Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

če rokavice ne dihjao in se roka v njih izdatno poti, ali pa se je motociklist vozil po dežju.... lahko pride tudi do tega...podhladitve mokrih sklepov zaradi vetra in vnetja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa zarad rokavic fasala lazje vnetje sklepov...  :wacko: tle bi verjetno kake windstopper rokavice spodi pomagale? Al pa debelejse usnje...?  :? me pa cudi da se mi je zgodilo prvic po tolko letih, namrec niso dosti tanjse od unih k sm prej mela... al se to nabira z leti, pol pa poci :huh:

no ce ma kdo podobne izkusnje in iznajdeno resitev... :)

lp

:hmm: Ma lohko pej da si se vozila prehitro s tvojim motorjem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO jest si nameravam kupt te rokavice, so First-ove, na roki se počutjo dokaj dobro :) , imajo une ščitnike in to, in niso pretirano drage, a ma kdo kake izkušnje s temi rokavicami?

Cena: 14.800,00 SIT

Inf. cena v EUR: 61,80€

Link do izdelka:Klikot

Rabu jih bom za 125ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da piše "rokavica za športno vožnjo" :P

Čeprav se mi nekam kratek zdi tistle del ki na rokav pride. Pa tut ni videt da bi bilo kaj nastavljivo, recimo ježek, na taistem delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ježek je, kaj pa še rabiš?

Pa uno za na rokav mi je v bistvu bolše če je mal krajše ku če ne si morm uro dol snemat...

Ampak za začetnika so dobre? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sm napisou da je dobro da je tisto mal krajše da mi NI TREBA SNEMAT ure..., ja me moti če jo tlačim pod rokavice, sam me pa tudi moti da ne morm pogledat ure ker jo mam v žepu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej bom si dal števec od kolesa gor, pa ma tudi uro, asm se nism spomnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič te nabavil! Mehke, full udobne, za kvaliteto vzdržljivosti pa še nimam pojma! Znamka First (kengerujevo usnje na dlaneh, zaščita členkov, itd......)!

post-5113-1112686615.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž da smo že nekajkrat tukaj napisali ponosni lastniki Firstovih rokavic, da njihove rokavice niso ravno znane po vzdržljivosti. Svoje sem znucal po manj kot eni sezoni. Tele kengurujeve znajo bit še krajšega veka, upam da se motim. :angry2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, no kaj pa nej kupm pol? Kr sm mislu it ju3 jih nabavt! A kšne druge znamke al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, no kaj pa nej kupm pol?...A kšne druge znamke al kaj?

axo, alpinestars, dainese, spidi... še bi se najdlo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgledajo uredu, ampak ura pod rokavico... :?  Kaj te nič ne moti?

Mene prav nič ne moti ura pod rokavico...res pa je da so mi rokavice za kako št. prevelike... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO sej sm zdej ugotovu da gre ura lepo spodaj, če ne bom pa luknjo izrrezu pa dal mami zašivat :lol1:

Šala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm se zdej neki vozu ku delam vožnjo za izpit in so dokaj vredu, se lepo vozi, nič ne žuljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naših straneh MOTO CENTER LABA najdete katalog s cenami vseh rokavic ALPINESTARS - morda najdete kaj zase. Tehnični detajli pa so navedeni na uradni strani www.alpinestars.com

lp

TSC LABA d.o.o.

Litija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Saj niti ne vem, če sprašujem v pravi temi :blush: ampak zanima me, kam v Lj. oziroma okolici bi se dalo nest popravit usnjene rokavice. Pri padcu so se "rahlo" strgale.

Hvala,

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najbolše da greš k enem usnjarju, ti bo najbolše naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je najbolše da greš k enem usnjarju, ti bo najbolše naredu

Ma nemoj .) ; daj ti meni raje povej, kje bi jaz lahko našla kakšnega usnjarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niti ne vem, če sprašujem v pravi temi  :blush: ampak zanima me, kam v Lj. oziroma okolici bi se dalo nest popravit usnjene rokavice. Pri padcu so se "rahlo" strgale.

Hvala,

Andreja

IUV-industrija usnja vrhnika,tel.je v imeniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ker sem ravno bral, da so nekateri zadovoljni, ce rokavice zdrzijo po 6-8k km.....

racer carbon gore-tex (€ 120.-), nabavil 2002, trenutno imajo "prevozenih" ca. 40k km.

razen da je barva zbledela - so pac svetlo sive in ne vec crne - nobenih pripomb.

aja, mogoce ena: poleti so svinjsko vroce.

ce gre tako naprej bodo se za 20k km - po tamalem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz pa čez poletje uporabljam kar kolesarske Kevlar Pro-QR, podložene z kevlarjem, se mi zdijo najboljše, je pa res da prstov nimam zaščiteni pri padcu, ker drugače pri vožnij tako ni blema, ker mam ščitnike za roke namontirane

http://www.chibagloves.com/search_prod_lis...ndgroup=Cycling

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!