Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Ej !

Samo informativno!

Se ne trgajo! :nono: Nič ne boli in tišči! :nono: Kengrujevo usnje! Full udobno in varno!

post-18381-1211454737_thumb.jpg

Ali kdo ve kdaj bo kaj sonca? :hmm:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kdaj bo kaj sonca? :hmm:

Lp!

Jst sm pa mislu da sam pr ns dežuje al pa da tega noben ne opaz oz. se vozte kr po dežju!?

Glih zdj k mam novo opremo mi sameva v kotu in pajk žez njo plete mrežo! :headbang:

ps.: na zahodu nič novega! :surrender:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mislu da sam pr ns dežuje al pa da tega noben ne opaz oz. se vozte kr po dežju!?

Glih zdj k mam novo opremo mi sameva v kotu in pajk žez njo plete mrežo! :headbang:

ps.: na zahodu nič novega! :surrender:

Ej !

Tudi po dežju se vozmo, seveda bolj izi . Pajke pa sem pregnal s svojga že februarja in do danes nakaj nad 3000km. Ampak zdaj ko bo bolj topel asvalt bo bolj noro in sigurno.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v TSC- Labi kupil Alpinestars Octane S-Moto rokavice.

Prvi vtisi so: tesni in zračni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi znal kdo priporočiti kake touring poletne rokavice? Kaj takega, da bi imelo zadovoljivo raven zaščite in zračnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

En hiter nasvet bi rabo . Juter letim v Labo pa imam namen kupit rokavice, pa kulker sem gledu po netu se odločam med sp 1 in sp 2, kaj predlagate vi ( so vredne svojga denarja ), pa upam da imajo modele 2008 ne nek star krš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En hiter nasvet bi rabo . Juter letim v Labo pa imam namen kupit rokavice, pa kulker sem gledu po netu se odločam med sp 1 in sp 2, kaj predlagate vi ( so vredne svojga denarja ), pa upam da imajo modele 2008 ne nek star krš.

Svojga dnarja so vredne.

Jst bi vzel na tvojmu mestu SP-1, ker se mi zdijo bolj zaščitene.

No sam sem pri njih vzel GP PRO rokavice pa bi lahko bile tudi boljše za ta denar (npr. na palcu bi lahko bil raztegljiv del pa šivi na ven).

(No te šive na ven sem dal šivilji za narest, raztegljiv del bom pa sam s časom naredil :) )

Sam sem iskal rokavice ki imajo najboljšo zaščito okoli zapestja in so bile najcenejše edino te! Aja pa še vse sem hotel imeti v stilu (beri: isti firmi in črni barvi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam sem pri njih vzel GP PRO rokavice ...

Ti, povej, a se ti kej barva "kruši". Kaj bi rad zvedu: na mojih GPjkah se je na palcu bela barva zlo osmukala, ker z njim odpiram vizir. A je pr teb isto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, povej, a se ti kej barva "kruši". Kaj bi rad zvedu: na mojih GPjkah se je na palcu bela barva zlo osmukala, ker z njim odpiram vizir. A je pr teb isto? :hmm:

Ne, sam imam čisto črn model :) (na netu ga sicer ne kažejo, ga pa imajo v štacuni).

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sam imam čisto črn model :) (na netu ga sicer ne kažejo, ga pa imajo v štacuni).

Aha.... jest mam bele :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.... jest mam bele :rolleyes:

jst sm mel 1. rokavice rumene pa sm reku nkol več nobene druge barve kot črne! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sm se pa zaljubu vanje :blush: :wub:

Hehe,

si vidu zdj v nedeljo k so pr MotoGP kazal glih te rokavice (točn moj črn model).

Matr a? To pa bo že neki! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere izmed treh naštetih rokavic predlagate SP-1 glove, SP-2 glove, SP-3 glove. Za naked motor, vožnja je bolj turing sport kot pa sport turing :lol1: , pa da so dovolj zračne za poletno vožnjo, pa seveda varne.

jez mam še ta stare SP2 in svoje delo korektno opravljajo že ene 35k km. malo pogrešam trak okrog zapestja, sicer mi jih men padcem ni snelo, in ptrenesle so ga zelo stoično. IMHO so alpinestarsove rokavice zelo prijazne za nosit in z odličnim razmerjem cena/kvalitete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,

si vidu zdj v nedeljo k so pr MotoGP kazal glih te rokavice (točn moj črn model).

Matr a? To pa bo že neki! :worship:

:grim Sevedaaa :OK: A se ti je kej zdel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nahitr me zanima.

Včer me je napral tko k še nikol v življenju... rokavice so take k da sm se potaplu...

zdej pa me zanima če morm kj poosebnga narest da se novjo skrčle, strgale, uničle...(berikove kengurujevo usnje).

Sm jih najprej ožel (kolkor je šlo) nato pa 1 uro fenal, vendar še zdaj niso suhe... so vlažne

hvala za odg.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nahitr me zanima.

Včer me je napral tko k še nikol v življenju... rokavice so take k da sm se potaplu...

zdej pa me zanima če morm kj poosebnga narest da se novjo skrčle, strgale, uničle...(berikove kengurujevo usnje).

Sm jih najprej ožel (kolkor je šlo) nato pa 1 uro fenal, vendar še zdaj niso suhe... so vlažne

hvala za odg.

Lp

takoj jih spet zmoci in jih daj v senco susit. Nic sonca, nic fena! ovij jih v brisaco, da popivna extra vodo, pol jih daj pa susit nekam na balkon, kjer je senca in jih potem, ko so suhe, namazi s kremo za roke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj jih spet zmoci in jih daj v senco susit. Nic sonca, nic fena! ovij jih v brisaco, da popivna extra vodo, pol jih daj pa susit nekam na balkon, kjer je senca in jih potem, ko so suhe, namazi s kremo za roke!

sm jih dal sušit (niso suhe še vedno so kr ornk vlažne) namazal s kremo in dal sušit ... Ko bodo suhe jih bom še enkrat namazal.

Hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si se pa potaplu? :surrender:

od ivančne gorice do ljubljane - avtocesta

ulil se je tako ko že dolgo ne... vmes je bla pr pumpi voda iz hriba speljana na asfalt in sm pelu po ene 30cm globoki vodi :D

divje uglavnm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ivančne gorice do ljubljane - avtocesta

ulil se je tako ko že dolgo ne... vmes je bla pr pumpi voda iz hriba speljana na asfalt in sm pelu po ene 30cm globoki vodi :D

divje uglavnm

Cel žur! :010 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!