Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Mene zanima ali lahko nekako skrčn rokavice oz. ali je to normalno.

Sem kupil rokavice Racer Robin pa so mi v prstih lih malo prevelike (tam okol pol centimetra). Ostalo mi vse lepo sede.

So velikost L, velikost M so mi ble pa premajhne.

A se da to nekako mal skrčit. Recimo če bi jih dal v vodo pa pol nekam na toplo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... rokavice se ne bodo skrčile ... :headbang: :headbang: :headbang:

... po vsej vrjetnosti se bodo raztegnile ... :whistle: :whistle:

(človekseučidoklerježivpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato sem nabavil M-tech-ove, ker so ful komot in fine,

hiba pri njih je samo to, da pri visokih temperaturah malo

spustijo barve, mislim, da pa me bo tudi malo zeblo :naughty:

Cena je bila 70 Eur, Alpinastar GP PRO so pa, vsaj se mi zdi okoli 179,95 Eur.

jaz osebno nisem crash testiral nobenih od teh dveh. sta pa to nardila dva frenda. razlika v ceni je razlika v kvaliteti!!

(tisti z mtech je imel polupljeni obe dlani!!! rokavico je odprlo po skoraj vseh šivih!!!!!)

Sam sem stestiral sem alpinestars SP2, in so, hval bogu, svojo funkcijo opravle kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno nisem crash testiral nobenih od teh dveh. sta pa to nardila dva frenda. razlika v ceni je razlika v kvaliteti!!

(tisti z mtech je imel polupljeni obe dlani!!! rokavico je odprlo po skoraj vseh šivih!!!!!)

Sam sem stestiral sem alpinestars SP2, in so, hval bogu, svojo funkcijo opravle kot je treba

unga z Mtech zdej najbrž u roke zebe.....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

unga z Mtech zdej najbrž u roke zebe.....................

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

hvala ti, si mi polepšal preostanek dneva (beri: skoraj sem padel s stola od smeha)

good one :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak nasvet za rokavice do 100 evrov v TC-ju..mam bon..

Mal popusta nažici pa berik-klokana vzami. Zelo zadovoljen :grim

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so bile na začetku mogoče malo neudobne (na tistem delu kjer je ojačana dlan), samo so se po parih vožnjah uležale in sedaj se lepo prilegajo roki.

So bile pa edine rokavice, pri katerih mi palec ni bil predolg. Pri vseh drugih mi je ostajal nekaj mm lufta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak nasvet za rokavice do 100 evrov v TC-ju..mam bon..

Berik usnjene, z ščitniki iz carbona prezadovoljna sem :D sicer mal dražje a ti ne bo žal, trust me :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berik usnjene, z ščitniki iz carbona prezadovoljna sem :D sicer mal dražje a ti ne bo žal, trust me :grim

a zdržijo 1.38 na grobniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, komplet Alpinestars SMX2-aircarbon, je odslužil svoje. Po cca 40.000k km.

Je usnje že postalo malce trdo, tako da sem se odločil za zamenjavo.

Seveda ponovno nabavil SMX2-aircarbon.

Enkratna poletna rokavica. Odlično zračenje ter karbonska zaščita. Tudi cena je relativno ugodna za rokavico priznanega proizvajalca. Pogrešam samo še karbonsko zaščito na členkih prstov. Primerljivi novi model 2008 ponuja tudi to.

post-3574-1189145746_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkratna poletna rokavica. Odlično zračenje ter karbonska zaščita. Tudi cena je relativno ugodna za rokavico priznanega proizvajalca. Pogrešam samo še karbonsko zaščito na členkih prstov. Primerljivi novi model 2008 ponuja tudi to.

Tele sm tut jest gledal... pa so se mi zdeli mal preveč "odprti". A si to na njihovi uradni strani najdu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil Alpinestars Glove SP-2. Sedaj pa z obarvanimi rokami, novim ovinkom naproti. Sicer sem pa z udobnostjo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele sm tut jest gledal... pa so se mi zdeli mal preveč "odprti". A si to na njihovi uradni strani najdu?

Za poletje so super odprti :D pa če ti motor nudi malce vetrne zaščite lahko potegneš z njimi tudi v jesen. Sliko preko googla info o novem modelu za 2008 pa pri prodajalcu (tudi preizkusil promocijski model).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!