnjah,so občutki dobri....:OK:

lp

image.jpeg

image.png

js imam tudi take cena okoli 250 eur?edini problem je da tisto kar je zelezno hitro kje poruzis :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rogerg pravi:

Kere???

...ekola... sem vedel, da bo nekdo vprašal...in sem zanalašč pogledal doma katere imam.

...Prow tele:

SHIMA ST-2

Rokavice.jpg

...sicer so jih malenkost podražili od lani (mislim, da so bile v akciji)...ampak še vedno zelo vredne tega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 4. 2016 at 21:23, XTR pravi:

Če sem prav razumel so ti nekoliko prevelike in tiščijo na členkih? Se ti naredi guba pod prsti in na dlani?

Verjetno so mi mal prevelike, mam feeling, da kljub zategu pascka nekolk zlezejo z roke... Malo je motece, bom pa probal mal podmazat, da se zmehca del, kater me tisci..

Ob 6. 4. 2016 at 10:25, Rogerg pravi:

Tnx, tud sam sm jih opazvou na netu, dons grem probat v zivo :)

Kaksne so rokavice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, a79 said:

Verjetno so mi mal prevelike, mam feeling, da kljub zategu pascka nekolk zlezejo z roke...

Jaz sem jih menjal, ker ni bilo za zdržat. Malo so bile velike, res malo, če bi vzel pa številko manjše bi bili pa prsti prekratki. Zgleda da se je naredila guba pod prsti pa ni bilo prave prekrvavitve, druge razlage nimam. Material pa vrhunski, kenguru leder, zelo mehke. Bi rekel da skoraj ne morejo tiščati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem bolj touring orientirane rokavice. Raje za bolj toplo vreme, kot ne. Bi pa imel take, ki delujejo s touch screen telefoni, da mi ni treba vsakič rokavic slačit, ko želim kaj pogledati na telefonu, vrniti klic ipd.. Gledal sem Held Air n Dry, ampak pogrešam ravno to funkcionalnost - ne delujejo s touch screeni.

Kakšen dober predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kiri pravi:

Iščem bolj touring orientirane rokavice. Raje za bolj toplo vreme, kot ne. Bi pa imel take, ki delujejo s touch screen telefoni, da mi ni treba vsakič rokavic slačit, ko želim kaj pogledati na telefonu, vrniti klic ipd.. Gledal sem Held Air n Dry, ampak pogrešam ravno to funkcionalnost - ne delujejo s touch screeni.

Kakšen dober predlog?

:hmm:

... glej... tole je smo moje mnenje, ki ti ga sevede ni treba upoštevati, oz. se obremenjevati z njim.

...zdej ne vem, te ne poznam in ne vem zakaj uporabljaš telefon med vožnjo na motorju...ali imaš kak posel, ki se moraš oglasiti ob vsakem klicu...ali podobno ... to je sicer čisto tvoja stvar in se me ne tiče... ampak:

... če si na motorju, imej telefon pri sebi in si ga daj na potiho..izklopi vibrator...in UŽIVAJ V VOŽNJI!

Zdej, če je kaj nujnega... boš že poklical nazaj , ko se ustaviš na kaki kavici... malici... tankanju goriva  itd....

... ker tako nujnih stvari , da se moraš ob vsakem trenutku ustaviti in pogledati, kdo kliče, pa spet ni....  če je slučajno kdo umrl, pa da so te zato klicali, brez skrbi, bo že počakal (hec) ... če krava teli doma v štali, verjemi, si v vsakem primeru prepozen, preden prideš domov, bo že pečena skuta.... če te kliče žena "kje si lubi..  :D ? " , si ji verjetno povedal, kam greš ( razen če si šel samo da si je frej ;)   )... če pa kdo kej rabi od tebe, pa verjemi, da boš imel več neodgovorjenih klicev..  :D

... če tako nujno potrebuješ telefon  na motorju ti raje predlagam brezžično komunikacijo v čeladi..  :D

 

...Vem da je offtopic...ampak vseeno...  :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino časa ga uporabljam za poslušanje glasbe, včasih za navigacijo in predvsem takrat mi gre na živce, da moram jemat dol rokavico, če želim karkoli naredit. Ker sem stare rokavice izgubil, kupujem nove in se mi zdi škoda ne kupit takih, če so na trgu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj pa če kupiš ene rokavice, ki so ti dobre ( funkcionalno) ... na konico prsta pa nalepiš tisto stvar, da lahko "šariš" po telefonu...

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti predlagam,da odrežeš vrh usnja na kezalcu pa bo tač problem rešen:lol1:

Pri compiju dobiš komunikacijo:telefon,radijo in motor-motor.Več med vožnjo ne rabiš

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj foun deluje tudi če z rokavico tacam po njem. Menjaj foun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

moj foun deluje tudi če s pancarjem tacam po njem. Menjaj foun.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons pa res sow v nabavo... sm se odlocal med shima  katere ima norc in med revit in sm pol kupu  malenkost drazje revit, poletne rokavice ki so krajše in imajo med prsti vec zračenja... ker iskal sem zlo poletne in je tud prodajalec reku da shima so bolj celoletne kot ne...

Drgac pa tud shima so res dobre in za to ceno kot je reku norc super..

 

20160409_124743.jpg

20160409_124606.jpg

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!