Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Dobra rešitev za mrzle dni je tudi tole. Wunderlich lenkerstulpen Osnovna slika je malo slabša, poglej še dodatne slike. Je pa tudi 100 vaserdiht pravijo, nisem pa preverjal.

Slika je sicer slaba, ampak zadeva se natakne na belanco nato pa v njo vtakneš roke. Je univerzalna in se da namontirat tudi na motor, ki ima zaščito pred ročko . Tudi cena cca 50 € ni pretirana.

post-5391-1227202789_thumb.png

Verjetno se da tudi doma naredit kakšen dober približek tegale.

To bi bila lahko dobra odločitev, jaz ko dam gor Goratex rokavice zgubim prov vsak občutek, in razen da držim krmilo so vse ostale funkcije off.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno ma kdo iskušnje z berik-ovimi rokavicami in sicer poletne (zimskih ne rabm :rolleyes: ). Kr zdej jih iščem da bi jih mel za polet pa nijer nism našu nobene kritike od nobenga. Gledu sm tut alpinestars, sam bi raj da se ujemajo z kobinezonom :naughty: .

Tko da, če ma kdo kakšn nasvet zakj naj jih uzamem oz zakaj ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim 2 leti z berikovimi series2 rokavicami in morm rečt da so v redu samo se mi zdi da bodo (pre)kmalu za zamenjat. Mehka (kenguru) rokavica, daje dober občutek, perforirana - super za poleti, vendar hitro postane hladno ob hladnejših dneh....Edino kar me moti je, da se hitro znuca, po cca. 20k km bo po moje napočil čas za menjavo, kar je po moje premalo, moraš pa vedt da je to športna rokavica. Mislim, da bodo naslednje A-stars. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enake kot tvoje Berik SP2....za sabo imajo cca 40k :P Pa še bojo za kako sezono. Na začetku so mi delovale premajhne, posebaj v delu dlani. Vendar, sedaj ko so uležene, mi pašejo na roko kot ate na mamo. Super zadovoljen.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se vozim 2 leti z berikovimi series2 rokavicami in morm rečt da so v redu samo se mi zdi da bodo (pre)kmalu za zamenjat. Mehka (kenguru) rokavica, daje dober občutek, perforirana - super za poleti, vendar hitro postane hladno ob hladnejših dneh....Edino kar me moti je, da se hitro znuca, po cca. 20k km bo po moje napočil čas za menjavo, kar je po moje premalo, moraš pa vedt da je to športna rokavica. Mislim, da bodo naslednje A-stars. .)

Jst sm tud mislu Astars nabavt, sam kokr sm omenu, bi blo fajn da se ujema

Enake kot tvoje Berik SP2....za sabo imajo cca 40k :P Pa še bojo za kako sezono. Na začetku so mi delovale premajhne, posebaj v delu dlani. Vendar, sedaj ko so uležene, mi pašejo na roko kot ate na mamo. Super zadovoljen.

Hmmm....zdej sm pa v dilemi, eden prav tko drugi drgač....bomo vidl, najvrjetneje bom uzel tiste s katerimi bom cenej okol pršu, še posebi zdej ko so popusti

upam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, oboje so super in ne moreš fulat. Probaj ene in druge. Vzami tiste, v katerih se bolje počutiš. Jebeš tistih nekaj € razlike.

Sam vem, da ostanem pri teh istih....za enkrat.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, oboje so super in ne moreš fulat. Probaj ene in druge. Vzami tiste, v katerih se bolje počutiš. Jebeš tistih nekaj € razlike.

Sam vem, da ostanem pri teh istih....za enkrat.

To maš tudi prav, drugače pa hvala, ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, oboje so super in ne moreš fulat. Probaj ene in druge. Vzami tiste, v katerih se bolje počutiš. Jebeš tistih nekaj € razlike.

:grim Res je tako B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm imam problem...

Stare rokavice od firsta so se mi strgale...in sedaj bi rabil nove..

Iščem rokavice za ss po moznosti v modri barvi oz kaksna kombinacija z modro. Pregledal sem ze vse možne strani in seveda ne vem za katere se odločit.

Za rokavice bi dal okoli 100e evro gor ali dol. V oči mi je padel tale model

ROKAVICE SPIDI SPORT VENT

spidi

Zanima me katere rokavice v tem okviru imate vi oz katere bi mi priporočali...Hvala že vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm imam problem...

Stare rokavice od firsta so se mi strgale...in sedaj bi rabil nove..

Iščem rokavice za ss po moznosti v modri barvi oz kaksna kombinacija z modro. Pregledal sem ze vse možne strani in seveda ne vem za katere se odločit.

Za rokavice bi dal okoli 100e evro gor ali dol. V oči mi je padel tale model

ROKAVICE SPIDI SPORT VENT

spidi

Zanima me katere rokavice v tem okviru imate vi oz katere bi mi priporočali...Hvala že vnaprej.

Poglej še malo Alpinestars:

SP-1 (120€)

SP-1%20GLOVE%20BLUE.jpg

SP-2 (90€)

SP-2%20GLV%20BLUE350.jpg

SP-X (90€)

1a419502020c161ced34ede5c4945282.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še malo Alpinestars:

SP-1 (120€)

SP-1%20GLOVE%20BLUE.jpg

SP-2 (90€)

SP-2%20GLV%20BLUE350.jpg

SP-X (90€)

1a419502020c161ced34ede5c4945282.jpg

kot bi mi vzel besedo iz ust tudi alpine sem gledal ampak ne vem kje bi jih lahko kupil oz preizkusil se pravi dal na roke. Ker preko neta nebi kupoval. Sem iz skofje loke edino trgovino ki sem jo nasel pa je v mb kar je pa malce daleč:)

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot bi mi vzel besedo iz ust tudi alpine sem gledal ampak ne vem kje bi jih lahko kupil oz preizkusil se pravi dal na roke. Ker preko neta nebi kupoval. Sem iz skofje loke edino trgovino ki sem jo nasel pa je v mb kar je pa malce daleč :)

Trgovina je tudi v Litiji: TSC Laba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot bi mi vzel besedo iz ust tudi alpine sem gledal ampak ne vem kje bi jih lahko kupil oz preizkusil se pravi dal na roke. Ker preko neta nebi kupoval. Sem iz skofje loke edino trgovino ki sem jo nasel pa je v mb kar je pa malce daleč :)

Litija (LABA) je nekoliko bliže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej! :P

ups se opravičujem sem narobe gledal:)

Ok bom šel v kratkem na lov. Čudno mi je le to da imajo povsod neke akcije za zaščitno opremo za alpine pa nič :rolleyes: sam tako za info kaj je s spidi narobe?

Slabse rokavice kot first itak ne morem kupit...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups se opravičujem sem narobe gledal:)

Ok bom šel v kratkem na lov. Čudno mi je le to da imajo povsod neke akcije za zaščitno opremo za alpine pa nič :rolleyes: sam tako za info kaj je s spidi narobe?

Slabse rokavice kot first itak ne morem kupit...

S SPidi ni nič narobe, ampak Alpinestars je ena izmed najbolj kvalitetnih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju se je alpinestar zelo poslabšal, sej kroje ima še zmeraj zelo dobre ampak glede kvalitete... Recimo kolegu se je alpinestar jakna med vožnjo odpela (zadrga) isto s škorni, je zadrga popustila. Pri meni so recimo rokavice po eni sezoni vožnje že kar krepko načete (stran kje je dlan). Tko da saj jst bom naslednič mal premislu preden bom vzel kej od tega proizvajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju se je alpinestar zelo poslabšal, sej kroje ima še zmeraj zelo dobre ampak glede kvalitete... Recimo kolegu se je alpinestar jakna med vožnjo odpela (zadrga) isto s škorni, je zadrga popustila. Pri meni so recimo rokavice po eni sezoni vožnje že kar krepko načete (stran kje je dlan). Tko da saj jst bom naslednič mal premislu preden bom vzel kej od tega proizvajalca.

Mene pa od njih škorni niso razočaral niti enkrat, pa so bli nižjega cenovnega razreda, za svoje rokavice po eni sezoni pa tud ne bi reku da so kej preveč zrablene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom šel probat spidijeve k habatu , če bodo cool jih bom vzel. V nasprotnem primeru bo pa treba extra it v litijo pogledat. Ker spidi tut ni kar ena firma.

A slučajno kdo ima rokavice od spidija? Da poda svoje mnenje=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem mel dvojne spidijeve.Obojne bolj navadne iz kengerujevega usnja!Pač po 20.000km na športaku kak prst ven pogleda,ker na šivu počijo.So pa mehke in fine za nosit.Pol sem mel dainese pa so bile za odtenek bolj trpežne ampak ne tako mehke!Zdaj mam yamahine(ene 170eu ene 55eu) in majo za sabo 4 sezone pa so še ko nove,je pa res,da mam zdaj dvojne.Ene za v kafanu kadar oblečem jakno take bolj poletne in ene športne za k kombinezonu.Ker po moje se najbolj uničijo z oblačenjem in slačenjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sem kupil rokavice.

pri habatu niso imeli spidijevih katere sme želel zato sem šel kar v litijo (laba).

in kupu SP-1 cena je bial 110 s popustom tko da sem za1x zadovoljen. Več bom lahko povedal po tem ko bodo dejansko preizkušene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
ima kdo desno rokavico za motocros kero ne rabi ?

izgubil sem jo :headbang:

Halo!

Imam dve novi vendar žal levi. Če boš kombiniral, javi !

Tak model!

post-18381-1229612325_thumb.jpg

Drugače pa se dobi veliko novih zelo poceni trenutno, če nisi ravno izbirčen!

Javi na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!