Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Kaj sploh pomeni SITNO???Videl sem velikokrat v vojašnici pa nimam pojma.A to so kakšne kratice??

sorry za OT

Sitno pomeni drobno.

Sitniš pomeni drobiž.

Sitno se jim broji pomeni-dnevi se jim štejejo na drobno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sitno pomeni drobno.

Sitniš pomeni drobiž.

Sitno se jim broji pomeni-dnevi se jim štejejo na drobno. :OK:

"Puši bura, more se talasa, kad sitno broji augostovska klasa", smo rekli v JNa, ko smo odštevali zadnje dneve vojaščine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Majstri, kaj mislte o teh rokavicah? Klik

Kupuje jih fotr, ki niti pod razno noče dat za rokavice več kot 10k sit (najraš bi vidu da bi ble okol 20-30eur). No, kire rokavice še svetujete v tem najcenejšem rangu?

Čeprav so rokavice pocen, sm ga vseen kr pohvalu, da jih kopuje (na prdalici 125 se je vozu s smučarskimi :rolleyes: )

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstri, kaj mislte o teh rokavicah? Klik

Čeprav so rokavice pocen, sm ga vseen kr pohvalu, da jih kopuje (na prdalici 125 se je vozu s smučarskimi :rolleyes: )

Sej, če so prepoceni, se jih lahko proda tudi za 150 EUR. .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej niso tak "pocen". Pač rokavice nižjega cenovnega ranga.

Ne kupuj. Se ne izplača, ker boš po štirinajstih dnevih uporabe kupoval nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj. Se ne izplača, ker boš po štirinajstih dnevih uporabe kupoval nove.

Ti spet vse veš. Vozim rokavice ki so stale 13k sit. First je znamka, ki "ni nevem kaj"... In jih mam že okrog 20k km. Čudežno so preživele en padec, niti en šiv se ni strgal in še vedno so mi prav in vse. Ti kupi za 40k sit če maš dnar. Jest bom naslednje za 20-25k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti spet vse veš. Vozim rokavice ki so stale 13k sit. First je znamka, ki "ni nevem kaj"... In jih mam že okrog 20k km. Čudežno so preživele en padec, niti en šiv se ni strgal in še vedno so mi prav in vse. Ti kupi za 40k sit če maš dnar. Jest bom naslednje za 20-25k...

Zakaj boš plačal 20 - 25.000 SIT, če so tvoje za 13.000 SIT čisto O.K.? A ni škoda denarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj boš plačal 20 - 25.000 SIT, če so tvoje za 13.000 SIT čisto O.K.? A ni škoda denarja?

Ker so se zaradi inflacije in bla bla in Ojrota verjetno podražale .)

Hočm sam rečt da poceni ni nujno slabo. Dokazano. Če te zanimajo rokavice v živo-pridi jih pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kupujem ene rokavice...take malo boljše, ampak ne spet neke nevemkakšne z nevemčim

vozm sicer 4-taktno 125-ko, ampak te tud na njej pošteno prepiha, zdej sm meu sm ene take za silo, ki so mi ostale še od izpita take poletne za 2 jurja pa ko sm jih gor vleku sm že vse potrgov, pa še počle so :blush: torej nujno rokavice

kaj priporočate...tm do...max 40-45 evrov?

tnx vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, tnx

no s-mx 6 so v igri :P

prvi predlog, da vidmo, če je še kj tazga...

tle sprašujem seveda, da vidm kakšne so kej izkušne, kr tm pr trgovcih je ponavd tko d te kšna mlada punca postreže, k marskaterkrat še niti ne ve zakaj rokavice (sej sezona je vendar čez poletje al ne :lol: ) :rolleyes: off topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, tnx

no s-mx 6 so v igri :P

prvi predlog, da vidmo, če je še kj tazga...

tle sprašujem seveda, da vidm kakšne so kej izkušne, kr tm pr trgovcih je ponavd tko d te kšna mlada punca postreže, k marskaterkrat še niti ne ve zakaj rokavice (sej sezona je vendar čez poletje al ne :lol: ) :rolleyes: off topic

Meni so najbolj sedle Alpinestars GP plus (spring edition) in še za dobro ceno sm jih dobu pri Labi.

Popravljeno . Popravil JANI_S
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpinestar pravte pol...vidm d kr velik uporablate alpinestar

ka pa kej dianese pa uvex? se tle tud splača al je kej dražje oz. slabše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alpinestar pravte pol...vidm d kr velik uporablate alpinestar

ka pa kej dianese pa uvex? se tle tud splača al je kej dražje oz. slabše?

Jaz osebno sem bolj zadovoljna z alpinestars kot pa dainese rokavicami.. Je pa res, da so moje dainese preživele 30k km, alpinestars pa le eno kratko furco :blush:

Probaj več njih pa boš že videl kaj ti bolj sede na roko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...sj so bol tanke, pa še zračnike majo na prstih...sicer pa je tko ne...kadr je prekleto mrzlo se ne vozim, proti večeru v jesen mam pa še ene tanke spodi, za čez sezono ko bo 30°C+ pa bojo

aja...pa ščitniki niso pravi karbon, al?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...sj so bol tanke, pa še zračnike majo na prstih...sicer pa je tko ne...kadr je prekleto mrzlo se ne vozim, proti večeru v jesen mam pa še ene tanke spodi, za čez sezono ko bo 30°C+ pa bojo

aja...pa ščitniki niso pravi karbon, al?

Na mojih First ki so ble tudi ene 50€ zgleda prav karbon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja debil :headbang: :headbang: sej piše na listku :slap: šele zdej vidu :whistle:

torej, je pravi karbon, ja :rolleyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo sem gledal, da znajo bit ti karbonski vložki kar dvorezen meč... namreč ful jih ponavadi členki fašejo pri udarcu, ker karbon ne absorbira sile trka....

ima kdo izkušnje s temi rokavicami... sem jih probal, pa so res ful udobne in mehke... glede varnosti pa pomoje ne bi smele zaostajati za ostalimi...

anyone? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako so mi to rokavice bolja za kako furco kje na morju, al pa kak kratek đir.

Za kaj daljšega so pa tko tko (po moje). Pri njih me tudi moti, ker so kratke (tisti del ki pride nad jakno).

Glede varnosti....naj bi dobro opravile svojo funkicjo.

Sam sem jih drugače gledal že lani v Delti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo sem gledal, da znajo bit ti karbonski vložki kar dvorezen meč... namreč ful jih ponavadi členki fašejo pri udarcu, ker karbon ne absorbira sile trka....

ima kdo izkušnje s temi rokavicami... sem jih probal, pa so res ful udobne in mehke... glede varnosti pa pomoje ne bi smele zaostajati za ostalimi...

anyone? :?

šit sem zafrknil.. sem pozabil link prilimat... Frips tele sem mislil: http://www.yamaha-kmc.si/si/page/detail/gi...OKAVICE_MAKO/-/

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!