Skoči na vsebino

Gilera


pritiklin

Priporočene objave

ja to mi je jasno :rolleyes:

ampak mislim da je bistveno da je sintetično in da dobr maže .

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje bolj za 2 taktovce

(motor Gilera Arizona RX200)

Ali so vsi 2T motorji na štartu npr. pri speljevanju bolj leni ali moram malo frgazer al pa užig nastavit, sej pol ko enkrat speljem in nabijem gas se vrti ko zmešan saj 100-tko in čez naH mam takoj not, 6 brzino pa tud, samo pri samem speljevanju me malo moti se mi zdi da ni nevem kolk moči, al pa jaz preveč pričakujem od 200 ccm

skratka skoz mora bit v obratih da je ok, tudi malo višja prestava z zmerno vožnjo ga že malo jebe. (mogoče se pa samo to meni zdi)

-kdo pa je maher v lj za nastavljanje takih zadev da mi izmeri predvžig ali kako to gre??

-lahko pa da bi bilo dobro tudi da dam gor kak bolj športn filter al kaj?? če-kje se ga da kupit?

-in še eno vprašanje kolk mora to kurt bencina, na točno 200 prevoženih km mi je pokurlo 10l (se pravi 5 na 100)bencina je to ok?

lp

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem ni nič narobe.

To je samo navita mašina, ki pod nizkimi vrtlaji nima navora, pod visokimi pa potegne, ko pride vse v resonanco.

Pri starejših 2T je to zelo očitno, pri novejših, ki imajo pomični ventil v izp. kanalu pa je ta problem močno omiljen.

Moja arizona do 3 ni šla nikamor, do 7 je šla za en qrc, od 7 do 10,5 je pa šlo ful...

Poraba je tud OK...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Trenutno se prodaja ena nordwestka, dokaj ugodno z opombami:

Problemi pri zagonu (ko motor stoji vec kot 2 dni, sicer "pali s prve"). Nato se ga da užgati "na porivaje."

Problemi pri visanju prestav. Gre bolj trdo

Kaj menite, da bi bilo lahko vse narobe in stroški?

Ali kdo ve za koga, ki bi prodal skoraj cel agregat dokaj poceni? Mogoče kje v IT...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, imam Gilero, NordWest 600, sm mi je šla črpalka za olje...a mi zna kdo pomagat??...sem biv na uni strani, sm se nič ne znajdem, neki sm gledu pod gilero page, sm nism zasledu kakršnokokli pumpo.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo potrebuje sklopko za RC600, Nordwest, Dakota, Saturno, nej pošlje PM. Mam čist novo doma skupaj s košaro. Imam tudi desni pokrov motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Mene pa še zanima če so tele mašince od rc600 pa nordwest kej nbolj navite kot recimo klr,xt,dr ki imajo bolj kot ne nekje enake pospeške in končno. Se lahko primerjajo s kakšnimi starejšimi KTMi in Husqvarnami? Ali pa je ravno nekje vmes?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem dele za v naslovu omenjen motor, lahko nove ali rabljene!

Kje bi se dalo to dobit, če kdo ve?!

Popravljeno . Popravil avsec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

še ma kdo ta motor ?? So deli že kaj lažje dobavljivi ??

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 let pozneje...

Ali mi zna kdo svetovati kateri kit naj vzamem za gilero runner sp 50 videl sem da so kiti 70ccm in 80ccm od razlicnih firm za ta skuter mene zanima s katerim kitom bi lahko dosegel najvecjo hitrost ??? Lp,nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Nejc luki pravi:

Ali mi zna kdo svetovati kateri kit naj vzamem za gilero runner sp 50 videl sem da so kiti 70ccm in 80ccm od razlicnih firm za ta skuter mene zanima s katerim kitom bi lahko dosegel najvecjo hitrost ??? Lp,nejc

skuterji in mopedi se nahajajo v drugem sklopu. Tule poglej. Lahko celo iskalnik uporabiš, mogoče je že kdo zapisal odgovor:

https://motosvet.com/tabla/forum/24-skuterji-in-mopedi-predelave/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!