Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

danes sprobav rokavice :D

morm povedat, da so odlične, super sedejo na roke, so take mehke, pa tud tople, edino jeba je, k so zračniki na prstih, tam pa zebe :BUA: tako, da za polet mislm d so res odlične, če je pa bol hladno pa ne vem...zalimat lukne :P

pod črto so pa suprske :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sprobav rokavice :D

morm povedat, da so odlične, super sedejo na roke, so take mehke, pa tud tople, edino jeba je, k so zračniki na prstih, tam pa zebe :BUA: tako, da za polet mislm d so res odlične, če je pa bol hladno pa ne vem...zalimat lukne :P

Pa daš pod rokavice še kake tanke Windstoper rokavice gor, pa te več ne zebe .)

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm to z wind stoper tankimi je zlo relativno. Po dmoje ni šans,da jih dobim. Sem jih pa imel pri prejšnjih rokavicah..je bilo kar ok. Sem jih pa uporabljal res pri temperaturah pod 10 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Imam problem. Ne vem za katere rokavice naj se odločim. Odločam se med SP-1 GLOVE 2007 in GP PLUS GLOVE 2007, oboje so Alpinestars. Katere priporočate?

Hvala

lp

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere priporočate?

Jaz bi ti svetoval takole: katere so ti bolj po meri. Tista rokavica, v kateri se dobro počutiš, ja taprava.... grem pa na net gledat, kako zgledajo, pa ti še kasnej kak komentar pripopam. Seveda kot moje skromno mnenje :blush:

.... grem pa na net gledat...

Evo, mal pobrskal, ampak 2007 modela nisem našel, sem pa zato 2006

SP1 rokavička [attachmentid=92339]

Tale je pa GP Plus [attachmentid=92340]

Samo po zunanjosti sodeč bi jest vzel SP1 :grim

post-2606-1172179765_thumb.jpg

post-2606-1172179793.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti svetoval takole: katere so ti bolj po meri. Tista rokavica, v kateri se dobro počutiš, ja taprava.... grem pa na net gledat, kako zgledajo, pa ti še kasnej kak komentar pripopam. Seveda kot moje skromno mnenje :blush:

Evo, mal pobrskal, ampak 2007 modela nisem našel, sem pa zato 2006

SP1 rokavička [attachmentid=92339]

Tale je pa GP Plus [attachmentid=92340]

Samo po zunanjosti sodeč bi jest vzel SP1 :grim

Tule so oboji modeli na seznamu: TSC LABA

Še GP PRO so zgleda nove (2007). SP-1 so res čisto drugačne...

Nofrus, jih že maš? Kakšen je občutek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No... tudi po pregledu Labine ponudbe so mi še vedno bolj všeč SP-1. Ampak ponavljam: na zunaj.... na svojih rokah nisem imel še nobenih zgoraj omenjenih rokavic.

@Nofrus: če imaš kako izkušnjo, deli jo z nami .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam smx-2 AIR. Poletne rokavice, zelo zračne in hudooo udobne. Karkoli od Alpinestarsa je po mojem mnenju odlična izbira. Razlike so v zračnosti in udobju zatorej probaj rokavice in takrat se bo najbolje videlo katera je prava.

Glede na to da stare all year around rokavice že grejo počasi proti koncu se bo očitno treba ozret še v tej smeri in skoraj sigurno bodo to A-Stars.

@ Polona, predvidevam, da ne preživiš cele dneve na dirkališču zato bi ti priporočal SP-1. Po mojem mnenju zelo varne in pa tudi udobne rokavice primerne tudi za kaj več kot nekaj 100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tud SP-1 bolj všeč, sam raje vprašam preden spet kako neumnost naredim. Grem jutri pogledat, če majo sploh mojo velikost. Hvala za odgovore...

lep dan

Polona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nofrus, jih že maš? Kakšen je občutek?

@Nofrus: če imaš kako izkušnjo, deli jo z nami .)

GP PLUS GLOVE 2007

sem imel na roki in mi je bil zakon občutek, bolje kompaktne povsem nova tehnologija, če se primerja leto 2006 in starejše pa še cena ni toliko nabita, mislim je definitivno za premislit, seveda, če so ti všeč in če se barve ujemajo tvojega top-a!!! Jst jih imam namen vzeti, ker primerjalno sem imel v mislih opcijo z DAINESE rokavicami GUANTI SPEED KNUCKLES (207 EUR) in GUANTI X-METAL (246 EUR) drugače jih ima frend pa pravi, da so do zdej najboljše rokavice EVER, ki jih imel kdaj, vozi pa SS moped!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem se odločal med SP 1 07 in GP Plus 07, na koncu sem se zaradi boljšega občutka na roki odločil za GP Plus.

Probal sem tudi GP Pro in GP Tech vendar mi, na srečo moje denarnice, niso tako odgovarjale.

V glvanem probaj in ugotovi katere ti najbolj ustrezajo;glede na prijaznost prodajalcev je to najmanjši problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tud SP-1 bolj všeč, sam raje vprašam preden spet kako neumnost naredim. Grem jutri pogledat, če majo sploh mojo velikost. Hvala za odgovore...

Polona

No, je bilo kaj uspeha? Si kaj kupila? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, je bilo kaj uspeha? Si kaj kupila? :naughty:

Jaaaa...... GP PLUS GLOVE :D Super so..... zdej jih moram sam še na motorju sprobat..... Pomoje nism zgrešila z nakupom.... Kako se obnesejo bom pa povedala, po prvih kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, sam da si najdla nekaj kar ti ustreza. Kvaliteta pri takih rokavicah zagotovo ni vprašljiva tako da ti bodo ziher dobro služile :)

Kolk pa pridejo take rokavice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo ALPINESTARS GP PLUS po več kot 50 000 kilometrih in ocena ODLIČNO :OK:

Na 2vzdržljivostnem testu" trenutno Daines rokavice in ocena ZELO DOBRO (odlično ne zato, ker so dražje od GP PLUS in nič boljše)

Na "test" pa že čakajo Alpinestars GP PRO :D

post-8975-1172417974_thumb.jpg

post-8975-1172418007_thumb.jpg

post-8975-1172418034_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!