Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

SPX  carbon.Kako se bodo obnesle pa sporocim takoj ko pobere ta sneg.

lp.

mam jaz take in moram povedat da so čist OK, dovolj zračne, mehke, preživele že padec pa svojo nalogo še vedno opravljajo v polni meri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agli es hel :blink:post-368-1108476910.jpg

Eh men so pa prow hude sam druge barve bi jih rabu :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so one :) Clover RS3.

no, pa Racerjeve High End so mi tudi všeč, ma jih še nisem probal.

Vsekakor pa - ker za preživetje igram piano, sem se odločil na prste paziti glih tako zelo, kot na glavo in druge zadeve.

Se je friend potožil da znajo biti tisti zračniki na prstih mal mim. Predvsem spomladi in jeseni ko ti direkt piha v prste! Ob kakšnem nalivčku pa imaš v rokavicah takoj ene pol deci kondenza...dežja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je za na motor al za na moto zbore  <_<

za na motozbore...natakneš jih pol ko motor že parkiraš .)

v živo so še bolj nagravžne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je friend potožil da znajo biti tisti zračniki na prstih mal mim. Predvsem spomladi in jeseni ko ti direkt piha v prste! Ob kakšnem nalivčku pa imaš v rokavicah takoj ene pol deci kondenza...dežja...

mam neki podobnega in se obnese popolnoma kul od aprila do oktobra....za ostali del sezone se kupi pa neki toplejšega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je friend potožil da znajo biti tisti zračniki na prstih mal mim. Predvsem spomladi in jeseni ko ti direkt piha v prste! Ob kakšnem nalivčku pa imaš v rokavicah takoj ene pol deci kondenza...dežja...

ma ja ,saj jaz imam cloverke... nimajo odprtin, na srečo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Aha....Kul. :)

No, saj se mi je zdelo, da je to bolj primerno za zobe razbijat  :P

a ne vidiš, da so zvezdice (plombice) že kar na členkih nastavljene, da lahko na hitrco plombiraš :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vsa leta motociklizma vas sprašujem kateri znamki oz modelu ste bili najbolj zvesti ali katere rokavice so vam čez vsa ta leta naj odgovarjale?

Npr. Clover rs-3 dve sezoni

lp

post-5113-1108636422.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so zdržale 3 sezone, pa tudi letos bodo še uporabne... PS: sem jih hvalil ravno na prejšnji ali predprejšnji strani, veš... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame pa tole naslednjo sezono...ista znamka ko une taultranagravžne .)

Te so šele nagraužne in ne une .) . Une so za tele tle majka! :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te so šele nagraužne in ne une  .) . Une so za tele tle majka! :D

Pozdrav od Roberta

definitivno so une bolj uporabne....kot paperweight recimo :whistle:

definitvno pa tele niso tok opaze ko une.....sej si to hotu povedat a ne :naughty:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno so une bolj uporabne....kot paperweight recimo  :whistle:

definitvno pa tele niso tok opaze ko une.....sej si to hotu povedat a ne :naughty:

Ne, une se mi zdijo bolj varne, boljše zaščitene .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, une se mi zdijo bolj varne, boljše zaščitene .)

Pozdrav od Roberta

ti si pa ziher eden izmed tistih ki vse svoje proste dni prezivi na dirkališču in pluži po asfaltu s členki....

titanovi ščitniki....pa ja :grrr ......zakaj že :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vsa leta motociklizma vas sprašujem kateri znamki oz modelu ste bili najbolj zvesti ali katere rokavice so vam čez vsa ta leta naj odgovarjale?

lp

Trenutno uporabljam dvoje rokavice:

Spidi (ne vem kateri model), ki so bile prve rokavice, ki sem si jih kupila že pred kakimi šestimi leti. In jih imam še vedno najraje. So še vedno najbolj udobne, čeprav so doživele vraga in pol (padci, dež...)

Kasneje sem si kupila ene of Firsta. Totalno zgrešena naložba in sem jih prodala takoj, ko je bila prilika. Pred enim letom sem kupila Arlen Ness. Lepe ko hudič. Drage takisto. In dokler imam oblečene podrokavice, so tudi fajn za nosit. Če pa jih imam dolgo gor ali pa celo brez podrokavic, me pa po členkih naribajo. To pa so ti kevlarski vložki. Sicer pa sem jih itak kupila za priložnosti, ko ni tako zelo toplo, da imam lahko tiste podrokavice iz windstopperja gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa ziher eden izmed tistih ki vse svoje proste dni prezivi na dirkališču in pluži po asfaltu s členki....

titanovi ščitniki....pa ja :grrr ......zakaj že :grim

Ne, sem eden tistih, ki sem okusil nesrečo in vem, da se na sebi splača imet boljšo opremo. Nesreča nikoli ne počiva, tako da...Takih rokavic, ki jih v drugo prikazuješ ne bi nikoli kupil .) Še une dohtarske so boljše :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam pa iste rokavice že od 1999 leta, prevoženih 60k km, 3x na tleh ... so IXS brez ščitnikov ... mogoče bom letos pa res moral nove kupit, ker so tele že precej luftig ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam pa iste rokavice že od 1999 leta, prevoženih 60k km, 3x na tleh ... so IXS brez ščitnikov ... mogoče bom letos pa res moral nove kupit, ker so tele že precej luftig ...

Tudi jaz sem do lani nosil podobne rokavice. Škoda, ker sem jih vrgu proč, da vam bi jih pokazal, kako jih je odprlo. Nikoli več takih brez ščitnikov ala kevlar ali kaj podobnega .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sem eden tistih, ki sem okusil nesrečo in vem, da se na sebi splača imet boljšo opremo. Nesreča nikoli ne počiva, tako da...Takih rokavic, ki jih v drugo prikazuješ ne bi nikoli kupil .) Še une dohtarske so boljše :D

Pozdrav od Roberta

too bad..... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sem eden tistih, ki sem okusil nesrečo in vem, da se na sebi splača imet boljšo opremo. Nesreča nikoli ne počiva, tako da...Takih rokavic, ki jih v drugo prikazuješ ne bi nikoli kupil .) Še une dohtarske so boljše :D

Pozdrav od Roberta

pa opazka....90% poškodb rok...dlani...pri padcu....je na notranji strani dlani.....

to da rokavice nimajo karbonskih ali titanovih ščitnikov še ne pomeni da nudijo slabo zaščito! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!